3345 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MAN KIPER 26.292

- MAN - 26.292 ( motor 362 ) - Zf menjac - Godina: 1989 - regis...


15.000 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

01 окт 06:52Промовирано

KEEWAY X BLADE 2T 2016

Се продава KEEWAY X BLADE 50 2T 2016 година, во добра состојба , редо...


990 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

SYM FIDDLE 4 2021 година

Се продава SYM FIDDLE 4 2021 година од прв сопственик, со направен се...


1.850 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

FIAT GRANDE PUNTO 1.4 8V, 77 KS, 2009 god.

Se prodava FIAT GRANDE PUNTO 1.4 8V, 77KS, 2009god. Voziloto e donese...


По Договор
или предлог цена
Денес 17:19AUDI A4 1.9 TDI - 116 KS, AMBITION / NAVI/ 2007 G.

Se prodava Audi A4, 1.9 tdi - 116ks, AMBITION, proizvedeno 2007 god. ...


По Договор
или предлог цена
Денес 17:19LANCIA DELTA ORO 1.6 MJT, 120KS, 2011g.

Se prodava Lancia DELTA ORO 1.6 Multijet, so 120 ks. Lanciata e proiz...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Денес 17:19CITROEN C5 2.0 HDI, 136 KS, 2009 g. CONFORT

Se prodava CITROEN C5 2.0 HDI, CONFORT so 136ks, 2009 g. Voziloto e u...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Денес 17:19SEAT ALTEA 2.0 TDI, SPORT-140 KS, 2005g.

Se prodava SEAT ALTEA 2.0 TDI SPORT so 140ks. Voziloto e uvezeno od G...


По Договор
или предлог цена
Денес 17:19MAZDA 3, 1.6 MZ-CD, Exclusive, 116 KS, 2011 god.

Se prodava MAZDA 3, 1,6 MZ-CD EXCLUSIVE so 116ks. Proizvedeno 2011 go...


По Договор
или предлог цена
Денес 17:19AUDI A3 1.9 TDI, 105 KS, ATTRACTION, '2005g. TEMPOMAT

Se prodava AUDI A3, 1,9 TDI, ATTRACTION so 105ks, 2005 g. Voziloto e ...


По Договор
или предлог цена
Денес 17:18BMW 320d, 136 KS, 2000g.

Se podava BMW 320d, 2000 god., so 136ks., registrirano do 04/2023 god...


По Договор
или предлог цена
Денес 17:18MERCEDES-BENZ E 320 CDI-AVANTGARDE, 204 KS

Se prodava Mercedes E 320 CDI, Avantgard, so 204 ks, od 2004 god. Mer...


По Договор
или предлог цена
Денес 17:18SE PRODAVA MERCEDES E220CDI AUTOMATIC

Mercedes-Benz E-Klasse E 220 CDI - Климатроник (Thermotronic) , - ...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:45Peugeot 207 1.6

Se prodava Pezo 207 1.6 benzin, odlicno zacuvano, full oprema, servis...


3 €
или предлог цена
Денес 15:59Aprilia rs 125

Uvezena od Svajcarija, bez carina, moze da se carini


1.299 €
или предлог цена
Денес 15:59Peugeot speedfight 4

Vodeno ladenje, Uvezen od Svajcarija, 2017 god, 7000km, moze da se c...


1.240 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
1.249 €
Денес 15:59Honda bf40 4 stroke

Vo odlicna sostojba,moze da se proba vo sekoe vreme Komplet so komandi


3.200 €
или предлог цена
Денес 15:51Krstarenje po Ohridsko Ezero so Katamarani

KRSTARENJE I ORGANIZIRANJE NA SEKAKVI VIDOVI EKSKURZII NIZ OHRIDSKOTO...


Денес 15:51Opel Vectra 1,9 cdti 150 k.s

Se prodava Opel Vectra 1,9 Cdti So najdobriot motor na fiat...6 brzi...


2.750 €
или предлог цена
Денес 15:42Motor Mercedes 180 Benzin

Motor Mercedes 180 Benzin vo ekstra sostojba 1998 godina proveren so ...


По Договор
или предлог цена
Денес 15:02Yamaha Fz6 N odlicna

Motorot e vo odlicna sostojba napraven servis pred 1000km maslo i fi...


3.500 €
или предлог цена
Денес 14:58Audi A4

Se prodava Audi A4 2.0 tdi 2008 god 216… km vo odlicna sostojba. Nap...


1 €
или предлог цена
Денес 14:54GOLF 5 1.9 TDI 77 kw 105 ks

Se prodava Golf 5 1.9 TDI 77 kw 105 ks 6 brzini 2005 god Registrir...


3.650 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.700 €
Денес 14:50FIAT PUNTO EVO 1.4 benzin extra sostojba

Se prodava Fiat Punto EVO 1.4 benzin 2009-10 god Registrirano do 08...


3.999 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.100 €
Денес 14:50CITROEN C4 PICASSO 1,6 HDI 110 KS 2007 - со доста опрема

Citroen C4 Picasso 2007год. Регистриран до 18.07.2022 1.6hdi, 80kw /...


4.100 €
или предлог цена
Денес 13:54BMW 730 D FACELIFT

Bmw 730d facelift Full servis Smeneta prednica 2 para gumi(letni i...


8.500 €
или предлог цена
Денес 13:4616" Al.Bandazi 5x112 so Mishelin gumi 205/55/16

16" Al.Bandazi 5x112 so Mishelin letni gumi 7j ET43 Mishelin letn...


Денес 13:46Se prodava Opel Corsa 1.2 so fabricki plin 2007

Se prodava Opel Corsa 1.2 so fabricki plin 2007 godina Smenato e lanc...


3.700 €
или предлог цена
Денес 13:29  НОВ ОГЛАС

Honda cbr 125

Се продава Honda cbr 125r Регистриран Редовно сервисиран Нови гуми...


2.200 €
или предлог цена
Денес 13:26Gold Wing 1800

Motorciklot e vo odlicna sostojba, pominati 40000 km. tel : 00389 75...


18.000 €
или предлог цена
Денес 13:00Yamaha

Se prodava komanda za Yamaha stranicna


Денес 13:00Се ПРОДАВА или МЕНУВА BMW X5 во одлична состојба

X5 2002 година во одлична состојба. Регистриран до Јули 2023. Напра...


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:00BEVERLY 300 2014 година

Се продава PIAGGIO BEVERLY 300 2014 година, со изминати 22000 км од п...


3.400 €
или предлог цена
Денес 13:00KEEWAY X BLADE 2T 2016

Се продава KEEWAY X BLADE 50 2T 2016 година, во добра состојба , редо...


990 €
или предлог цена
Денес 13:00KYMCO AGILITY RS 2T 2018

Се продава KYMCO AGILITY RS 50 2T 2018 година од прв сопственик, со и...


1.400 €
или предлог цена
Денес 13:00SYM FIDDLE 4 2021 година

Се продава SYM FIDDLE 4 2021 година од прв сопственик, со направен се...


1.850 €
или предлог цена
Денес 13:00Chevrolet Spark 2007

Продавам Chevrolet Spark, произведен 2007 год., со поминати 44000 км....


1.850 €
или предлог цена
Денес 13:00Audi A4

Prodavam Audi A4, 2.5 tdi, 114kw, kompletno servisirano, odlicen moto...


3.600 €
или предлог цена
Денес 12:59Mercedes Benz C220 2011 god karavan

Mercedes Benz C220 CDI, Godina na proizvodstvo: 2011 Sila na motor...


11.900 €
или предлог цена
Денес 12:53Се продава Generic Xor 50 cc.

Generic Xor 50 2007 во одлична состојба. Поминати 36000km. За повеќ...


600 €
или предлог цена
Денес 12:34Mercedes Aluminski Bandazi

Mercedes Aluminski Bandazi 15 ki 3bandazi Cena 60€


Денес 11:57  НОВ ОГЛАС

Motor Mercedes 220 Obicen Dizel

Polu motor bez dekla Mercedes 220 Obicen Dizel 97 god vo odlicna sos...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:54Landrover freelender 1.8 benzin/plin za delovi

Celosen kompleten, bez bandazi, motorot e kompleten no e izvaden, taa...


1.300 €
или предлог цена
- 19 % Попуст
1.600 €
Денес 11:51Страна 1 од 84

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам