Неготино
                   
331 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Citroen Xsara 1.9d registrirana

Citroen Xsara .Registrirana do 02/2023.Obicen dizel . Kolata e so kar...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
750 €
Неготино

Автомобили

Денес 10:39BMW 735i

Se prodava bmw e65 735i v8 272ks benzin plin Oprema: Shiber Zve...


6.300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 19:30MOTOR 1.7 CDTI 81 KW 110KS 2011g

MOTOR 1.7 CDTI 81 KW 110KS 2011g UVOZENO OD HOLANDIA🇳🇱 Donesena...


6.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 17:42BMW 118d

Се продава БМВ 118д Колата е во одлична состојба, доста зачувана,ред...


5.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.100 €
Неготино

Автомобили

Вчера 16:36Audi A3 2,0

Napraven golem I mal servis ujle I filter smeneti vo menac plocki sm...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 15:13Ford focus 1.6 dizel

Se prodava ford focus 1.6 dizel 70kw Proizvedena 12 mesec 2011 Kolata...


6.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 14:28Mercedes S350 4matic BLUETEC

Модел: MERCEDES S350 BLUETEC 4MATIC Регистрација 27.12.2022 Произве...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 14:16Bmw Grand Coupe 418 D

Bmw grand coupe 418 d registrirana cela godina, redovno servisirana p...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 14:16Se prodava Golf 5 1.6benzin 75kw 2006godina 4 mesec napraven

Se prodava Golf 5 1.6benzin 75kw 2006godina 4 mesec napraven mal serv...


2.100 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 13:56BMW 120 D 220hp

Kolata e bez zabeleska,go ima noviot motor eur 5(cipovan na 220 hp i ...


4.100 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 13:00MERCEDES CLS 350 cdi

2011 год 213000 км реални со цела историја во мерцедес Сончев кров ...


24.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 11:28PEUGEOT 508 1.6 HDI

Registrirano so zelen karton servisirano dva para bandasi so letni i...


2 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 10:35ODLICNO Polo GTI 1.4 DSG 2012

Se prodava domakinski cuvano Polo 1.4 benzin Fabricka izvedba GTI so ...


10.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 09:40Reno laguna

Gumi zimski 70%


700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

07 дек 18:31Saab 9-5 2.2tdi

Saab 9-5 linear 2002 godina motor opel 2.2 na lance 80kw ,klimatronik...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

07 дек 17:17SE PRODAVA NISSAN NAVARA 2.5 2007GOD.

Vo odlicna sostojba so dva Para bandazi letni I zimski gumi


9.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

07 дек 16:29Zastava Fiat 1300 Застава Фиат 1300

Se prodava Zastava Fiat 1300 1968 godina Kolata gi Ima site delovi,...


2.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

07 дек 10:50Застава Фиат 1300 Zastava Fiat 1300

Se prodava Zastava Fiat 1300 1969 godina Prevod I odjava vo sekoe...


2.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

07 дек 10:41Chevrolet Captiva

Kolata e na bugarski tabli napraven golem i mal servis solidni gumi


4.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

07 дек 08:39Audi A4

Moze zamena


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

06 дек 20:52Bmw 120D

Bmw 120D 2005 godina Registrirano do 04.2023 godina Servisirano 4...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

06 дек 17:52Delovi fiat punto

Se sto vi treba za fiat punto, *Javete se slobodno na 075 978 717


5 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

06 дек 00:13Kia sorento

Kia sorento 2003 Dobro socuvan👌 Motor menjac reduktor 👌 Servisir...


5.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

05 дек 23:34Se prodava VW Passat

Se prodava avtomobil, vo mnogu dobra sostojba. Proizveden Dekemvri 20...


2.100 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

05 дек 21:24Audi A6 2.7 TDI 2009g FACELIFT

Registrirana na MK tabli do 06.2022 MOZE ZAMENA ZA GOLF 5, 6 ILI AUDI...


10.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

05 дек 21:19VW GOLF VI 1.6 TDI 77KW - 105 KS (BLUEMOTION)

VW Golf 6 so full oprema. Reg so zelen karton. Originalni 190 000 km ...


8.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

05 дек 00:39VW TOURAN 1.9 so 6 brzini

VW TOURAN 1.9 registriran cela god so zelen karton full oprema serv...


4.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

04 дек 23:44Fiat Brava 1.4 benzin/plin atestiran

Fiat brava 1.4 benzin plin atestiran,59kw, 1996 godina,vo ispravna so...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

04 дек 23:44OPEL CORSA 1.0 BENZIN = 1150 EVRA

Povekje informacii na tel. 071 350 080


1.150 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

04 дек 21:31FAROVI ZA PASSAT B6 I PUMPA ZA NAFTA BOSH

FAROVI ZA PASSAT B6 = 4500 den. PUMPA ZA NAFTA BOSH = 4500 den. STA...


1 МКД
или предлог цена
Неготино

Автомобили

04 дек 21:27AUDI A3 2.0TDI QUATTRO

Se Prodava Audi a3 2006 2.0 TDI 170hp Quattro 260.000km Proverka p...


6.900 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

04 дек 21:25Mercedes ML brabus motor 4.2

22ki zimski gumi glanc novi Moze i zamena


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

04 дек 21:16Hyundai Santa Fe !!!

Hyundai 2.0 84kw registrirano do 12.2022 Poveke info na brojot: 07...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

04 дек 12:55Ford Escort

Vergla ne pale


500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

04 дек 10:09Audi 2x S-line Qvatro a4 b7 2.0tdi 140ks Proizvedeno --2008

REGISTRIRANO DO 1.11.2023...✔ Audi a4 b7 2.0 tdi S-line Qvattro  140...


6.700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

02 дек 20:03Reno/Renaulth Kangoo za delovi

Se prodava delovi za reno/renaulth kangoo se sto vi treba. Barajte...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

01 дек 19:31Mercedes A170

Mercedes A170,registrian,nov akomulator. Dejan---075-342-144


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

30 ное 13:20Seat Leon 1.9 TDI 2006 godina

Seat Leon vo odlicna sostojba registriran do 07.2023 godina moze da s...


4.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

27 ное 13:39VW SHARAN 2011/12

VW SHARAN 2011/12 2.0 TDI Bluemotion 140 ks 7 sedista MOZNA E ...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

26 ное 10:02Opel Astra 1.7

Kolata e vozena domakinski. Servisirena redovno Donesena e od german...


3.300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 ное 21:29Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам