Подкатегорија:
                   
66 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Masivni, unikatni stolni lambi amerkansko proivodstvo

Masivni, podni lampi so abazur od amerikansko proizvodstvo. Visoki se...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 11:49Дрвени лустери

Дрвени лустери изработени во индустриски стил , избор на повеке модел...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

Вчера 09:39Неонки за плафон

Се продаваат 2 парчиња надградни неонки за плафон. Димензија: 125х65


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 08:41  НОВ ОГЛАС

RGB LED Lenta so 16 razni boi na dalinsko - 5 Metri

Led lenta so 16 razlicni boi koi se kontroliraat so dalecinsko, plus ...


600 МКД
или предлог цена
15 авг 18:18Ambientalna LED Lampa za Bazen - i bilo kade pod voda

Ova lampa raboti so 3 mali AAA baterii, i e vodootporna.. Ima dale...


500 МКД
или предлог цена
15 авг 18:04prodavam lamba ispravna antikvitet

prodavam prekrasna lamba donesena od francija kontakt aleksandra 077 ...


3.000 МКД
или предлог цена
03 авг 23:57Prodavam pet lusteri

Prodavam 2 novi nekoristeni i 2 koristeni lusteri(dva isti so 6 kri...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

02 авг 18:46Ѕидна лампа Икеа

Се продава ѕидна лампа од Икеа во форма на облаче. Лампата воопшто не...


1.000 МКД
или предлог цена
31 јул 17:14UNIKATNI STOLNI LAMBI -ANTIKA

PRODAVAM UNIKATNI STOLNI LAMBI CENI POVOLNI KOLICINI OGRANICENI 07...


40 €
или предлог цена
15 јул 18:52се продава Лустер

Се продава осветлување , арматура филипс со 4 сијалици лед, во одличн...


2.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

10 јул 16:22се продава Лустер

Се продава лустер арматура со шест сијалични места во одлична состојб...


2.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

10 јул 16:22Bluetooth muzicka (led) sijalica

Novi Bluetooth Muzicki Sijalici za dve kupeni 900den nad tri kupeni...


500 МКД
или предлог цена
04 јул 15:36Plafonsko osvetluvanje/неонски растери

Се продаваат половни растери за вградување со гратис неонки, димензии...


500 МКД
или предлог цена
28 јун 14:14Бел Геометриски Лустер

Метален модерен геометриски лустер купен од Maximo Lights 2800 денари...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

20 јун 18:30se prodava

luster murano staklo 55cm


6.900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

07 јун 08:12Lusteri drveni so 3 topki stakleni

Lusteri drveni so 3 topki stakleni Edniot e so 3ta razlicna stakle...


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

06 јун 18:12nov eglo

prodavam novi eglo lusteri i neonki


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

28 мај 23:25Luster za plafon. Plafonjerka.

Skoro nova lamba za na plafon - tavan. Luster - plafonjerka.


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

26 мај 10:06Skoro nova lamba za plafon tavan zid

Skoro nova lamba luster za plafon tavan zid. Komplet so sijalici.


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

26 мај 10:06Skoro novi lambi za plafon tavan zid

Skoro novi lambi za na plafon tavan zid mebel. Komplet so sijalica. C...


300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

26 мај 10:06Smart RGB Led Lenta 5metri- menuva boi preku Android Telefon

novi led lenti so dolzina 5 metri.... Moze da se kontrolira preku da...


1.200 МКД
или предлог цена
09 мај 00:06Reflektor - Reflektori

Se prodavaat 3 reflektori Namena : za izlozben salon ili domasna upo...


3.000 МКД
или предлог цена
08 мај 20:42LUSTERI

PRODAVAM 2 LUSTERI 500 DENARI KOMAD.TELEFON ZA KONTAKT 070 239 561 JA...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

03 мај 20:02Led lambi (samoleplivi)

Prodavam led lambi (samoleplivi) Rabotat na baterii CENA - 100 de...


100 МКД
или предлог цена
11 апр 20:26Dzidni lampi

Се продава 1 ѕиднa светилкa, сочуванa како новa!


400 МКД
или предлог цена
22 мар 14:56LUXUZNI PREKIDACI NA DOPIR LIVOLO

Prodavam novi prekidaci na dopir marka Livolo. Dostapni se vo sledni...


1.200 МКД
или предлог цена
28 фев 13:42Sijalici za hanter daglas

Se prodavat 30 kom ispravni sijalici za vnatresno osvetluvanje za ha...


350 €
или предлог цена
22 јан 10:39Plinska svetilka

Prodavam plinska svetilka mio standard nova


600 МКД
или предлог цена
27 дек 15:56Led na baterii

Prodavam led svetilka na baterii so magnet.Kvalitetna,izdrzliva i pog...


100 МКД
или предлог цена
22 дек 21:56IKEA SVETILKI

RAZNI SVETILKI OD IKEA


1 €
или предлог цена
18 дек 21:00Nov Luster Prakam po kargo

Nov Luster kako na slikata za samo 2600 denari


2.600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

29 ное 17:52Kvalitetna Full RGB LED Lenta - 4 Metra - Nova - ЛЕД Лента

Prodavam nekoristena led lenta RGB, so 7 osnovni boi vklucitelno i be...


300 МКД
или предлог цена
29 ное 01:00stolna lamba

antika stolna lamba


7.900 МКД
или предлог цена
20 окт 16:57stolna lamba antika

stolna lamba 160cm visina art dizajn


8.500 МКД
или предлог цена
20 окт 16:56LED Touch On/off Switch 3 Modes Clip Desk Lamp

YAGE 18650 LED Touch On/off Switch 3 Modes Clip Desk Lamp 7000K. 0...


2.200 МКД
или предлог цена
08 окт 16:55Stolna Lampa na Dopir / Lamba

Stolna lampa so prekinuvac na dopir (sijalicata se pali so dopiranje ...


1.200 МКД
или предлог цена
01 окт 17:40POLOVNI NEONKI

Prodavam polovni neonki: 1. plafonska 60x60cm so 4 svetilki - 500 de...


300 МКД
или предлог цена
14 сеп 10:19LED SIJALICI

PRODAVAM LED SIJALICI 200 DENARI KOMAD ,TELEFON ZA KONTAKT 070 239 56...


200 МКД
или предлог цена
11 сеп 22:27neonski armaturi 2x36 i 3x36

i edna 3x36 so raster nadgradni, 1000 den


15 €
или предлог цена
03 сеп 18:24Nov neodpakuvan luster

075246311


6.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

23 авг 19:55Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам