Подкатегорија:
                   
618 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Monitori 22"

Se prodavaat dva monitori eden samsung i eden philips od 22 inci. 60h...


7.500 МКД
или предлог цена
20 ное 21:35Промовирано

Apple AirPort Express A1264 Wi-Fi Base Station

The AirPort Express has two Ethernet ports and a USB port for sharing...


20 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
25 €
Денес 01:08Prodavam printer hp laser jet 1000

Prodavam printer HP laser jet 1000 isprintano samo 500 lista kako nov...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:08Prodavam printer kopir skener xerox pe 114

Prodavam printer kopir skener xerox pe 114 ispraven so toner i kabli ...


2.400 МКД
или предлог цена
Вчера 21:08Гејмпад (бежичен,нов,некористен)

Продавам нов, некористен, бежичен гејмпад.


600 МКД
или предлог цена
Вчера 20:08AMD FX4100 AM3

Prodavam poloven, ispraven proceso, AMD FX4100 AM3 socket


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:57  НОВ ОГЛАС

apple tastatura wirelees,bluetooth.A1314 ,socuvana.

apple tastatura wirelees,bluetooth.A1314 ,socuvana.


1.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.800 МКД
Вчера 16:32NOVO SSD 2.5" 512GB KINGSTON

Kingston 2.5" SSD 512Gb KC600 NOVO!


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:25Kingston HyperX FURY 4GB 1866MHz DDR3 CL10

Kingston HyperX FURY Blue Series 4GB 1866MHz DDR3 CL10 DIMM За пов...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:58Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL11

https://www.kingston.com/dataSheets/KVR16N11_8.pdf За повеќе инфо ...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:58i5 4590

Socket: LGA1150 Clockspeed: 3.3 GHz Turbo Speed: 3.7 GHz Cores: 4 ...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:58Napojuvanja Evga, Nzxt i riseri

Prodavam 2 napojuvanja Nzxt kako novi. Koristeni se po 3 meseci. 450...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:42Ruter Asus RT-AC66U Dual-band

Ruter Asus RT-AC66U Dual-band,socuvan od swiss


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Вчера 10:03Gigabyte GTX 1660 SUPER OC 6G

Се продава Gigabyte 1660 Super 6GB во одлична состојба. Користена за...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:07ASUS ROG STRIX RX 580 8GB OC EDITION

BUKVALNO KAKO NOVA...NIKOGAS OVERKLOKUVANA ,KORISTENA ZA 3D...SE PROD...


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:21DVD REZAC ZA LAPTOP

Prodavam DVD rezac za laptop izvaden od COMPAQ SATA pricklucok


500 МКД
или предлог цена
29 ное 19:31i3 7100 7th

Moze i kargo


2.990 МКД
или предлог цена
29 ное 16:43Monitor Samsung 55 incen

Prodavam odlicen monitor Samsung 27 incen,sliki vo prilig,Pepi 078277...


4.500 МКД
или предлог цена
29 ное 15:19Prodavam delovi za laptop TOSHIBA L350 17"

Dvd rezac Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
29 ное 15:05Hard disk hitachi 320 gb sata bez losi sektori

Prodavam odlicen hard disk hitachi 320gb sata bez losi sektori so win...


400 МКД
или предлог цена
29 ное 15:03Intel procesori lga1156 i5 750 lga 1155 g530 lga775 e7500

Prodavam poveke intel procesori i toa: I5 750 lga 1156 Celeron G530...


300 МКД
или предлог цена
29 ное 14:56Asus Gigabyte Wireless WI FI PCI-E Card Adapter

Prodavam kompjwtno ispravna wi fi karticka ASUS Gigabyte Wireless-AC ...


500 МКД
или предлог цена
29 ное 14:50Napojuvanje Fujitsu 300w vistinski izvadeno od brend komp.

Prodavam odlicno ultra tivko napojuvanje fujitsu 300w izvadeno od bre...


400 МКД
или предлог цена
29 ное 14:46Ram memorii ddr3 2gb 1333MHz kingston i hynix

Prodavam 3 ram memorii ddr3 1333MHz od po 2gb ispravni od ispraven ko...


300 МКД
или предлог цена
29 ное 14:44Kukiste za desktop kompjuter so dvdrw i zvucnik Fujitsu

Prodavam mnogu kvalitetno kukiste za kompjuter, ima dvd rw vgraden zc...


500 МКД
или предлог цена
29 ное 14:39HDD i SSD diskovi 1TB

Toshiba 3,5" 1TB 1200den. Toshiba 3,5" 500Gb 700den. WD Blue 3,5" 500...


1.200 МКД
или предлог цена
29 ное 13:13Ram memorii DDR3 8Gb 4Gb i 2Gb

Prodavam ispravni Ram memorii. DDR3 8Gb =1600 den 4Gb =950 den 2G...


По Договор
или предлог цена
29 ное 12:53Gaming monitor hp e232 hdmi ips display

Extra gaming monitor


4.500 МКД
или предлог цена
29 ное 10:56SSD 2TB SABRENT

prodavam novo neotpakuvano doneseno od usa 2TB Rocket 4 PLUS NVMe 4.0...


17.000 МКД
или предлог цена
29 ное 10:394 GPU x 8GB

Se prodavaat 4 graficki karti 580 8GB Cena za komplet 24.000den. C...


6.000 МКД
или предлог цена
29 ное 06:53SAPPHIRE PULSE RX 5700 XT 8G GDDR6

SAPPHIRE PULSE RX 5700 XT 8G GDDR6 koristena edna godina


250 €
или предлог цена
28 ное 20:20NITRO+ RX 5700 XT 8G GDDR6

NITRO+ RX 5700 XT 8G GDDR6 koristena edna godina


270 €
или предлог цена
28 ное 20:20Samsung SSD Nvme 1TB PM9A1

Samsung SSD NVMe 1TB PM9A1, nov


5.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
5.300 МКД
28 ное 18:50Monitori vo top sostojba

2 monitori komplet so kabli 240v i vga Kontakt 078286040 500 denar...


500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
600 МКД
28 ное 18:49Ruter 4g

Prodavam dva 4g ruter,rabotat so sim katrica Edniot e wodafone 1800 D...


1.800 МКД
или предлог цена
28 ное 17:33AGP graficka karta Gigabyte GV-R9200NF 128Mb silent

- Prodavam AGP graficka karta Gigabyte GV-R9200NF, 128Mb, 64bit, sile...


300 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
400 МКД
28 ное 15:19Procesor G1620 LGA 1155, E5300 E5500 E5700 core2 duo E8400

Prodavam 100% ispravni procesori Intel, za desktop kompjuteri. LGA 7...


200 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
300 МКД
28 ное 15:02Tastatura Redragon K552-R Per Key RGB и Maus Redragon Cobra

Vo odlicna sostojba. Redragon K552-R Per Key RGB so BLUE SWITCHES - ...


1.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.800 МКД
28 ное 13:2224" Samsung QLED 144HZ Monitor C24FG7x Со GSync

Мониторот е во одлична состојба користен дома. Screen size: 23.5 ...


8.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.000 МКД
28 ное 13:22LG 24MD4KL-B UltraFine 24" IPS LED 4K UHD Monitor

LG 24MD4KL-B UltraFine 24" IPS LED 4K UHD Monitor...najdobriot 4k mon...


320 €
или предлог цена
28 ное 10:00UB Desktop Mikrofon - za PC Kompjuter i MAC

Novi mikrofoni na USB, za PC i MAC This USB Microphone allows you ...


200 МКД
или предлог цена
28 ное 00:19Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам