Подкатегорија:
                   
276 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Logitech C925e 1080p Business Webcam

Logitech C925e 1080p Business Webcam for Video Streaming Enhanced 10...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:05RAM 8 GB DDR3 1600MHz

RAM 8 GB DDR3 PC3L 1600 MHz - 1500 Denari RAM 8 GB DDR3 1600 MHz - ...


1.200 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
1.400 МКД
Денес 14:04Ram Memeory DDR3 4 GB

Ram Memeory DDR3 4GB-1600 MHz


600 МКД
или предлог цена
Вчера 12:53MENUVAM GeForce RTX 3060 LHR

Menuvam Ge Force RTX 3060 rabotena necel mesec originalno pakuvanje z...


Вчера 12:29Procesor intel core i5-4590

Procesor intel core i5-4590


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
01 фев 18:01TASTATURI POLNACI,EKRANI ZA SITE MODELI NA LAPTOPI

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


01 фев 14:08Processor intel core i5-3470

Processor intel core i5-3470 LGA1155 # of Cores 4 # of Threads 4


1.500 МКД
или предлог цена
31 јан 22:48prodavam procesor ram i maticna ploca

procesor e5-2667 v2 cores 8 / 16 threads base frequency 3.30 GHz ...


18.000 МКД
или предлог цена
31 јан 18:55Gigabyte GT 1030 gddr5 edition

Nema problemi, ne e koristena za majning Broj: 071351801


30 јан 09:25Gigabyte GTX 770 GDDR5-2GB

Se prodava gtx 770 vo odlicna sostojba koristena za light gaming moze...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
29 јан 13:23Hard Disk 8 TB 4 TB WD Seagate

Se prodavaat interni Hard diskovi WD I Seagate od 4 i 8 tb 4TB 4000...


4.000 МКД
или предлог цена
29 јан 13:00SEAGATE FireCuda 520 SSD 2TB PCIE

🔵SEAGATE FireCuda 520 SSD 2TB PCIE ✅Read Speed: 5GB/s ✅Write Sp...


21.599 МКД
или предлог цена
29 јан 12:35PHILIPS SHK2000

🎧 PHILIPS SHK2000 🎧 🔵Големина за деца, ограничен максимален вол...


990 МКД
или предлог цена
29 јан 12:34Arena Computer сервис за компјутери

💡Arena Computer прави услуги и поправки на секоја марка и модел на д...


1 МКД
или предлог цена
29 јан 12:31Prodavam ASUS RX-470

Asus rx-470 4gb, graficka vo super sostojba, ne maltretirana, od dom...


27 јан 21:07Kyocera FS 1040

Prodavam laserski printer Kyocera FS-1040 vo doobra sostojba so koris...


1.000 МКД
или предлог цена
22 јан 12:32HARD DISK WD RED PR 14TB ( ХАРД ДИСК )

NOVI NEOTPAKUVANI HARD DISK ZA KOMPJUTERI... HARD DISK WD RED PRO 14...


18.500 МКД
или предлог цена
11 јан 15:372x1 ddr2 1066mhz kingmaxx ram memorija

Nema mana i fiksna cena Broj 071 351 801


400 МКД
или предлог цена
09 јан 18:58Prodavam memorii

prodavam memorii kako na slikata, testirani ispravni


1 €
или предлог цена
31 дек 22:314K Monitor UHD 1ms 28" [ASUS pb287q ]

Prodavam poloven, ispraven 4K Monitor. Go davam poradi nekoristenje....


14.000 МКД
или предлог цена
23 дек 21:22Processor intel core i7-2600K

2th Generation Intel® Core™ i7 Processors # of Cores 4 # of Threads...


3.000 МКД
или предлог цена
21 дек 12:25Processor intel core i7-3770

Sockets Supported FC LGA 1155 Total Cores # 4 Total Threads # 8 Ma...


4.500 МКД
или предлог цена
21 дек 12:24AMD Ryzen™ Threadripper™ 3970X Processor

AMD Ryzen™ Threadripper™ 3970X Processor # of CPU Cores 32 # of Thr...


2.500 €
или предлог цена
19 дек 15:42Serverski RAM Memori 16 GB - 12800S

Serverski RAM Memori 16 GB - 12800S


1.500 €
или предлог цена
19 дек 15:42Intel Core i7-870 Processor

Total Cores 4 Total Threads 8 Max Turbo Frequency 3.60 GHz Proce...


2.000 МКД
или предлог цена
19 дек 15:42Processor intel core i7-2600

2th Generation Intel® Core™ i7 Processors # of Cores 4 # of Threads...


2.500 МКД
или предлог цена
17 дек 12:18Rtx 3090 24 gb 4 komada

Se prodava 4 komada rtx 3090 24 gb socuvani kako novi. Cena povolna p...


По Договор
или предлог цена
13 дек 17:27HP toner

Продавам нови тонери оригинал HP 06A и 15X 06А 30 евра 15А 30 евра ...


29 ное 19:40HARD DISK - refurbished

🔷HARD DISK - refurbished ✅250 gb ✅320 gb ✅500 gb .... __________...


1 МКД
или предлог цена
22 ное 17:06КАБЛИ ЗА ПОПРАВКА НА АДАПТЕРИ ЗА НАД 30 МОДЕЛИ

🔴КАБЛИ ЗА ПОПРАВКА НА АДАПТЕРИ ЗА НАД 30 МОДЕЛИ !!! 🔴KABLLO PËR RI...


22 ное 17:05Dell 24" Monitor 4K

Se prodava Dell 24" Monitor – P2416D so 4k rezolucija (2560x1440)


11.500 МКД
или предлог цена
12 ное 21:41t HP LaserJet Pro M130nw

Se prodava printer kako nov da e, koristen samo eden mesec.


7.500 МКД
или предлог цена
12 ное 21:33MK270 WIRELESS KEYBOARD AND MOUSE COMBO

🔷MK270 WIRELESS KEYBOARD AND MOUSE COMBO 🔷Уживајте во пишување с...


29 окт 23:20Gluvce MOUSE REDRAGON GRIFFIN M607

Se prodava Skros nov kupen pred nedela i pol vo Neptun So garancija 1...


16 окт 18:08MATICNI PLOCI,EKRANI ZA LAPTOPI,HARDISK,TASTATURI,POLNACI,DR

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
04 окт 10:55Gigabyte GTX 770 2GB

Se prodava gtx 770 vo odlicna sostojba


29 сеп 17:38Rigovi oprema

Prodavam site delovi za konfiguriranje rigovi Graficki Procesori M...


02 сеп 11:34MATICNI PLOCI 478,939,AM2,AM3,LGA775,1150,1155,

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
09 авг 12:402x16gb DDR4 3200mhz XPG GAMING D10 ram

Moze zamena so 2x8gb ddr4 i doplata. Samo gi prodavam ovie dve kako p...


7.499 МКД
или предлог цена
08 авг 12:23Printer

Prodavam kancelariski printer brother ekstra sostojba


139 €
или предлог цена
09 јул 15:33Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам