Карпош
Подкатегорија:
                   
401 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PLOCHA IVERKA 120X65X2.5

Продавам две плочи иверка, тип FALCO 105 FS02 - бела боја софт, канти...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 18:21КОРИСТЕН НАМЕШТАЈ ОД ЧИСТО ДРВО :

КОРИСТЕН НАМЕШТАЈ ОД ЧИСТО ДРВО : 1. Регал во три дела од темно ...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:40Комоди, изведба од чисто дрво

комодА. од дрво со дискретна орнаментација. Димензија 95 х 45 (плоч...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:33Prodavam skoro nov garnitura

Prodavam skoro eksluziven cester od SIMPO 235/ 90cm 400€ kako od salo...


400 €
или предлог цена
Вчера 00:04Се продава тросед и двосед

Се продаваат тросед и двосед, и двата имаат механизам за спиење. Добр...


По Договор
или предлог цена
28 ное 22:50Kozna(кожна) garnitura od MEBLO MAK

Ponudete cena, javete se ke se dogovorime Prodavam Kozna(кожна) gar...


250 €
или предлог цена
28 ное 16:11Prodavam trosed

Prodavam trosed na rasklopuvanje, so fioka, dimenzii 195x80, pusten 1...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Троседи

28 ное 15:32лустери

Продавам три прекрасни луистери за дневна соба во екстра сосотојба.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

28 ное 07:53PRODAVAM AGOLNA GARNITURA PO POVOLNA CENA

PRODAVAM AGOLNA GARNITURA ZA SAMO 4.000 denari 077/588-858


4.000 МКД
или предлог цена
27 ное 17:30drveno salonsko masice

se prodava masa cisto drvena so staklo(120x60)


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

27 ное 16:10Komoda i masa

Prodavam Komoda i masa Mediapan mnogu socuvana so kvalitetni mehanizm...


400 €
или предлог цена
27 ное 15:05Dvosed

Se prodava dvosed na pustanje kako krevet


1.100 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

27 ное 12:58TDF kozna garnitura

TDF kozna garnitura trosed,dvosed i fotelja proizvod na SIMPO Vranje,...


990 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Троседи

26 ное 17:24IKEA-ИКЕA masa,masi,masicka,masicki,маса,масичка,маси,масичк

Novi,neotpakuvani,crna i bela boja, 55sm x 55sm,visina 45sm. Lice za...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

26 ное 13:15Klub masa mediapan

Klub masa mediapan pravena po naracka koristena 2god


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

25 ное 20:02Se prodava ekskluzivna masa masivna

Se prodavna ekskluzivna masa za salon, masivno drvo, dimenzii 170 na ...


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

25 ное 15:49Komoda klub masa polici

Prodavam komoda so polici i klub masa. Vo odlicna sostojba bez greban...


13.000 МКД
или предлог цена
24 ное 16:05Медицински кревет

Продавам медицински кревет со медицински душек. Без ниту едно оштетув...


14.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Троседи

24 ное 07:05Продавам 2 фотељи

Ширина на фотеља 92цм, цената е за двете фотељи


7.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

22 ное 23:24Продавам двосед

Двосед (157цм) со механизам за пуштање во многу добра состојба


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

22 ное 23:24IKEA-ИКЕA masa,masi,masicka,masicki,маса,масичка,маси,масичк

Novi,neotpakuvani,crna i bela boja, 55sm x 55sm,visina 45sm.


700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

22 ное 10:48Комода за телевизор и витрина со стакло

Супер сочувани се и двата елементи, комодата има 2 вратички и доста п...


1 €
или предлог цена
21 ное 14:39GARNITURA - DVOSED SO 2 FOTELJI

Se prodavaat garnituri za dnevna soba, unikatni lusteri od masivno dr...


18.000 МКД
или предлог цена
21 ное 09:38Dvosed 170-105 na pustanje star 2 godini

Dvosed


8.700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

21 ное 06:52Garnitura Trosed i dvoset

Se prodava garnitura trosed i dvosed Kontakt NADA Nada 077841072


3.000 МКД
или предлог цена
20 ное 19:08Аголна гарнитура

Се продава аголна гарнитура фејдом гемини користена во добра состојба...


9.000 МКД
или предлог цена
19 ное 20:01Klub masa

Dvospratna klub masicka. Ednoto nivo e staklo,vtoroto iverica Dimen...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

19 ное 12:47Се продава маса и комода

Маса: 3000 денари Комода: 6000 денари Тв Комода: 2000 денари


3.000 МКД
или предлог цена
19 ное 09:26Се продава аголна гарнитура

Се продава аголна гарнитура во добра состојба,сочувана.


4.000 МКД
или предлог цена
19 ное 09:26Golema fotelja na spustanje

Prodavam golema fotelja na spustanje. 075205657


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

18 ное 19:05masicka

Se prodava masicka od drvo masivno. Americko proizvodstvo.


2.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

18 ное 14:20Garnitura trosed dvosed fotelja тросед двосед фотеља

Седежна гарнитура која се состои од: тросед, двосед и фотеља. Штофот ...


200 €
или предлог цена
17 ное 22:26Garnitura trosed dvosed fotelja

Kontakt na tel.077/748-744


120 €
или предлог цена
17 ное 06:14Продавам, цена по договор

Продавам, цена по договор


1 €
или предлог цена
16 ное 19:48Се продава Тросед двосед и фотеља

Тросед двосед и фотеља


170 €
или предлог цена
16 ное 14:34Se prodava Vinarija/biblioteka . restavrirana

Vinarija/biblioteka . restavrirana , dopravena ,rachno napravena drve...


100 €
или предлог цена
15 ное 19:14Se prodava kozen dvosed

Se prodava kozen dvosed so dimenzii 190sm na 90 sm. Dvosedot e malce ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

14 ное 17:36Agolna garnitura....

Prodavam agolna garnitura kombinirana na izvlekuvanje so 6 pernici......


2.000 МКД
или предлог цена
14 ное 16:46Masa za Kompjuter

Se prodava ubava i prakticna Masa za Kompjuter so dimenzii : 100cm x ...


2.000 МКД
или предлог цена
13 ное 11:503 Stakleni Masi

Se prodavaat dve Tarpezariski Stakleni Masi 180 x 110 x 75 i 165 x 90...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

13 ное 11:50Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам