Гостивар
                           
295 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Село Здуње / Земјиште со маркица

Се продава парцела од 5592м2,погодна за градба.Приклучок за вода и ст...


41 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Вчера 20:36Selo Lesnica-Gostivar

Placot se naoga blizu seloto Zdunje.


50 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Вчера 20:36Se prodava kuca vo centar , Gostivar !!!

Se prodava kuca 100m2 so dvorno mesto 400m2 garaza 16m2 , vo ulicata ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Вчера 13:55Se prodava !!!! Se prodava plac vo Gostivar,Dutlok.

Se prodava plac vo Gostivar,Dutlok. Na odlicna lokacija vo blizina n...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Вчера 00:16SE PRODAVA PLAC

Se prodava gradezna parcela vo Gostivar so broj 7156/1 i 7156/2. DUP...


350.000 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

04 фев 21:54Gradezen plac so kuka na odlicna lokacija vo Gostivar 350m2

Se prodava plac so 2 kukji(lepenka) na ulica Brakja Ginoski vo Gostiv...


800 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

04 фев 12:47••GRADEZEN PLAC VO NASELBA CIGLANA-GOSTIVAR 650M²••

--Se prodava gradezen plac vo naselba Ciglana Gostivar. Placot e na s...


70 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

04 фев 12:47SE PRODAVA NOV STAN 105 M2 VO GOSTIVAR 6 ZONA...

SE PRODAVA NOV STAN 105 M2 VO GOSTIVAR 6 ZONA VO GOSTIVAR... STANOT ...


65.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

04 фев 11:08SE IZDAVA STAN (GARSONJERA)

Se izdava kompletno opremen stan (garsonjera) na prizemje vednas do c...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

04 фев 10:52Се продава стан од 80м2

Се продава стан од 80м2 во населба Малеарди Гостивар. Станот се наоѓа...


38.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

04 фев 08:49Se prodava Nov Stan 94m2

Se prodava nov stan 94m2. Stanot se naoga na patot na avtobuska stani...


785 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

03 фев 22:57PLAC MAVROVO

Se prodava gradezen plac 805 m2. Placot se naogja na 100 metri pred ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

03 фев 21:52Se prodavaat stanovi od 850 eur m2 centar Gostivar

- Се продаваат нови станови (2 и 3 кат) од 850 еур м2, дуќани (призем...


850 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

03 фев 20:37Stan vo Centar na 1 Sprat 38m2 Banes qendër 1 kati 38m2

SE PRODAVA STAN 38m2 plus 8m2 podrum na 1 sprat vo strog centar naspr...


40.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

03 фев 15:36Se prodava parcela

Se prodava parcela


100 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

02 фев 22:56SE PRODAVA PARCELA VO GRADEZEN REON

Se prodava parcela.Parcelata e opfatena so urbanisticki plan,odnosno ...


50 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

02 фев 22:56Se prodava ili menuva za stan

Se prodava, plac od 277m2 vo Maleardi, Gostivar 1... poseduva celosna...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

02 фев 10:10Ekstra luksuzen 36 m2 stan

Renoviran komplet.


42.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

01 фев 22:44Plac vo 7 zona 353 m2

se prodava plac vo gostivar od 353 m2 so imotenlist so kanalizacia s...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

01 фев 16:22ME QIRA ; POD KIRIA KAT 2 & 3

HAPSIRË 130m2 OSE SI BANESA 1. 70m2 2. 60m2 PROSTOR 130m2 ILI KA...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

01 фев 14:16Vila mavrovo

se izdava vila nova gradba so centralno greenje na struja i kamin na ...


80 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

01 фев 13:07Se izdava kukja vo cento singelic

Se izdava namestena kukja na eden sprat so dvor.


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

01 фев 12:24Se izdava stan vo kisela voda

Se izdava dvosoben stan vo kisela voda. Renoviran namesten.


1 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

01 фев 12:20SHITEN -#SEPRODAVAT-#FORSALE #BANESA #LOKALE-#DELLOVENPROSTO

#SHITEN -#SEPRODAVAT-#FORSALE #BANESA #LOKALE-#DELLOVENPROSTOR #STA...


75 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

01 фев 07:33Стан 75m² на 3-ти кат 8m² подрум, комплет луксузно опремен

Се продава стан од 75m² на 3-ти кат, плус 8m² подрум, комплетно луксу...


60.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

31 јан 22:00Se Izdava Lokal vo Centar

Se izdava lokal vo centarot na gradot, 120 kvadraten. Za povekje info...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

31 јан 20:02Kuka vo Naselba Fazanerija 2 150 m2

Prodavam kuka vo naselba Fazanerija 2, vo blizina na stadionot, 150 m...


85.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

31 јан 14:58Montazna Limena Garaza

Se prodava montazna limena garaza cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Гаражи

31 јан 09:37Se Izdava Deloven Prostor (Prizemje,Podrum i Dvorno Mesto)

Lokalot se naogja vo blizina na City Centar, vo ulicata nakaj Policis...


По Договор
или предлог цена
30 јан 13:55Mavrovo /Apartmani se prodavat!!!

Se prodavaat 4 etaza , 4 *220m2 , cist imoten list moze da sekupi i ...


680 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
700 €
Гостивар

Куќи / Вили

28 јан 21:22SE PRODAVA objekt vo mavrovo

Se prodava objekt vo mavrovo so pravo na porvrat na DDV ,Mozno e ZAME...


375.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
380.000 €
Гостивар

Куќи / Вили

28 јан 21:22Plac (parcela) vo Grudajci, Gostivar

🗣 Се продава парцела во градежен реон во Гостивар, КО Бањица место ...


65 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

25 јан 09:51Kukja vo Dutlok na odlicna lokacija

🗣Се продава куќа во населба Дутлок на убава локација на само 300 мет...


225.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

25 јан 09:51Se prodava kukja vo naselba Pitarnica , Gostivar

Се продава куќа во населба Питарница , Гостивар. Куќата излегува н...


115.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

25 јан 09:51Se prodava stan vo naselba 6ta zona, Gostivar

❗️Се продава стан во населба „6та зона“, Гостивар❗️ 🌍 (Достапен 3...


620 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

25 јан 09:51Stan od 83 m2 na ul Mara Ugrinova (*visoko prizemje*)

🗣Се продава стан во нова зграда на ул „Мара Угринова“ во непосредна ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

25 јан 09:51Plac do glaven pat Gv vrapciste

Idealno mesto za gradba I I biznis do placot Ima struja I voda I uste...


100 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

24 јан 21:40Plac do glaven pat Gv vrapciste

Plac do glaven pat Gv vrapciste legalizirana do placot ima struja I v...


100 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

24 јан 21:40Villa Lux 3

Se iznajmuva luksuzna vila vo Mavrovo pred Galicki pat so 6 sobi, 2 b...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

23 јан 10:39Се продава плац градежен покрај автопат Тетово-Гостивар

Се продава плац градежен 2.000 м2 покрај автопатот Тетово-Гостивар на...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

22 јан 14:58Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам