Скопје Центар
Подкатегорија:
                   
132 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Nov lezaj/spalna/krevet/ лежај, спална, кревет Лондон

Нов неотпакуван француски лежај Лондон со димензии 160×200. Како од с...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

Вчера 12:57КРЕВЕТИ НА СПРАТ-НАМАЛЕНИ ЦЕНИ

ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ КУПУВАТЕ ДИРЕКТНО ОД ПРОИЗВОДИТЕЛО ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 08:39ЕДИНАЧНИ КРЕВЕТИ-НАМАЛЕНИ ЦЕНИ

ФИРМА ФЕНИКО2000-БОГДАНЦИ ОД АВГУСТ 2019г ПУШТИ ВО ПРОДАЖБА НОВИ МОДЕ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 08:38STOLICI

Prodavam 6 stolici kupeni od Jugoeksport.Stolicite se mnogu kvalitetn...


6.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Маси/столици

15 авг 22:13Огледало

Се продава огледало со една фиока, како ново без гребка. Контакт :...


3.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
4.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Останато

13 авг 19:24Брачен кревет

Се продава брачен кревет, многу малку користен


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

13 авг 18:18simpo dupli dusek

mnogu malku koristen dusek dupli simpo kako nov dim 220x180x25 i ed...


110 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
120 €
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Душеци

13 авг 08:07SPALNA LEZAJ

SPALNA LEZAJ ANABELA SIRINA 160 CM DOLZINA 200 CM GODINA 2004 O...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

12 авг 17:55PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA KOMPLET SPALNI SOBI

-PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA KOMPLET SPALNI SOBI (PLAKARI SO LIZGACKI...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

11 авг 18:58Prodavam garderober

Garderober / cipelarnik so polici. Za spalna / hodnik! Izraboten o...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Останато

05 авг 19:47Se pordavaat dve identicni komodi za spalna

Se prodavaat dve identicni kafeavi komodi za spalna soba. Sekoja od n...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комоди

02 авг 12:23Bracen krevet so dusek, odlagac, 2 komodi

Se prodava bračen krevet so dimenzii 200x200cm so odlagač za postelni...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

01 авг 11:04Малку користен душек 160х200, Andrijašević

Се продава малку користен душек 160х200 произведен во Андријашевиќ, С...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Душеци

31 јул 19:43PODARUVAM LEZAJ MNOGU SOCUVAN

PODARUVAM LEZAJ MNOGU SOCUVAN! VE MOLAM DA SE JAVAT NA TIE STO NAV...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

31 јул 15:05Se prodava Spalna kako Nov komplet so dusek

Se prodava 3 Godini stara Kompletna Spalna kupen 3200e pred 3 godini ...


1.550 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

28 јул 11:08Dva kreveti so ili bez dusek 180x90

Prodavam dva edinecni drveni kreveti so ili bez duseci vo dobra sosto...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

26 јул 10:55Prodavam regal

Se prodava regal odlicno zacuvan Sirina 200 dlabina 60 visina 230 071...


5.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Останато

25 јул 10:08Spalna krevet, lezaj, so duseci

Prodavam nekolku tipa koristeni spalni so duseci polovni ne novi Sli...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

24 јул 16:33PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA KOMPLET SPALNI SOBI

-PROEKTIRANJE I IZRABOTKA NA KOMPLET SPALNI SOBI (PLAKARI SO LIZGACKI...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

16 јул 09:11Se prodava SPALNA so dusek

Se prodava Spalna Dimenzii na dusek 200x180 Top sostojba


499 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

11 јул 22:41Спална соба ХАРМОНИЈА

Се продава Спална соба ХАРМОНИЈА, малку користена, купена од Југоексп...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

11 јул 17:29Удобни високовалитетни кревети

Кревет со димензија 2 х 1,2 мтр (Постоље,Душек и надглавник) цена ком...


14.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

11 јул 11:00Големи и мали тоалетни огледала

Зачувани во одлична состојба Големо огледало од дрво висина 1800 х 7...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Останато

11 јул 10:58Se prodava barokna spalna nova

Se prodava barokna spalna plakari i dnevna soba masa so stolici vo st...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комоди

06 јул 16:02Krevet 190x160 od Sipad

Se prodava socuvan krevet so kasa i dimenzii 190 x 160, proizvod na S...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

03 јул 14:16SPALNA 2 NA 1.80M ITALIJANSKA KREVET SO LATOFLEKS

KREVETOT SE PRODAVA SO LATOFLEKS SO METALNA KONSTRUKCIJA I E MN CVRS...


220 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

30 јун 14:24Podaruvam krevet 180x200

Krevet i dusek, bez nadglavje i bez natkasni


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

30 јун 10:29Продавам кревет од масивно дрво

Продавам кревет од масивно дрво заедно со душек Bernarda димензии 2х2...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

23 јун 09:36Spalna,krevet,trosed,dvosed,biro itn.

Rasprodazba na mebel do 25 maj lezaj,plakar,kauci,trosed,dvosed, masi...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

18 јун 11:50Продавам кревет со Дормео душек

Продавам кревет со Дормео душек во одлична состојба. Димензии: Ширин...


14.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

04 јун 18:33Se prodava lezaj na rasklopuvanje

Se prodava lezaj so rasklopuvanje, so duseci-jogi


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

18 мај 13:00Шифоњер

Продавам користен шифоњер со следните димензии: ширина 110 см, висин...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Останато

17 мај 15:22Komplet spalna soba 200 eur (lezaj + 2 natkasni + fiokar)

Se prodava komplet spalna soba: - lezaj (bez dusek) - 2 natkasni -...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

16 мај 17:27Spalna MEBLO so dve strani

Spalna "Meblo" vo dobra sostojba. 200 × 200cm. Se otvara od dvete str...


10.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

15 мај 11:00Продавам француски лежај

Продавам француски лежај 160×200 со сандак за складирање 070 807 612


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

05 мај 16:39Продавам комода (шминкерај)

Цена по договор 071 550 698


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комоди

05 мај 16:39Продавам 2 спални

Цена по договор 071 550 698


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

05 мај 16:39Продавам спална соба, спална, плакар, наткасни и шминкерај

Цена по договор 071 550 698


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

05 мај 16:39Neupotreben jorgan od teskite

200*220 Nov , na sonce e vo momentov, svila, pamuk


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Душеци

05 мај 09:41Neupotreben jorgan od teskite

Nikolas ne upotreben, cuvan vo 2 kutii,


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Душеци

05 мај 09:36Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам