Скопје Центар
                   
32 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Достава на печено прасе со врвен квалитет , до вашиот дом.

Достава на печено прасе со врвен квалитет, спремно за веселби ,седенк...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

20 јан 23:00Jajca od japonska prepelica i pilinja ( јајца од препелица )

Prodavam oplodeni lekoviti jajca od japonska prepelica. Isto taka pr...


8 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

11 јан 01:40Aluminski folii, PVC(strec) folii, salfeti

Prodazba na aluminski folii(folija),strec folija za hrana(kujna) - A...


350 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

03 јан 09:56ТОПЛА ВИТРИНА

2000х80


16.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

28 дек 10:30Шекер-угостителски 5гр

Производство-печатење и пакување на Универзален и брендиран шекер со ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

27 дек 06:00Замрзнато овошје

Малини Капини Јагоди (диви) Боровинки Аронија


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

23 дек 15:42Ketering GRILL 21 (50% popust)

Odlicen izbor na hrana i pijalok Povelete javete se za vasite prosla...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

27 ное 16:51Gradska Kafeana Kaj Jole ima potreba od kuvar

02/3200 099


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

21 мај 11:59Gradska kafeana Kaj Jole ima potreba od personal

02/3200 099


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

17 мај 16:17Маркт Кичен вработува

Маркт Кичен има потреба од персонал - касиери и салатери . Сите заин...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

10 мај 20:47Vino

Različni vina kako na slikata. Cena po dogovor.


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

02 апр 16:51masi inox visecki tosteri ringli furni konvektomati duvalki

Изработка на севкупен асортиман за прехранбена индустрија, се на едно...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

25 мар 07:46Inoks, rosfraj, rostfrei, rostfraj, Инокс елементи, restoran

Изработка на севкупен асортиман за прехранбена индустрија, се на едно...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

23 мар 18:54Sisinja

Se prodavaat 50 sisinja od 2 l od Uzo, cena 50 denari parce.


50 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

24 фев 11:31Саламандер Печка на плин / Salamander Gas Baking Term

Практично нова Саламандер печка на плин. Купена во Јуни 2021 и малку ...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

22 јан 14:50Domaten sos

- Se prodava domaten sos 100% priroden po naracka. - Tegla 150 Den. ...


150 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

15 ное 19:13Ruska Salata

- Se prodava ruska salata 100% prirodna po naracka. - Tegla 200 Den...


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

15 ное 18:56Kuvar, pomosnik kuvar

Поради зголемениот обем на работа ресторан Мал Алтан има потреба враб...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

10 ное 13:00BAKARNA TAVA

Bakarna tava 3000den Prakjam po kargo


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

14 окт 23:26Vkus za cigari NOVO NOVO

💯Најново нешто во Македонија💯 🔥Лесно за користење, лесно за носењ...


400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

24 сеп 18:13Домашни јајца

Продавам домашни свежи јајца од селски кокошки пуштени во двор


15 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

16 сеп 13:17Домашни јајца

Домашни јајца


15 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

13 сеп 11:03Masina za kafe

Se prodava masina za kafe siten defekt si raboti


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

19 авг 14:54Se prodava aspirator

Aspirator


10 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

19 авг 14:51Slow Cooker Coral SC 320

Se prodava Slow Cooker Coral SC320 КАРАКТЕРИСТИКИ Одвоен керамички ...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

16 јул 09:24КОМПЛЕТ ЗА ГОТВЕЊЕ ЈАЈЦА БЕЗ ЛУШПА

Трон Шоп Македонија [ ww.tronshop.mk ] Шифра на производ: 035 [ ht...


499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

14 јул 15:58Podvizen kazan za gotvenje so prikolka

Germanska proizvodstvo


1.850 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

06 мај 14:13vrabotuvam gotvac/gotvacka i prodavacka

prodavnica za gotvena hrana vrabotuva gotvac/gotvacka i prodavacka


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

06 фев 13:00PROTEIN I GEJNER

Se prodavaat Protein i Gejner poradi prekinuvanje so vezbanje, dokolk...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

29 јан 23:08Комплет за готвење со дебело и индукциско дно

За да бидете сигурни дека ќе уживате во секоја авантура со готвење, н...


4.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

28 јул 16:01Хелда Helda брашно од хелда органско

брашно од хелда органско


250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

26 сеп 22:10Spageti

Davam spageti na podarok


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

10 сеп 13:15Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам