704 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

КРАТОК ПРЕСТОЈ во ВЕЛЕС 1000 ден

Се издава стан за КРАТОК ПРЕСТОЈ цена 1000 денари, ноќевање 1500 дена...


1.000 МКД
или предлог цена
Велес

Станови

Денес 13:00Промовирано

Izdavane na stan za edno dneven ili pokratok preston

Se izdava luksizen renoviran stan vo strog centar na gradot odlicno m...


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

16 апр 15:28Промовирано

Se prodava Vikendica

Se prodava Vikendica vo blizina na zel. stanica Rajko Zinzifov . So p...


4.000 €
или предлог цена
Денес 13:14КРАТОК ПРЕСТОЈ во ВЕЛЕС 1000 ден

Се издава стан за КРАТОК ПРЕСТОЈ цена 1000 денари, ноќевање 1500 дена...


1.000 МКД
или предлог цена
Велес

Станови

Денес 13:00SE PRODAVA PLAC VO OTOVICA VELES

Se prodava plac od 1550 m2 vo naselbata Otovica,Veles blisku do ezero...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00ПАРЦЕЛА ВО СОПОТ ВЕЛЕШКО

Се продава парцела во Сопот Велешко покрај автопат во близина на пата...


3 €
или предлог цена
Денес 13:00Stala

Se prodava stala vo procegura na legalizacija pogodna za cuvanje na ...


22.222 €
или предлог цена
Велес

Останато

Денес 11:31Kukja vo S.Omorani

Se prodava stara kukja so 2000kvadrata mesto. Cena po dogovor. Br...


6.999 €
или предлог цена
Денес 10:29Se prodava stan sproti OU Vasil Glavinov

Se prodava trosoben renoviran stan na atraktivna lokacija sproti skol...


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

Денес 10:23Se prodava kukja vo Veles

Se prodava kukja na 2 sprata vo Veles na ulica Prohor Pchinjski 47 na...


1 МКД
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Денес 10:09se prodava Lozje

Se prodava lozje 2.5 dekara ima 800 pracki ima i zidana soba lozjeto...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:00Niva

Парцелата се граничи со бензиска пумпа бр. 072 - Макпетрол. Која се н...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:43Niva

Нивата се наоѓа во местото викано Грнчарица над отпад Дине кон патот ...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:43Basino Selo Eksluzivna lokacija

Prodavam gradezno zemjiste vo Basino Selo od 3000 kv. Cist imoten lis...


10 €
или предлог цена
Денес 09:05Izdavanje na apartman stan za ednodneven prestij veles

Izdavam apartman stan za ednodneven prestoj veles moze i za povejke d...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

Денес 09:02Се продава плац позади телевизија Здравкин

Се продава плац од 1800м2 во урбана зона. Плацот се наоѓа во месноста...


15 €
или предлог цена
Денес 08:34DELOVEN PROSTOR-KANCELARII

Se izdavaat 2 kancelarii vo centarot na gradot na top lokacija, P...


1 МКД
или предлог цена
Денес 08:01Се продава куќа на ул.Кирил Пејчиновиќ бр.10 на Којник

Се продава куќа на ул.Кирил Пејчиновиќ бр.10 на Којник непосредно до ...


6 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Денес 07:05Нива во Долна Лака

Се продава земјиште земјоделска, 4 Класа во Велес, Кочилари.Земјиштет...


5 €
или предлог цена
Денес 05:15Se Izdava vo Centar STAN POD KIRIJA VELES za podolg period

Polu namesten povise info 078221962


9.000 МКД
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 22:15Се издава мал Дуќан во трговски

Продавам / Изадавам дуќан во Трговски во Населба, на спратот , пред Ф...


555 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

Вчера 21:33se prodava kuka

Se prodava kuka vo Veles ul:"Vera Ciriviri" br.45 cena po dogovor ...


4 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 19:19SE PRODAVA VIKENDICA SO PLAC OD 2500M2

SE PRODAVA MALA VIKENDICA 55M2 SO Plac od 2500m2,vo Otovica,velesko ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:53SE PRODAVA-SE IZDAVA POD NAEM

SE PRODAVA DUKAN 50+30 m2 NA UL.BLAGOJ GOREV POD KULATA KAJ Pazaro...


54.000 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
60.000 €
Велес

Дуќани

Вчера 17:53Нива во село Ногаевци

Се продава нива - лака во село Ногаевци. Нивата е одма до река Вардар...


2 €
или предлог цена
Вчера 17:47Kuka

Prodavam kuka na ul.Risto Najdov Veles naselba Jurija sambena povrsin...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 16:58NOV STAN.NIKOGAS NE VSELUVAN.70.KV.VELES.075276799.SE PRODAV

Stanot e bukvalno nov nikogas ne vseluvan 70.kvadrata nasproti kafico...


56.000 €
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 16:28Se PRODAVA DUKAN na glavna ulica - Kompleks Ubavici !

Se PRODAVA Deloven prostor - Dukan so povrsina od 20 m2 na ulica Bla...


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

Вчера 14:53KUPUVAM KUKA

Kupuvam kuka vo Veles. Po moznost da raspolaga so dvorno mesto. Mo...


10 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 13:56Se izdava namesten stan vo VELES

Se izdava kompletno namesten stan vo veles so dve spalni dnevna trpez...


250 €
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 13:41Se prodava kukja

KONTAKT BROJ:075-391-311 !! KONTAKT BROJ:075-391-311 !! KONTAKT BRO...


16.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 12:43Куќа

Се продава ново изградена куќа во населба Дорутовец на само 4 километ...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 11:59Se prodava kuka

Se prodava kuka na dva sprata - 4 sobi, ima ploci pomegu spratovite i...


15.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 08:59Наместен стан 70м2

Се издава наместен стан од 70м2 Трговски центар над Кам маркет 1 спр...


15.000 МКД
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 08:47Нива во Превалец Велешко до новата црква

Се продава нива во Велес населба Превалец одма до новата црква. Со мо...


10 €
или предлог цена
Вчера 08:37НИВА - 4.000м2 месност (ТРИТЕ ДОЛА) ВЕЛЕШКО

НИВАТА е на 2 до 3 км. од градот , рамна е и погодна е за секаква ...


3 €
или предлог цена
Вчера 07:37STARO LOZJE - Dorutovec ( Velesko )

Niva - Staro lozje od 4000 m2 vo Dorutovec ....Ima pat do nego.....


5 €
или предлог цена
Вчера 07:36Се продава куќа (земјиште) во влез на Велес

Се продава куќа со дворно место на влезот на Велес (поранешен "Алекс"...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 07:29Se prodava nova kukja

Се продава куќа со деловен простор и нива во населба Речани,Велес. ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 07:29Se izdava kuka cela opremena nova

Se izdava kuka cela opremena moze i za nokevanje moze i za nekolku me...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 06:42Se Iznajmuva stan vo centar

Se Iznajmuva stan vo centarot na gradot 63m2 renoviran ne vselen ...


200 €
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 00:15Se izdava Dukjan 70m2 vo centar na Veles

Se izdava dukjan 70m2 vo centar na Veles poranesen Pet Shop K-M do ri...


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

05 јун 21:20Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам