203 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NOV ZIVIN APARAT ZA PRITISOK

NOV ZIVIN APARAT ZA MERENJE NA KRVEN PRITISOK Tel. 071 264 065


1.400 МКД
или предлог цена
Вчера 19:43Profesionalen makeup za sekoja prigoda-Kryolan

Profesionalna shminka za sekoja prigoda i svecanost so brendot KTYOLI...


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Шминка

Вчера 13:14Masinka za sisanje i bricenje Surker 816

Nova masinka za sisanje so jaka nula surker sk 816 mnogu kvalitetna


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Нега на коса

Вчера 13:11Masinka za sisanje i bricenje VGR v290 nova

Masinka za sisanje i bricenje nova Vgr v290 odlicen kvalitet


700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Нега на коса

Вчера 13:11Nova masinka Gemei 613

Nova masinka Gemei gm 613


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Нега на коса

Вчера 13:10PREMIUM SHIATSU MASAZER

Najdobar masazer za vrat !!!


5.999 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Масажа и Сауна

30 мар 14:06Ray-Ban sunglasses

Odlicno socuvani bez grebnatina


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Оптички уреди / Очила

29 мар 22:11Laser OPT SHR E- Light Machine

Laser OPT SHR E-light machine Wrinkle removal, facelift, skin lift ...


6.500 €
или предлог цена
29 мар 14:52Rozacea gel

Se prodavaat tri pakuvanja Rozacea gel, odlichen vo spravuvanje so si...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Нега на лице

28 мар 18:34ACCU - CHEK Instant Апарат за мерење шеќер во крвта

Апаратот е потполно нов и неотпакован, производител е познатата фарма...


1.000 МКД
или предлог цена
28 мар 10:43Led lambi masincinja za nokti svileni trepki

Svileni trepki- свилени трепки Lepak prajmer remuver лепак прајмер р...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Маникир и педикир

27 мар 13:05Цетка + Фен=НОВО со етикета

Електрична четка за сушење и фенирање на коса и можност за различни с...


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Нега на коса

26 мар 19:16Super clipper masinka za sisanje so kabel nova

Prodavam ganc nova nikogas ne upotrebena masinka za sisanje super cli...


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Нега на коса

26 мар 16:36Mиризливи стапчиња + Држачи за стапчиња

Mini sticks 50 RED SANDAL 100 JIMPU 120 Himalaya 200 држачи...


40 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Благосостојба и Wellness

26 мар 00:26Problem so srasnati nokti!

Kompleten set za spravuvanje so problemot na srasnati nokti... Efekt...


600 МКД
или предлог цена
24 мар 18:30BEZKONTAKTEN DIGITALEN TOPLOMER/TERMOMETAR

Безконтактен дигитален инфраред топломер за мерење телесна температур...


799 МКД
или предлог цена
24 мар 18:29APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK

Компактен дигитален апарат за мерење на крвен притисок и пулс на срце...


1.099 МКД
или предлог цена
24 мар 18:25Nova odlicna masinka za sisanje i bricenje Vintage t9

Odlicna nova masinka za sisanje vintage t9 dobar kvalitet


700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Нега на коса

24 мар 14:16ВИТАФОН тип BF

prod. 1 digitalen VITAFON ТУ 9444-007-2003 tip BF ( so prikaz na fre...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

22 мар 13:27VITAFON ТИП BF

prod. 1 digitalen VITAFON ТУ 9444-007-2003 tip BF ( so prikaz na fre...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Алтернативна медицина

19 мар 11:36NOV APARAT SO ZIVA

NOV APARAT ZA MERENJE NA KRVEN PRITISOK SO ZIVA-TOCEN I PRECIZEN. MO...


1.400 МКД
или предлог цена
18 мар 16:01RELAX &TONE

Novi masazeri relax & tone cena samo 800 den.


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Масажа и Сауна

18 мар 16:00NOVA MASINKA ZA SISANJE

NOVA MASINKA ZA SISANJE ILI ZA BRICENJE SE POLNAT NA STRUJA


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Нега на коса

17 мар 09:24NAJDOBRA MASINKA ZA SISANJE

NOVI NAJDOBRI I NAJKVALITETNI MASINKI ZA SISANJE DOSTAVA NA RAKA IL...


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Нега на коса

17 мар 09:22Se prodava orbitreek kako nov

Se prodava orbitrek kako nov mnogu malku koristen. Vo odlicna sostojb...


11.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Ослабување и Исхрана

13 мар 18:56Bioenergija tretman za podobro zdravje !

Bioenergijata vi pomagaa za site bolesti i teskotii. Dokolku e blokr...


400 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Масажа и Сауна

13 мар 18:55Tretman so Bioenergija za podobro zdravje

Bioenergijata e mnogu mokna metoda za odbana od stres, go podignuva i...


400 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Масажа и Сауна

13 мар 17:29Pedijatriska digitalna vaga za bebinja, (вага ваги )

Se prodava vaga za bebinja do 15 kg. Moze da se bazdari, nikogas ne e...


150 €
или предлог цена
08 мар 18:27Tretman so Bioenergija za podobruvanje na zdravjeto

Bioenergijata e mnogu mokna metoda za odbana od stres, go podignuva i...


400 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Масажа и Сауна

08 мар 16:38ВОСОК ЗА ДЕПИЛАЦИЈА

ЛАДЕН ВОСОК РАЗЛИЧНИ АРОМИ ВО РОЛОНИ,ШЕЌЕРНА ПАСТА И ЛИМЕНКИ ОД ИТАЛИ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Нега на тело

08 мар 09:45Prodavam komplet za bricenje

Prodavam nov komplet za bricenje FEDOR


45 €
или предлог цена
06 мар 15:41SE PRODAVA NOV DORMEO MASAZER...

Se prodava nov ne koristen dormeo masazer za na cvrsta podloga mnogu ...


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

06 мар 06:54Медицински кревет со медицински душек

Се продава медицински кревет комплет со медицински душек. Наменет е з...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
14.000 МКД
04 мар 07:08Periki od 2000den

Zavisi od dolzinata 078521252


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Нега на коса

28 фев 18:54Borov Sirup od Berovo

Borov med sirup, prozvoden e vo Berovo vo cista i zdrava sredina so d...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Алтернативна медицина

28 фев 10:00Se prodavaat naocari za sonce Bolle

Se prodavaat originalni novi naocari za sonce od francuskata marka " ...


8.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Оптички уреди / Очила

24 фев 13:40Справа за (долниот) грб / Decathlon TL-530

Нова неупортебена, справа за зајакнување на мускулите во долниот дел ...


6.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Управување со тежината

19 фев 21:10Masinka za bricenje

Prodavam masinka zabricenje HOLANDSKA NEKORISTENA


2.500 МКД
или предлог цена
18 фев 09:22Masinka za bricenje

Masinka za bricenje na baterija so kabel komplet spakuvana vo kutija ...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

15 фев 11:59Pojas so sauna efekt

Појас со сауна ефект Совршено решение за согорување на вишокот масно...


1.455 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Масажа и Сауна

13 фев 22:54Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам