Подкатегорија:
                   
72 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plafonerki

Se prodavaat dve plafonerki Ambilux mnogu malku koristeni kupeni od e...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 14:10UKRASNI FILIPS LAMPI

LAMPI ZA NADVORESNO I VNATRESNO OSVETLUVANJE, TRI KOMADA NOVI NE UPOT...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:21  НОВ ОГЛАС

Led trafo 24v 300w 12.5 ah, slim model

Prodavam ispravno led trafo za led lenta 24v Trafoto e slim model 2...


500 МКД
или предлог цена
04 јун 09:38DOMASNI APARATI LUSTERI I PRAVOSMUKALKI

DOMASNI APARATI PRAVOSMUKALKI


1 €
или предлог цена
03 јун 16:20Prodavam tri lusteri

Prodavam 3 lusteri -dva isti so 6 sijalicni mesta - koristeni ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

03 јун 14:31Lusteri

Porcelanski lusteri dva isti so okrugla neonka 1500 eden. Lister no...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

03 јун 06:06Led Paneli 60x60

Se prodavaat 4 x Led Paneli, poradi preselba Koristeni edna godina, ...


6.000 МКД
или предлог цена
29 мај 13:07Retro stolna lampa

Se prodava mnogu socuvana, antikvitet lampa. Cena po dogovor tel...


50 €
или предлог цена
23 мај 11:46Дрвени лустери

Дрвени лустери изработени во индустриски стил , избор на повеке модел...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

21 мај 09:41Se prodavaat lusteri

Se prodavaat 3 odlicno socuvani lusteri


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

18 мај 06:30Ambientalna LED Lampa za Bazen - i bilo kade pod voda

Ova lampa raboti so 3 mali AAA baterii, i e vodootporna.. Ima dale...


500 МКД
или предлог цена
12 мај 21:38LED SIJALICI

PRODAVAM LED SIJALICI 200 DENARI KOMAD ,TELEFON ZA KONTAKT 070 239 56...


200 МКД
или предлог цена
05 мај 23:06Lusteri

Prodavam 2 Lusteri komplet so sijalici kupeni pred 6 meseci od Manex ...


13.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

05 мај 16:14Се продаваат два лустери

Еден 1200 д Два 2000 д


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

28 апр 02:26Plafonierka VIOKEF

Se prodava plafonierka ф=50cm sostav staklo drvo proizvod Grcija.


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

27 апр 19:46UNIKATNI STOLNI LAMBI -ANTIKA

PRODAVAM UNIKATNI STOLNI LAMBI CENI POVOLNI KOLICINI OGRANICENI 07...


40 €
или предлог цена
25 апр 19:03RGB LED Lenta so 16 razni boi na dalinsko - 5 Metri

Led lenta so 16 razlicni boi koi se kontroliraat so dalecinsko, plus ...


1.000 МКД
или предлог цена
24 апр 16:52Stolni lampi lava

2 kom. Portokalovo-crveni so potenciometar za variabilna svetlina edn...


1.000 МКД
или предлог цена
17 апр 21:53Luster VIOKEF

Prodavam luster ф=40cm sostav staklo drvo proizvod Grcija.


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

15 апр 09:39се продава Лустер

Се продава лустер арматура со шест сијалични места во одлична состојб...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

14 апр 10:24се продава Лустер

Се продава осветлување , арматура филипс со 4 сијалици лед, во одличн...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

14 апр 10:24Kupuvam Meblo luster - lusteri - lampi

Kupuvam lusteri i podni lampi od Meblo. Ponuda na viber so slika.


По Договор
или предлог цена
04 апр 16:50Zidna lampa

Prodavam 2 zidni lampi za nadvoresno upotreba so dimenzii H=500mm.


1.000 МКД
или предлог цена
02 апр 10:18Led RGB lenta 5m - Novi!

Cana na taa so pomal adapter 450 Cana za so pogolem adapter i pokval...


450 МКД
или предлог цена
18 мар 12:22Bluetooth muzicka (led) sijalica

Novi Bluetooth Muzicki Sijalici za poveke od 5 kupeni po 350den nad...


500 МКД
или предлог цена
14 мар 14:09Smart RGB Led Lenta 5metri- menuva boi preku Android Telefon

novi led lenti so dolzina 5 metri.... Moze da se kontrolira preku da...


999 МКД
или предлог цена
13 мар 21:40se prodava

luster murano staklo 55cm


6.900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

08 мар 23:25Luster skoro nov

3 parcinja na zaliha


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

01 мар 12:28Plafonsko osvetluvanje/неонски растери

Се продаваат половни растери за вградување со гратис неонки, димензии...


500 МКД
или предлог цена
27 фев 12:06Nov neodpakuvan luster

075246311


6.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

20 фев 14:20LED Touch On/off Switch 3 Modes Clip Desk Lamp

YAGE 18650 LED Touch On/off Switch 3 Modes Clip Desk Lamp 7000K. 0...


2.200 МКД
или предлог цена
12 фев 14:52Prodavam podna lampa

Prodavam stolba lampa do USA, visoka 160 cm. Lampata e kako Nova so l...


30 €
или предлог цена
10 фев 19:27Zidni plafonerki kako novi 2 kom

plafonerkite se odlicni za na zid 2 kom po 600 den dvete Kontakt t...


10 €
или предлог цена
31 јан 23:05IKEA luster

Икеа лустер со три сијалични места секое посебно се насочува благодар...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

02 јан 16:50Garden Laser Light, Laser za Nadvoresna i Vnatresna upotreba

Mnogu dobar laser, ima dalinskiupravuvac so koj se podesuvaat efekti ...


800 МКД
или предлог цена
25 дек 22:05Lusteri za vo trpezarija

2 Лустери за во трпезарија Се продаваат комплет или одделно. Корис...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

04 дек 20:27Лустер за во Дневна

Лустер за во Дневна Соба f-60 Користен 5 години но сочуван како нов....


12.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

04 дек 20:19Stolna Lampa na Dopir / Lamba

Stolna lampa so prekinuvac na dopir (sijalicata se pali so dopiranje ...


1.200 МКД
или предлог цена
28 окт 00:01neonski armaturi 2x36 i 3x36

i edna 3x36 so raster nadgradni, 1000 den


15 €
или предлог цена
30 сеп 19:06se prodavaat plafonerki,lusteri,vgradlivi

lusteri,plafinerki,vgradlivi mali okviri


250 МКД
или предлог цена
28 сеп 17:14Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам