Карпош
                           
8715 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава Дуќан / Канцеларија 13м2

Се издава Дуќан / Канцеларија од 13м2 на топ локација во Скоје Тавтал...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

24 мај 13:42Промовирано

Продавам двособен стан во Тафталиџе 56м2

Продавам двособен стан во Тафталиџе на 1-ви кат, 56м2, на ул.ПРАШКА б...


115.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

24 мај 15:48Промовирано

Продавам куќа во Бардовци

Продавам куќа во Бардовци со површина од 260м2 (приземје + 1 спрат), ...


400.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 13:00Промовирано

Nov trosoben stan vo Taftalidze 1 Mlecen restoran

Agencija Casa iznajmuva nov prazen stan vo Taftalidje 1 65m2 (kaj Mle...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 11:10Se iznajmuva ubavo namesten stan vo Kozle

Se izdava ubav dvosoben stan vo Kozle na ubava i mirna lokacija. Stan...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:57Se izdava luksuzna garsonjera vo Taftalidze Gimnazija Nova

ИД:261563- Се изнајмува луксузна гарсоњера во Тафталиџе во близина на...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:54Trosoben stan vo Kapistec kaj Hotel Beton

Agencija Casa iznajmuva kompletno opremen trosoben stan vo Kapistec 8...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:48  НОВ ОГЛАС

Nov trosoben stan vo Taftalidze Bi-Si

Agencija Casa iznajmuva nov trosoben stan vo Taftalidje 1 65m2 (vo zg...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:48  НОВ ОГЛАС

Dvosoben namesten stan vo Kozle

Agencija Casa iznajmuva nov dvosoben stan vo Kozle 50m2 (sproti Vero)...


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:47Trosoben stan vo Karpos 2 MiDa Complex

Agencija Casa iznajmuva stan vo Karpos 2 60m2 ( Mi-Da Complex) komple...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:47Trosoben vo Karpos 1 kaj Policijata

Agencija Casa iznajmuva kompletno renoviran i novo opremen trosoben s...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:47Se izdava dukjan vo Leptokarija

Se izdava dukjan vo T.C Leptokarija 40m2+20m2 galerija. Opremen e so...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Денес 10:47Trosoben stan vo Kozle kaj Germanska ambasada

Agencija Casa izdava nov stan vo Kozle 100m2 (sproti Germanska ambasa...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:46Nov trosoben lux opremen vo Taftalidze

Agencija Casa iznajmuva nov stan vo Taftalidze 1 70m2 (kaj Gjorgji Di...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:46Nov trosoben stan vo Taftalidze kaj Gorgi Dimitrov

Agencija Casa iznajmuva nov trosoben stan vo Taftalidje 1 70m2 (kaj G...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:46Dvosoben stan vo Debar Maalo

Se prodava dvosoben suterenski stan vo Debar Maalo 34m2, vo blizina n...


51.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:26Izdavam nov namesten stan vo Kozle Издавам стан во Козле

Издавам нов трособен наместен стан со два балкони во населба Козле, в...


379 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
380 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:25Se izdava stan vo Taftalidze 1 karsi Skoje Siti Mol

Se izdava stan od 72m2 na vtori kat so prekrasen pogled na Vodno vo ...


10.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:24IZDAVAM STAN VO CRNICE 100M2

Se izdava stan od 100m2 na 2/3kat vo Crnice. Stanot e kompletno oprem...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:24СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ВЛАЕ-193М2

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ВЛАЕ ГРАДБА 2005 ГОД.ВО БЛИЗИНА НА КАМ МАРКЕТ,СО ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 10:13NOV PREKRASEN STAN VO NASTEL TAFTALIDZE

Сити Партнер Агенција издава нов до сега не издаван стан во Тафталиџ...


500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:10KOMPLETNO OPREMEN STAN VO KARPOS 2 KAJ DRAMSKI

Сити Партнер Агенција издава комплетно опремен стан на одлична локаци...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:09STAN VO ZAVRSHNA FAZA NA GRADBA VO KARPOS 4

Се продава стан со 2 спални од 60 м2 - без тераса, зграда во Карпош...


1.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:09ODLICEN NAMESTEN STAN VO VLAE SO PARKING

Сити Партнер Агенција продава комплетно наместен стан на одлична лока...


71.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:09Се издава деловен простор од 10m2 во Карпош 4

Се издава деловен простор со површина од 10m2.. Се наоѓа на приземј...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:08Se prodava garsonjera vo Kozle

Se prodava celosno opremena garsonjera na 1 kat vo Kozle Lice za kon...


55.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:40Се изнајмува стан кај МИ-ДА

Се изнајмува двособен наместен стан кај МИ-ДА, на трети кат, 58м2.


320 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
350 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:39Дарма Дома издава нов стан во Аеродром !

Aгенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa стан во Аеродром кај Градин...


170 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
180 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:25ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Дебар Маало !

Дарма Дома издава ПРЕКРАСЕН СВЕТОЛ стан во СРЦЕТО НА Дебар Маало, пос...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:25Дарма Дома издава нов стан во Аеродром !

Aгенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ стан во Аеродром kaj Ам...


250 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:25ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов луксузен стан во Аеродр...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:25Дарма Дома издава нов ПРАЗЕН стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов стан во Аеродром, стано...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:24Дарма Дома издава нов стан во Центар !

Дарма Дома издава нов во Центар , во Гратски Зид, поседува 75 м, со ...


470 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:24ДАРМА ДОМА издава нов стан во Тафталиџе !

Дарма Дома издава нов стан во ТАФТАЛИЏЕ 2 кај Реплек, станот поседува...


220 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:24Дарма Дома издава нов стан во Аеродром !

Aгенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ луксузен стан во Аеродр...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:24ДАРМА ДОМА издава нов стан во Тафталиџе !

Aгенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов луксузен стан во Тафтал...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:24Дарма Дома издава нов стан во Тафталиџе !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава стан во Тафталиџе 1 , кај М...


230 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:24Дарма Дома издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ стан во Аеродром kaj Тр...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:24Се продава одличен стан од 70м2 во ВЛАЕ

Се продава релативно нов стан во Влае - Карпош кај ОУ Димо Хаџи Димо...


108.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:17Se prodava trosoben komplet renoviran stan Karposh 4

Se prodava trosoben stan od 79m2 vo blizina na gradinkata na ul.Vich...


1.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:15Se kupuva stara baraka kaj Mlecen

Fenix nedviznosti za poznat kuouvac ima potreba od stara baraka so pl...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 09:08SE PRODAVA STAN 65m2 TAFTALIDJE 2

Se prodava stan 65m2, so edna spalna soba, dnevna so trpezarija i kuj...


87.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:55SE PRODAVA UBAV STAN OD 200m2 SPROTI GOCE STUDENTSKI

Se prodava stan od 200m2, so tri spalni sobi, golema dnevana so trpez...


1.300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:55Страна 1 од 218

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам