Подкатегорија:
                   
148 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdavaat konjopoi

Se izdavaat konjopoi za sekakov vid proslavi rodendeni svadbi nastani...


99 МКД
или предлог цена
Денес 09:39Се продава трпезариска маса - 4500 ден

Се продава трпезариска маса округла, дијаметар 90 цм, користена една ...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Денес 09:05Trpezarisk masa so 6 stolovi od vrvrn kvalite

Se prodava trpezariska masa so 6 stolici od masivno cisto drvo vo kom...


800 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.000 €
Вчера 21:09Masicka duborez nova nekoristena

Masickata e skroz nova unikatna i ne e koristena. So nea ima i 6 stol...


999 €
или предлог цена
Вчера 15:57Tarpezariska Masa so 6 stolici

Masata i stolicite se potpolno novi nekoristeni. Stolicite imaat i ma...


199 €
или предлог цена
Вчера 15:55Iznajmuvam barski masi (konjopoi)

Iznajmuvam barski masi (konjopoi) so beli carsafi (ili bez niv). So p...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:45Stolici

Prodavam dve crni eko koza stolici koristeni lesni,elegantni,udobni


800 МКД
или предлог цена
Вчера 14:28MASA SO STOLCINJA ZA VO DVOR (improvizirano)

Se prodavaat 10 koturi od kabli odlicni kako Masi I stolcinja za vo d...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 10:51TERPEZARISKA MASA

Terpezariska masa kupena 2021 godina od Kristina Damil , bez nikakvi ...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 07:14Se prodava masa i 6 stolici od drvo

Se prodava masa i 6 stolici od polno drvo. Masata e okrugla i moze da...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 06:59Set za Dvor od Germanija neotpakuvan

Повеќе модели на сетови за двор .


10.999 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
12.500 МКД
29 мај 13:00PREKRASNI STOLICI

PREKRASNI TAPACIRANI STOLICI kako novi, ne se upotrebuvani posle ta...


300 €
или предлог цена
27 мај 17:57UNIKATNI PREKRASNI MASI

PREKRASNI MODERNI UNIKATNI postolje za masi, po želba i potreba...


350 €
или предлог цена
27 мај 17:56kompjuterski i kancelariski stolici

prod. kozni i platneni kancelariski stolici so i bez stranicna potpor...


1 €
или предлог цена
27 мај 13:58Stolici za sank / шанк столици

Prodavam 2 stolici za sank, izraboteni po naracka. Metalni nogarki i ...


75 €
или предлог цена
25 мај 10:54Stolce za biro so trkalca

Stolce za biro so trkalca dobro socuvano so soliden kvalitet.


1.000 МКД
или предлог цена
24 мај 16:16DALFRED Бар стол / ИКЕА

Карактеристики на производот: > Материјал: цврста бреза, челик, поли...


4.100 МКД
или предлог цена
23 мај 13:48KANCELARISKi STOLICI i MASI

Se prodavaat kancelariski stolici, koristeni edna godina, se prodavaa...


3.000 МКД
или предлог цена
21 мај 10:33Masa so 4 stolici

Trepezariska so 4 stolici nekoristena Specijalno vodootporno drvo (b...


8.500 МКД
или предлог цена
20 мај 17:19kancelariski kompjuterski stolici

prod. kozni i platneni kancelariski stolici so i bez stranicna potpor...


1 €
или предлог цена
20 мај 09:12Trpezariska masa so 6 stolcinja

Se prodava trpezariska masa so 6 stolcinja malku koristena.dimenzii 1...


16.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
18.000 МКД
15 мај 15:34NAMALENIE NA STOLOVI * TRPEZARISKI STOL * MASA

Se prodavaat unikatni lusteri od masivno drvo- od 6.900den d0 14.900d...


4.300 МКД
или предлог цена
14 мај 15:35Prodavam trpezarija

1 masa 173x120 so 6 stolici moze da se dostavat uste 3 dela na masa...


1.000 €
или предлог цена
11 мај 09:59Трпезариска маса со 6 столици

Продавам користена трпезариска маса изработена од фурнирана темно-ка...


2.000 МКД
или предлог цена
10 мај 23:34Trpezariska masa so prodolzetok * Kabineti * Stolovi *

30%, 40%, 50% namalenie na unikatni trpezariski masi, lusteri, stolni...


20.000 МКД
или предлог цена
09 мај 15:27Prodavam stolici za nadvor i vnatre

Prodavam 2 mali stolici za vnatre, 2 koklici i 4 stolici za nadvor. C...


1 €
или предлог цена
06 мај 00:15STOLICI ZA TARASA

Dve stolici za rarasa novikon tel 070383477


3.000 МКД
или предлог цена
01 мај 19:28Garnitura raten ,masa so 4 stolici

Garnitura od pleten Raten kupena letoska so smetka 25.000 den. ja dav...


20.000 МКД
или предлог цена
01 мај 18:38Маса и 6 столици

Продавам маса и 6 столици во здрава состојба.


7.500 МКД
или предлог цена
26 апр 10:51Se prodavaat shank stolici

Se prodavaat 4 bar stolici so gratis shank/masa Vo odlichna sostoj...


10.000 МКД
или предлог цена
23 апр 10:48TRPEZARISKA MASA 180x90 37.500den

Trpezariska masa od masivno drvo- Orev i epoxidna smola 180x90 Cena 3...


37.500 МКД
или предлог цена
19 апр 09:12PRAZNICEN POPUST** TRPEZARISKA MASA ZA SAMO 17.900den !!

Odlicna prilika za kupuvanje na kvalitetna trpezariska masa od polno ...


17.900 МКД
или предлог цена
16 апр 09:06Работна маса 60x120 црна боја

Купена од JYSK пред 3 години, има козметички траги на користење, испр...


2.950 МКД
или предлог цена
15 апр 00:14TRPEZARISKA MASA OD MASIVNO DRVO_OGLEDALO_LAMPA

Se prodavaat unikatni trpezariski masi od masivno drvo, stolni lambi,...


21.500 МКД
или предлог цена
13 апр 08:57TRPEZARISKA MASA _ STOL_ VINSKI KABINET

30%, 40%, 50% namalenie na unikatni trpezariski masi, lusteri, stolni...


20.000 МКД
или предлог цена
12 апр 18:59PRODAVAM TRPEZARISKA MASA

Masa za trpezarija bela boja so dimenzii 75 x 110. Cena: 3800 dena...


3.800 МКД
или предлог цена
10 апр 16:29STOLOVI_MASI_LAMBI LUSTERI_OGLEDALA_

Se prodavaat unikatni lusteri od masivno drvo-6.900den , stolni lamb...


950 МКД
или предлог цена
10 апр 09:33MASI OD MASIVNO DRVO ZA RESTORANI/ KAFICI 9000den

Kvalitetni masi od masivno drvo za restorani, kafebarovi, trgovski ob...


9.000 МКД
или предлог цена
10 апр 09:30** Trpezariska masa od masivno drvo **

Unikatni lusteri od masivno drvo, stolni lambi, vinski kabineti, masi...


21.500 МКД
или предлог цена
09 апр 17:12TRPEZARISKA MASA so prodolzetok

Namalenie na unikatni lusteri od masivno drvo, stolni lambi, vinski k...


20.000 МКД
или предлог цена
05 апр 14:55Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам