337 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Gitara

Odlicno stima, dobar zvuk .... korejska


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:15Zici za akusticna i elektricna gitara

Komplet metalni zici za akusticna i elektricna gitara. Novi neotpakuv...


250 МКД
или предлог цена
Вчера 20:26CAPO ZA AKUSTICNA & KLASICNA GITARA

PROFESIONALNO CAPO SHUBB S 1 ZA AKUSTICNA & KLASICNA GITARA SO VIS...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 15:36Aria LS 450 Les Paul made in Japan

Gitarata e proizvedena vo Japonina vo periodot od 1975-1980 godina, v...


Вчера 13:03PEDALI ZA GITARA DELAY & REVERB

Pedali za gitara delay 1500 den i reverb 1500 den novi !!!


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:18KORG PA600 KORG PA 600 NOV

Korg pa 600 Korg pa600 sintisajzer aranzer so dobar set vo nego sprem...


800 €
или предлог цена
Вчера 10:42KORG KRONOS 1 3gb STAKLO

Korg Kronos 1 3gb Kupen od Melbourne Australia februari 2020 od magac...


1.850 €
или предлог цена
Вчера 10:42ЗВУЧНИЦИ ОБЕРТОН 12ки.

Четири звучници по 300 вати ОБЕРТОН 12ки.одлични. Непремотувани со о...


1 €
или предлог цена
Вчера 06:17KLARINET ,G’ AMATI 640k Albert System

G Klarinet vo super sostojba mnogu malku sviren vo domasni uslovi so ...


1.650 €
или предлог цена
Вчера 00:29EFEKTI ZA GITARA

1. BOSS CE-5 - 40000 den. 2. BOSS DS-1 - 3000 den. Zaedno 6000 d...


09 авг 22:49SQUIER WIDE RANGE HUMBUCKER PICKUPS

Продавам користени Squier Wide Range Humbuckers пикапи, извадени од S...


3.500 МКД
или предлог цена
09 авг 20:14Roland percussion Sound Module TD-10

Se prodava Roland V-Drums Sound Module TD-10 https://www.roland.co...


11.990 МКД
или предлог цена
09 авг 18:03Limited Edition American Professional Ash Jazz BassB

Limited Edition American Professional Lightweight Ash Jazz Bass,kupen...


1.850 €
или предлог цена
09 авг 15:16Morris W - 20 Handmade in Japan

Morris W - 20 Handmade in Japan, ima dvoen svoeracen potpis za inspek...


09 авг 09:22AKUSTICNA OZVUCENA GITARA

AKUSTICNA OZVUCENA GITARA GARRISON AGD - 500 - CE- RD SETIRANA PREGLA...


350 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
390 €
09 авг 06:58ZIci za gitara_akusticna, klasicna, mandolina

ZIci za site vidovi gitari-akusticni, elektricni, klasicni, mandolini...


08 авг 15:34Gitara--elektricna

Skoro nova gitara so prekrasen ton i dizajn


12.000 МКД
или предлог цена
08 авг 15:34ELEKTRICNA GITARA

ELEKTRICNA GITARA KRAMER BARETTA SPECIAL MADE IN INDONESIA NOVA !!!


220 €
или предлог цена
08 авг 08:40Zvucnici

4 sateliti i eden golem bas


1 €
или предлог цена
07 авг 20:46CASIO CT-470 KASIO SINTISAJZER ZA POCETNICI

Casio sintisajzer za pocetnici


5.500 €
или предлог цена
07 авг 17:31Traktor audio 4 dj sound card + CD

Se prodava skoro nova pro zvucna karta. Komplet so 2 x Novi CD Timec...


110 €
или предлог цена
Битола

ДЈ Опрема

07 авг 16:01Traktor D2 native instruments DJ controller

Se pordava Traktor D2 Malce koristen Nov e 15990den.


9.500 МКД
или предлог цена
Битола

ДЈ Опрема

07 авг 16:00POJACALO ZA ELEKTRICNA GITARA ORANGE

GLAVA ORANGE MICRO DARK 20 W NOVA!


220 €
или предлог цена
07 авг 13:27Ibanez TBX30R pojacalo za gitara

Продавам 30 ватно појачало за електрична гитара, Ибанез во одлична со...


07 авг 08:08Epiphone les paul custom

Супер гитара со направен сетап,коскен нут.. made in Korea 2005 god(не...


450 €
или предлог цена
06 авг 20:46Casovi za gitara

Casovi za gitara vo strog centar na Bitola , na ul. Marsal Tito ( Sir...


300 МКД
или предлог цена
06 авг 17:41Servis za gitari

Kompleten servis na vasata gitara : poliranje na pragovi i zaobluvanj...


1.000 МКД
или предлог цена
06 авг 17:41ELEKTRICEN KAHON

Prodavam racno izraboteni elektricni kahoni od preubavo polno drvo sp...


60 €
или предлог цена
06 авг 17:41Gitarski Pedali / Гитарски Педали

Mooer Micro Looper - 4000den TC Electronic The Prophet Digital Del...


По Договор
или предлог цена
06 авг 16:34KUPUVAM ELEKTRICNA GITARA

Kupuvam elektricna gitara do 50evra


06 авг 15:52Prodavam tarabuka

Prodavam aluminiumska tarabuka


1.200 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

06 авг 15:44Bezzicen mikrofon Vivanco i 2 procesori

Bezzicen mik. Vivanco FMC 4000 - PRODADEN Zoom3030 - 5000 den. Bass...


1 €
или предлог цена
06 авг 12:37Kufer za elektricna gitara

Tvrd kufer za elektricna gitara vo odlichna sostojba. Cena po dog...


1 МКД
или предлог цена
06 авг 12:37Pojačalo za gitara

So vgradena distorzija


06 авг 11:50HARMONIKA MALCE KORISTENA

Harmonika Malce koristena se gleda od slikite vredi da se vidi inf na...


100 €
или предлог цена
06 авг 11:32SE PRODAVAAT DVA NOVI ZVUCNICI

SE PRODAVAAT DVA NOVI ZVUCNICI


6.000 МКД
или предлог цена
06 авг 11:20Yamaha Rx-498rds

Stereo resiver komplet so cd player I muzicki mikser za karaoke..top...


200 €
или предлог цена
05 авг 18:11Fernandes FGZ - 550 Japan

Fernandes FGZ - 550 Japan 🇯🇵 vo odlicna sostojba, gotoh stimeri, FR...


450 €
или предлог цена
05 авг 11:11Elektricna gitara JM Forest sg300

Продавам електрична гитара СЏ форма во одлична состојба. Достапен сум...


200 €
или предлог цена
05 авг 08:01MIKSETA I POJACALO BEHRINGER

Mikseta i pojacalo behringer zacuvani


350 €
или предлог цена
04 авг 22:56Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам