Подкатегорија:
                   
289 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Arena Computer сервис за компјутери

💡Arena Computer прави услуги и поправки на секоја марка и модел на д...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:47Промовирано

Apple Keyboard Original 100% i HP

Apple Keyboard original cena 100€ Apple keyboard so kabel 35€ HP ...


Денес 02:52Arena Computer сервис за компјутери

💡Arena Computer прави услуги и поправки на секоја марка и модел на д...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:47Napojuvanja za PC / напојувања за ПЦ

Се продава ново некористено напојување POWER BOX 700W со 24 пински ко...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 12:43Samsung DVD/RW snimaci / снимачи za PC

Се продаваат користени, исправни Самсунг снимачи за ПЦ, следните моде...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 12:43Epson wf2630

Prodavam Epson wf 2630, neispraven. Tel. 076 424 571


1.500 МКД
или предлог цена
31 мај 17:51prodavam procesor ram i maticna ploca

procesor e5-2667 v2 cores 8 / 16 threads base frequency 3.30 GHz ...


13.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
14.000 МКД
31 мај 11:43MENUVAM GeForce RTX 3060

Menuvam Ge Force RTX 3060 za ASUS ili Sapphire RX6700xt


28 мај 22:19ASUS PRIME X-370 PRO

Prodavam maticna ploca, ASUS prime X-370 pro, ne koristena


4.800 €
или предлог цена
27 мај 19:18Prodavam monitor 19 inc

Prodavam monitor 19 inc


1.800 МКД
или предлог цена
26 мај 11:01Ram Memory 4GB DDR3

Ram Memory 4GB DDR3 1600MHz Ram Memory 4GB DDR3 1333MHz Рам Мемор...


600 МКД
или предлог цена
25 мај 14:54RAM 8 GB DDR3 1600MHz

RAM 8 GB DDR3 PC3L 1600 MHz RAM 8 GB DDR3 PC3 1600 MHz RAM 8 GB...


1.200 МКД
или предлог цена
25 мај 14:54Kingston 8GB SDRAM DDR4

Kingston 8GB SDRAM DDR4 2133 Kingston 8GB SDRAM DDR4 2666


1.300 МКД
или предлог цена
23 мај 14:07ASUS GeForce RTX 3060 za RX 6700

MENUVAM GeForce RTX 3060 za RX 6700, kartickata e nova vo kutija, ne...


21 мај 13:35HP toner

Продавам нови тонери оригинал HP 06A и 15X 06А 30 евра 15А 30 евра ...


20 мај 17:26Logitech C925e 1080p Business Webcam

Logitech C925e 1080p Business Webcam for Video Streaming Enhanced 10...


3.000 МКД
или предлог цена
20 мај 13:16Intel Core i7-4790 Processor

4th Generation Intel® Core™ i7 Processors Total Cores #4 Total Thre...


5.000 МКД
или предлог цена
20 мај 13:16DESKTOP HARD DISK 2TB

Seagate DESKTOP HDD 2TB SATA Capacity 2000GB 7200 rpm


2.000 МКД
или предлог цена
20 мај 13:16MATICNI PLOCI,EKRANI ZA LAPTOPI,HARDISK,TASTATURI,POLNACI,DR

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
16 мај 11:18HP

Kako nov, mnogu malce koristen


1.200 МКД
или предлог цена
13 мај 01:194GB Ram Memory

Edno 500 denari, dvete 900 denari


500 МКД
или предлог цена
13 мај 01:19Intel Core i3

Intel Core i3-540


500 МКД
или предлог цена
13 мај 01:16TASTATURI POLNACI,EKRANI ZA SITE MODELI NA LAPTOPI

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


09 мај 11:52Intel Core i7-3770 Procesor

Sockets Supported FCLGA1155 Total Cores 4 Total Threads 8 Max Turb...


4.000 МКД
или предлог цена
25 апр 13:49Prodavam monitor QUART 20'

Prodavam dobro socuvan i ispraven monitor slikite se od nego


1 €
или предлог цена
14 апр 15:25HP officejet 7612 printer

HP officejet 7612 printer Mnogo malce upotrebena


100 €
или предлог цена
11 апр 22:01Prodavam monitor mag led 19 inc

Prodavam monitor mag 19 inc led


2.000 МКД
или предлог цена
07 апр 03:33Procesor intel core i5-4590

Procesor intel core i5-4590


1.500 МКД
или предлог цена
05 апр 13:38Processor intel core i7-2600K

2th Generation Intel® Core™ i7 Processors # of Cores 4 # of Threads...


3.000 МКД
или предлог цена
28 мар 15:07Keyboard Logitech Gaming G413 TKL Mechanical Backlight

Користена една година, во одлична состојба. Единствена фалинка е што...


26 мар 15:28MX Keys

Користена отприлика 2 години. Копчињата за конекција не стојат стаби...


26 мар 14:56Monitor 22" LG Flatron W2242PK

Monitor 22" LG Flatron W2242PK www.ae.mk


2.000 МКД
или предлог цена
25 мар 13:16SEAGATE FireCuda 520 SSD 2TB PCIE

🔵SEAGATE FireCuda 520 SSD 2TB PCIE ✅Read Speed: 5GB/s ✅Write Sp...


21.599 МКД
или предлог цена
18 мар 11:38Prodavam memorii

prodavam memorii kako na slikata, testirani ispravni


1 €
или предлог цена
11 мар 13:142x1 ddr2 1066mhz kingmaxx ram memorija

Nema mana i fiksna cena Broj 071 351 801


300 МКД
или предлог цена
05 мар 16:23Graficka Geforce rtx 3080 suprim lhr

Se prodava graficka Geforce rtx 3080 suprim lhr 10 gb


01 мар 13:00Prodavam ASUS RX-470

Asus rx-470 4gb, graficka vo super sostojba, ne maltretirana, od dom...


22 фев 12:56Processor intel core i5-3470

Processor intel core i5-3470 LGA1155 # of Cores 4 # of Threads 4


1.500 МКД
или предлог цена
31 јан 22:48Gigabyte GTX 770 GDDR5-2GB

Se prodava gtx 770 vo odlicna sostojba koristena za light gaming moze...


29 јан 13:23Hard Disk 8 TB 4 TB WD Seagate

Se prodavaat interni Hard diskovi WD I Seagate od 4 i 8 tb 4TB 3000...


3.000 МКД
или предлог цена
29 јан 13:00PHILIPS SHK2000

🎧 PHILIPS SHK2000 🎧 🔵Големина за деца, ограничен максимален вол...


990 МКД
или предлог цена
29 јан 12:34Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам