Зрновци
                           
2 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Плац

Се продава ПЛАЦ-место од 3800м2 во општина Зрновци Плацот е поврзан ...


9.000 €
или предлог цена
Зрновци / Виница

Плацеви и Ниви

19 јун 17:55KUKA VO SELO ZRNOVCI

Se prodava vednas vseliva kuka so pomosni sobi i golem dvor vo centar...


1 €
или предлог цена
Зрновци / Виница

Куќи / Вили

29 окт 19:46Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам