531 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

molerofarbarski uslugi

1.Молерисување во бело или во боја. 2 Глетовање, опшивки на про...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:29Промовирано

Transport,prevoz,utovar istovar niz cela MK

Transport,prevoz,selidbi i se drugo


1 €
или предлог цена
07 мар 00:17Промовирано

PREVOZ-TRANSPORT SO KOMBE

Povolno vrsam prevoz-transport so kombinja Peugeot Boxer 1.5 ton I Ma...


1 МКД
или предлог цена
30 мар 21:20Промовирано

Rusenje so hilta,frlanje na sut

Vrsime rusenje so hilta -krsenje na beton - rusenje na zid - vad...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Вчера 22:54molerofarbarski uslugi

1.Молерисување во бело или во боја. 2 Глетовање, опшивки на про...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:29Општи работници, истовар утовар и друго

Вршиме: Преселби, копање, средување дворови, косиме трева, истовар ут...


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Вчера 15:22PARKETARSKI USLUGI SO EKSTRA KVALITET

Parketarski uslugi mestenje,struganje poliranje lakiranje nijansiranj...


15 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

Вчера 15:04Parket Parketar montaza struganje lakiranje

Parketarski uslugi montaza struganje lakiranje poliranje nijansiranje...


15 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

Вчера 15:04Издавам коњопои со мој транспорт(konjopoi,konopoi,konjopoj)

Издаваме коњопои за секаков вид на свечености. Со наш транспорт. Коњо...


200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

Вчера 14:04Изнајмување коњопои со транспорт(konjopoi,konopoi,konjopoj)!

Изнајмување на коњопои за секаков вид на настани, забави и останати с...


5 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Се за Свадба / Останато

Вчера 14:04Kompresor za A/C (split)

Se prodava kompresor za klima ured (split sistem).


1 €
или предлог цена
Вчера 13:03DAVAME KRATKOROCNI POZAJMICI PO RAZLICNI OSNOVI

POZAJMICA SO ZALOG 1.Motorno vozilo 2.Nedviznost (cist imoten list)...


10.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

Вчера 13:00Отпушување канализација

Отпушување на Канализација со машинска сајла 🪠Лабавоа 🪠Синфони 🪠Ве...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

Вчера 11:16Комарници,ролетни,зебра завеси

Изработка и монтажа на: Плисе комарници,Фиксни комарници,Комарници н...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

Вчера 10:43Masinsko cistenje na kazance za parno!!!

Доколку слабо ви грее парното или воопшто не грее нашиот сервис ви ст...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:34Transport - Prevoz na sekakov vid roba niz cela Makedonija

Vrsime prevoz na roba niz cela Makedonija so vozilo do 7t. Voziloto ...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:33Transport - Prevoz na roba niz cela Makedonija so kamion

Vrshime prevoz niz cela Makedonija so kamion so nosivost do 8t Kamion...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:33MOLER;GLETOVANJE;KRECENJE;GIPS OPSIVKI;SE NA EDNO MESTO

MOLEROFARBARSKI USLUGI:OPSIVKI NA VRATI I PROZORI, STAVANJE NA MREZA ...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:53TENDI PODVIZNI I FIKSNI.....

Tendi ,nastresnici zavesi, podvizni i fiksni vo razni vidovi ,dimenzi...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Вчера 08:39Avto Servis Za Klimi/ Avto Klima/ Avto Klimi/ Polnenje Freon

- Сервис на авто клима уред, - Нови хладњаци за авто клима, - Нови ...


1 €
или предлог цена
31 мар 23:58Tus kabini i paravani po merka

Tus kabini i paravani po merka harmonika sistemi office sistemi stakl...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Стакло

31 мар 21:48Prevoz na patnici

Превоз на патници и пратки во Р. Македонија и Европа, трансфер до и о...


По Договор
или предлог цена
31 мар 21:36АВТО ШКОЛА, Avtoskola, avto skola B I C Kategorija

Целосна обука за A, Б Ц и Ц+Е категорија со гратис теоретска настава ...


34 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
35 €
31 мар 17:45STAKLENI OGRADI TUS KABINI ALUMINSKI OGRADI 'SASKO-GIS'

TUS KABINI STAKLENI,ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALN...


35 €
или предлог цена
31 мар 15:53VLECNA SLUZBA 24/7

VLECNA SLUZBA 24/7 OTKUP NA VOZILA I PRODAZBA NA DELOVI 077902404


1.111 €
или предлог цена
31 мар 15:51Usluga so Kran Hiap Utovar Istovar

vrsam prevoz-trasport na pesok sut i sekakov vid na matrijal so kamio...


По Договор
или предлог цена
31 мар 14:58Prodazba i montaza na laminat 8mm 10 mm so fuga

Prodazba i montaza na laminat 8mm 10mm 12mm so fuga extra kvalitet vo...


100 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

31 мар 13:51Laminat 10mm prva klasa 700 den komplet so rabotna raka

Prodazba i montaza na laminat 10mm so extra kvalitet vodootporen i te...


820 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

31 мар 13:50Transport - Prevoz na sekakov vid roba

Vrsime transport na roba niz cela Makedonija so kamion do 7t. Kamion...


1 €
или предлог цена
31 мар 13:45Transport - Prevoz na sekakov vid roba niz cela Makedonija

Вршиме транспорт на секаков вид роба низ цела Македонија со возило до...


1 €
или предлог цена
31 мар 13:45Casovi za Harmonika po noti...

Casovi za harmonika po noti,vezbanje po Slovenska kniga za harmonikaA...


1 МКД
или предлог цена
31 мар 13:15SOLUN- SOFIJA -BELGRAD

NEKA VASETO PATUVANjE BIDE UDOBNO I BEZBEDNO SO LUKSUZNO VOZILO MER...


1 €
или предлог цена
31 мар 11:41Otpusuvanje kanalizacija

Машинско Отпушување на Канализација 🪠Лабавоа 🪠Синфони 🪠Вертикали ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

31 мар 10:50Prevos so kombe

Prevos so kombe do 2 tona so licenca, selidbi so i bez rabotnici vo M...


По Договор
или предлог цена
31 мар 09:15Transport - Prevoz niz Makedonija so solo vozila do 8tona

Вршиме транспорт на секаков вид роба низ цела Македонија со камиони д...


1 €
или предлог цена
31 мар 08:46Termo Fasada

Изработка на Термо Изолациони Фасади,20годишно искуство со врвен квал...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Изолација

31 мар 08:42PREVOZ-TRANSPORT SO KOMBE

Povolno vrsam prevoz-transport so kombinja Peugeot Boxer 1.5 ton I Ma...


1 МКД
или предлог цена
30 мар 21:20Prevoz na patnici

Prevoz na patnici so avtomobili, kombinja 8 1, minibusi i avtobusi po...


По Договор
или предлог цена
30 мар 18:38Transport - Prevoz na roba

Vrahine transport na sekakov vid roba niz cela Makedonija so kamion d...


1 €
или предлог цена
30 мар 15:38Transport - Prevoz Транспорт - Превоз

Вршиме транспорт на секаков вид роба низ цела Македонија со возило до...


1 €
или предлог цена
30 мар 15:38Montaza na klima usredi (servis & dopolna na freon)

Montaza na klima usredi (servis & dopolna na freon)


1 €
или предлог цена
30 мар 14:30Selidbi, Prevoz, Transport na mebel so kombe

Транспорт, селидби, превоз на мебел и се што ви треба секој ден. Безб...


1 МКД
или предлог цена
30 мар 13:03Prevoz, transport, selidbi so kombe 24/7

Povolno vrsam prevoz-transport so kombe Peugeot Boxer na sekakov vid ...


1 МКД
или предлог цена
30 мар 13:03Страна 1 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам