894 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NAJEFTINA PONUDA NA EVROPSKI TELEFONI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК МАЈ 2022!!! IPHONE iPhone 13 Pro Max 256GB EU = 77990 де...


По Договор
или предлог цена
20 апр 08:31Промовирано

IPHONE XR 64GB KAKO NOV SOČUVAN MAKSIMALNO PRV SOPSTVENIK

TELEFONOT E BUKVALNO KAKO NOV PRV SOPSTVENIK BATTERY HEALTH 88% SO TE...


270 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
275 €
Вчера 10:12Промовирано

Prodavam EXTRA zacuvan S21 Ultra 5G

Prodavam EXTRA zacuvan S21 Ultra 5G, so 12 GB RAM memorija i vnatresn...


750 €
или предлог цена
Вчера 23:51Navigacija Telefon-Tablet-GPS ured-LapTop-PDA/PNA-1DIN/2DIN

www.facebook.com/GPSMacedonia Imame ogromno iskustvo i znaenje , nud...


200 МКД
или предлог цена
Вчера 20:44Samsung A20e kako nov

Samsung a20 e staklo ni grepka


4.500 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
5.500 МКД
Вчера 19:563 novi mobilni + garancija 2 g.

kontakt 072 71 28 28 popladne!!! 2 Шаоми 9ка, нови од салон ! и е...


130 €
или предлог цена
Вчера 17:47Galaxy S22 ULTRA nov neotpakovan

Nov, Avstriski, otklucen na site mrezi,neupotreben! Viber/Whatsapp


1.150 €
или предлог цена
Вчера 15:29SAMSUNG S9+DUALL SIM/ZAMENA ZA IPHONE

Telefonot e zacuvan full pakovanje za germanski pazar .


200 €
или предлог цена
Вчера 15:28IPHONE SE 2020

Iphone se 2020 bez grepka kako nov 95% battery health full pack Bez ...


200 €
или предлог цена
Вчера 15:18IPHONE 12 PRO MAX 128GB USA 5G!!! Kako nov

Prodavam IPHONE 12 Pro max 128gb so 87% baterry health, smenet orgina...


650 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
40.000 €
Вчера 14:42Se prodava Nokia

Nokia 100 - 300den Nokia 7230 - 500den Nokia 2700c - 300d...


300 МКД
или предлог цена
Вчера 14:27Iphone se

Max socuvan so 84%kapacitet na bat


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:21Se Prodava Motorola, mnogu zacuvan

Se Prodava: Motorola V3, rabotj na site mrezi 800d tel. 07757887...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 14:19Samsung Galaxy S10 Plus Garancija Vili Mobile

-Se prodava,,Samsung Galaxy S10 Plus,,White -Bez nikakvi Zabeleski,S...


15.490 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
15.990 МКД
Вчера 13:47Samsung Galaxy A02 Novi Garancija Vili Mobile

-Samsung Galaxy A02 -Novi,Neaktivirani So Garancija >Za drugi gra...


7.490 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
7.999 МКД
Вчера 13:46Samsung Galaxy A51 Kako Nov Garancija Vili Mobile

Samsung Galaxy A51 Bezprekorna sostojba,bez zabeleski,Garancija Sl...


8.690 МКД
или предлог цена
Вчера 13:46iPhone 11 Pro Max Kako NovGarancija Vili Mobile

Fabricka sostojba,Kako Nov Bez nikakvi Zabeleski so Garancija >Moz...


569 €
или предлог цена
Вчера 13:46Honor 50 5G Honor 50 lite Xiaomi 11T Novi Garancija Vili Mob

Novi,Neaktivirani 24m. Garancija EU modeli,Moznost za dostava preku...


13.999 МКД
или предлог цена
Вчера 13:46Xiaomi Poco X3 Pro 128/6GB Nov Neaktiviran Garancija

Se prodava,,Poco X3 Pro,,128/6GB Nov,nekoristen,neaktiviran >Mozi d...


14.290 МКД
или предлог цена
Вчера 13:46Motorola E7 Power 64/4GB Nov 24m. Garancija Vili Mobile

Telefonot e Nov,nekoristen 24 meseci Garancija 64/4GB 5000 mah Bate...


5.990 МКД
или предлог цена
Вчера 13:46Samsung Galaxy A32 Full Paket Garancija Vili Mobile

Telefonite se kako novi Fabricka sostojba,bez Zabeleski so Garancija...


9.990 МКД
или предлог цена
Вчера 13:46Samsung Galaxy S10 Kako Novi Garancija!!! Vili Mobile

-Samsung Galaxy S10,,Black -Bezprekorna sostojba,Bez Zabeleski -3 ...


14.990 МКД
или предлог цена
Вчера 13:46iPhone 12 128GB Kako Nov Garancija Vili Mobile

-Se prodava,Apple iPhone 12,,Black 128GB -Bezprekorna sistojba,Bez n...


549 €
или предлог цена
Вчера 13:46Samsung Galaxy A72 Bez Zabeleski Garancija Vili Mobile

Samsung Galaxy A72 EU Model Odlicna sostojba,Bez zabeleski/Garancija...


16.490 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
16.990 МКД
Вчера 13:46Apple iPhone 8 Gold Garancija Vili Mobile

-Apple iPhone 8,Gold -Odlicna sostojba,Bez Zabeleski/Garancija 3 mes...


9.690 МКД
или предлог цена
Вчера 13:45IPhone 8 256GB Kako Nov Garancija Vili Mobile

-Apple iPhone 8/256GB -Fabricka sostojba,Kako Nov -Bez,nikakvi Zabe...


11.990 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
12.490 МКД
Вчера 13:44Apple IPhone 12 Pro Max Garancija Kako Nov Vili Mobile

-Apple IPhone 12 Pro Max -Telefonot e kako Nov,bez grebka -Ne servi...


849 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
860 €
Вчера 13:34  НОВ ОГЛАС

Apple IPhone 13 Pro Max 256GB Green GARANCIJA Vili Mobile

Apple IPhone 13 Pro Max 256GB Green Samo aktiviran,11 meseci Interna...


1.150 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.200 €
Вчера 13:13  НОВ ОГЛАС

se prodava iphone 13 maxpro

telefonot e so futrola i zastitno staklo


1.100 €
или предлог цена
Вчера 13:00NOV NEKORISTEN SAMSUNG GALAXY A22 5G

Nov nekoristen telefon,kupen na 08.04.2022 od A1 ,so 2 godini garanci...


10.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:51Mobilen Nokia 220 RM-970, LG GB220 preklop, Samsung GT-E1170

Motorola E398 - 200 den. Alcatel Onetouch 891 (tac, Windows) - 400 de...


200 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
400 МКД
Вчера 10:47IPhone 7 Plus 128GB

Iphone 7plus 128GB vo odlocna sostojba bez tragi na koristenje Extra


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:32  НОВ ОГЛАС

IPHONE XR 64GB KAKO NOV SOČUVAN MAKSIMALNO PRV SOPSTVENIK

TELEFONOT E BUKVALNO KAKO NOV PRV SOPSTVENIK BATTERY HEALTH 88% SO TE...


270 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
275 €
Вчера 10:12Prodavam Vadafone V8 - VFD 710

Prodavam Vadafone V8 - VFD 710 mnogu zacuvan. Karakateristiki na ...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:07SAMSUNG GALAXY S8 PLUS 64GB

Prodavam Samsung S8+, 64GB, 4GB RAM, Android 9. Telefonot ima malo OS...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Вчера 09:19Samsung S22 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung S22 5g evropski NOVI neotpakovani so 2 godini garancija ZA EV...


49.990 МКД
или предлог цена
Вчера 08:24A22..5g.ram.4/64gb.NOVI 24m.gar.a1 mobistrk

A22..5g.ram.4/64gb.novi 24m.gar a1 mobistrk 9900d


9.900 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
10.490 МКД
Вчера 08:06Huawei p40 lite

Telefonot e vo odlicna sostojba bez zameni


110 €
или предлог цена
18 мај 20:50Oneplus 7 Pro - 8gb Ram / 256 gb

Се продава OnePlus 7 Pro - отклучен на сите мрежи. Купен од Usa. Ку...


16.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
20.000 МКД
18 мај 20:39Prodavam Lenovo Phab2 Pro full pack

Prodavam mnogu socuvan Lenovo Phab2 Pro full pack


1 €
или предлог цена
18 мај 18:03Samsung note 10 lite

Mala puknatina (LINIA) dolniot agol na stakloto. ekranot 100% zdrav...


8.000 МКД
или предлог цена
18 мај 13:50Se prodava Samsung Galaxy J6 +

Se prodava Samsung Galaxy J6 +


1 МКД
или предлог цена
18 мај 12:49Страна 1 од 23

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам