Куманово
Подкатегорија:
                   
172 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Denon DRA F101 i DCD F101

Denon DRA F101 risiver i Denon DCDF101 sa Sony SS-CCP33 zvucnicima , ...


120 €
или предлог цена
Денес 14:12  НОВ ОГЛАС

Zvusnik

Donesen od ch ekstra


По Договор
или предлог цена
Вчера 22:46Топ Понуда! Wharfedale Diamond 9.1

Одлични англиски звучници со освежен бас звучат фантастично. Повеќе и...


8.800 МКД
или предлог цена
Вчера 08:23Снагаш USB BLASTER USB 7122

Појачало снагатор да пуштите и одлепите звукот е одличен може за кафа...


300 €
или предлог цена
22 сеп 20:04YUGO original zwucnici

Made in Korea YUGO zwucnici,nowi,neupotrebuwani,1500 den par


1.500 МКД
или предлог цена
21 сеп 23:51Basovi 12" (30cm) 8 oma 300W novi

Novogodisen popust.Basovi 12" (30cm) 8 oma realni po DIN standard 150...


2.800 МКД
или предлог цена
21 сеп 18:17RCF PL60 plafonski zvucnici

Prodavam novi 2kom. voopsto ne koristeni 6 inci plafonski zvucnici za...


25 €
или предлог цена
21 сеп 18:17BEATS PILL+

Se prodava BEATS PILL+ Nov full pack Bluetooth So edno polnenje m...


150 €
или предлог цена
21 сеп 17:25Sailor PLUS SA-285

U ispravnom stanju skoro nov


50 €
или предлог цена
21 сеп 00:40TOP PONUDA!! TECHNICS ST-X 301 I SL-PG 27A

TOP PONUDA!! TECHNICS ST-X 301 I SL-PG 27A ZA 2500 DEN VO PAKET ISPR...


2.500 МКД
или предлог цена
20 сеп 11:45Pojacalo Yamaha RX-v340

Se prodava pojacalo yamaha vo odlicna sostojba.Raboti se na nego .Ima...


6.500 МКД
или предлог цена
20 сеп 01:50Bang & Olufsen B&O H5 Nove nekoriscene

Bang &Olugsen H5 slusalice su nove nekoriscene nemam adapter da bi g...


90 €
или предлог цена
19 сеп 16:33Soundbar zvucnik HIFI

Soundbar zvucnik hifi 100w


1.600 МКД
или предлог цена
19 сеп 15:34REGA Radio 3

Prodavam odlicen tuner Rega radio 3.


7.000 МКД
или предлог цена
19 сеп 14:28KENWOOD STEREO TUNER KT-56L

KENWOOD DIGITAL TUNER KT -56L CENA POVOLNA tel. 071 994 970


1.800 МКД
или предлог цена
19 сеп 11:05Pioneer A - 115

Одлично појачало од старата школа на Pioneer звук на кој може да поза...


80 €
или предлог цена
17 сеп 13:30Sony STR-DE185

Sony STR-DE185 FM Stereo receiver,cisti 2x100W na 8 oma.


4.800 МКД
или предлог цена
15 сеп 18:47Denon RCD-M33U

Uredjaj ne cita diskove ostalo je sve u redu


50 €
или предлог цена
15 сеп 00:05Pojacalo Philips i Technics

Se prodavaat pojacala >> 1: Technics SA-EX100 - 2x80w 8ohm Komple...


4.500 МКД
или предлог цена
14 сеп 09:58Woofer za kola Mac Audio 300W 12"

Mac Audio cist woofer za kola vistinski 300W, 12-ka ili 30 cm. Za ...


2.800 МКД
или предлог цена
13 сеп 19:47Pioneer SX-300

Na uredjaju 2 izlaza rade 2 ne , sijalice na skali treba zameniti ...


65 €
или предлог цена
13 сеп 14:57Kenwood KA - 3010

Оригинално јапонско појачало звучно одлично 2х60 вати на 8 ома. Може ...


100 €
или предлог цена
12 сеп 18:17Pojacalo zasiluvac 100v plafonsko zonsko razglas proveri

ZA SITE VIDOVI ZVUCNICI, PLAFONSKI, DOMASNI I PROFESIONALNI NE VRSAM...


По Договор
или предлог цена
11 сеп 20:34Onkyo A 9211

Одлично појачало со далечинско .... Спецификации: Type Integrated Ste...


120 €
или предлог цена
10 сеп 14:36Sony STR-DE305 eksponat

Mnogu redok primerok koristen vo Sony prodavnica kako eksponat za pre...


120 €
или предлог цена
09 сеп 19:10Technics ST-G570L PXS cap

U ispravnom stanju provereno saljemo Cargom Specifications Typ...


50 €
или предлог цена
07 сеп 14:03Tonsil Aktiven Subwoofer/Bass 200A - 120W

Prodavam Tonsil Aktiven Subwoofer 200A 120W MAX 80W RMS Povekje i...


По Договор
или предлог цена
05 сеп 12:14Sony STR-DB780 surround receiver 5x100w

Sony STR-DB780 saraund risiver 5x100w na 8oma donesen od Avstrija vo...


190 €
или предлог цена
04 сеп 15:53Sangean DPR-55 DAB i FM digital radio

U ispravnom stanju prodaje se sa adapterom 6 baterije i SD karticom


50 €
или предлог цена
03 сеп 16:30Little bear t8

Prodavam mm/mc gramofonsko pretpojacalo.


50 €
или предлог цена
03 сеп 13:34Zvucnici Telefunken L-80

Prodavam zvucnici Telefunken 7ci model L-80 vo odlicna ispravna sosto...


2.300 МКД
или предлог цена
02 сеп 15:01Zvucnici Riz

Prodavam zvucnici Riz vo odlicna ispravna sostojba kako novi se. Pra...


2.300 МКД
или предлог цена
02 сеп 15:00Pojacalo Denon DRA-350

Prodavam pojacalo Denon model DRA-350 vo odlicna ispravna sostojba i ...


3.300 МКД
или предлог цена
02 сеп 15:00Pojacalo Centrum titan 500

Prodavam pojacalo Centrum Titan 500 bo odlicna ispravna sostojba e po...


5.300 МКД
или предлог цена
02 сеп 15:00Pojacalo Sherwood RVD-9090RDS

Prodavam pojacalo Sherwood model RVD-9090RDS vo odlicna ispravna sost...


2.800 МКД
или предлог цена
02 сеп 15:00Pojacalo X4-Tech

Prodavam pojacalo X4-Tech model A-2000 vo odlicna ispravna sostojba i...


3.300 МКД
или предлог цена
02 сеп 15:00Pojacalo Pioneer SX-304RDS

Prodavam pojacalo Pioneer SX-304RDS vo odlicna ispravna sostojba kako...


4.800 МКД
или предлог цена
02 сеп 15:00Pojacalo Onkyo TX-SR576

Prodavam pojacalo Onkyo model TX-SR576 vo odlicna ispravna sostojba k...


5.300 МКД
или предлог цена
02 сеп 15:00Pojacalo Pioneer SX-202R

Prodavam pojacalo Pioneer model SX-202R vo odlicna ispravna sostojba ...


3.800 МКД
или предлог цена
02 сеп 15:00Pojacalo Sony STR-D365

Prodavam pojacalo Sony model STR-D365 vo odlicna ispravna sostojba ka...


4.300 МКД
или предлог цена
02 сеп 15:00Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам