Кичево
                   
738 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bmw E60 530d Facelift 2008 235PS

Bmw E60 530d Facelift 2008 Godina 235 Ps Registrirano/Servisirano....


8 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Audi A3 FACELIFT 2003

Se prodava AUDI A3 1.9 TDI PD 131KS 2003 godina FACEFILT Audito e s...


3.333 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.350 €
Кичево

Автомобили

Денес 02:03MAZDA 6

MAZDA 6 2.2 DIESEL 163 KS 2009 GOD 198000 KM NAJVISOKO NIVO NA OPREM...


5.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 00:48AUDI A5 3.0TDI S-tronic 245hp

Audi a5 3.0tdi 245hp Kolata e vo besprekorna sostojba,full oprema...


23.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 21:47Bmw 320 D

Bwm 320 D 2006 Regostrirana do 08.2023 Servis mal golem Gumi novi Ko...


6.499 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 21:46CITROEN JUMPY 2.0 HDI 160 ps 8+1

Se prodavat Citroen Jumpy 8+1 Registriran do 08.2023 2012 Novi gumi S...


13 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 21:46MERCEDES E320 EVO AVANGARDE 08

070666638


6.999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 20:30Seat Leon

Seat leon 1.6tdi 105ks, 2011godina. NAPOMENA:KOLATA TREBAT DA SE CARI...


5.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 19:37Fiat punto grande

Fiat punto grande 1.4 8v benzin plin, vo odlicna sostojba


3.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 19:37Nisan micra1.5 dci

Se prodava nisan micra 1.5 dci donesena od swajcarija so pominati 700...


10.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 19:03Audi A5 3.0 tdi quatro full oprema ot CH

Audi A5 3.0 tdi quatro ot shvajcarija so orginalni 225hiljadi so serv...


15.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 18:57  НОВ ОГЛАС

Skoda fabia 1.2 kako nova 70ks

skoda fabia 1.2 so orginalni kilometri kolata e mnogu zacuvana perfec...


4.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 18:49Seat Ibiza 2.0 TDI FR ot CH 143ks

seat Ibiza 2.0 tdi FR ot shvajcarija so orginalni 130000 km orginal F...


6.700 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
7.500 €
Кичево

Автомобили

Вчера 18:49VW Touran 1.9 tdi avtomatik so full oprema

VW Touran 1.9 dsg so komandi na volan greaci na sedishta clima tronik...


5.450 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 18:49Renault megane 1.6

Reno megane 1.6 benzin mn socuvano i stegnato vozilo reg cela godina ...


1.690 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.800 €
Кичево

Автомобили

Вчера 17:03GOLF 1.9 TDI 2005 EKSTRA

Golf 1.9 TDI 2005 god reg cela godina ispravna klima


44 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 17:02GOLF 1.9 TDI 2005 EKSTRA

Golf 1.9 Tdi 2005 god ispravna klima novi gumi vo odlicna sostojba


44 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 17:02Prodava citroen xsara

Se prodava citroen xsara 16 benzin Istecena registracija Dva seta g...


10 МКД
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 16:48Mercedes Benz E 220 cdi EKSTRA

Mercedes Benz E 220 cdi 2009god AVANGARDE Navigacija dva kluca full ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 16:45Fiat Punto Evo 1.3 multijet NOV UVOZ

Fiat Punto EVO kolata e so full oprema Klimatronik 2012god vo homol...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 16:45lada niva 1.7i 2002gid

vi dobra sostojba benzin plin so dizna ne registrirana


2.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 14:25  НОВ ОГЛАС

Bmw E60 530d Facelift 2008 235PS

Bmw E60 530d Facelift 2008 Godina 235 Ps Registrirano/Servisirano....


8 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:00Se Prodava Reno Megan 3 vo dobra sostojba

Se prodava Reno Megan 3, vo dobra sostojba 1.5 dizel 78 kw od 2009 go...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:00Mazda 6 2.0d 2007 105kw stranska cela

kolata e ispravna pali vozi se prodava cela za delovi 071804867


1.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 11:13  НОВ ОГЛАС

Mitsubishi outlander 2.0 benzin plin

Mitsubishi 4x4 2.0 benzin dizna plin so atest Fabricki zatemneti sta...


4.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 11:03Audi A6 2.5 tdi

Prodavam Audi A6 2.5 tdi 180 ks avtomatic tiptronic menuvac, godina 2...


1.450 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 10:54BMW m550 xd

Bmw 550Xd touring 2015 3.0 diesel 381 PS 129.000 KM Registrirano...


40.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 10:10Opel Vecktra 1.8 atest plin registrirana top domakinsko odrz

Vektrata e mnogu socuvana mozi i zamena so ponovo vozilo mala potros...


1.400 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
1.600 €
Кичево

Автомобили

Вчера 10:06Fiat Linea 1.4 Benzin/plin prv sopstvenik

Prodavam Fiat Linea 1.4 Benzin/plin - prv sopstvenik, kupena od avto ...


3.650 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 09:14Mercedes Benz E 220 CDI

Prodavam Mercedes E 220 CDI god 2006 Registriran do 07,2023 god Opr...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.700 €
Кичево

Автомобили

Вчера 09:06Astra h 1.9 CDTI 2009 god. Automatik

Astra h 1.9 cdti 120 ks kopce Sport ,Automatik tip tronic 2009 god ...


3.950 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.999 €
Кичево

Автомобили

26 јан 22:57WV GOLF 1.4 16V

Rezervni delovi za golf IV ceni polovni


25 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 јан 21:52Citroen xsara 2.0 16v benzin avtomatik

Polovni Delovi za citroen ksara karavan mk dok.


25 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 јан 21:51Се продава MERCEDES C200 CDI BLUEEFICIENCY

Се продава Мерцедес Бенз C200 CDI BLUEEFICIENCY произведена 2010 годи...


9.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 јан 21:42Honda civik benzin plin

odlicna plus rezervni delovi novi


1.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 јан 16:23ПРОДАВАМ Reno Clio 1.2 tng (МОЖНА ЗАМЕНА)

Реното е во беспрекорна состојба се функционира на него, не префарбув...


3.499 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.599 €
Кичево

Автомобили

26 јан 15:55Passat 110ks

Vozilo domakiski cuvano i registrirano cela godina info na tel 078 37...


1.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 јан 14:35fiat stilo 1.9 jtd 2002 g.

stiloto e vo super sostojba moze da se vidi vo sekoe vreme


1.950 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 јан 14:19Mercedes B200 cdi 140ks. 2006g.

Mercedes b200 140ks. 2000c. dosta ekonomicen avtomobil, registriran d...


4.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 јан 13:11Fiat Panda 4x4

registrirana servisirana redovno 4x4 bez nikakvi vlozuvanja 4 novi...


4.350 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 јан 12:05Bmw X5 30d so full oprema mnogu ocuvana

Bmw X5 30d ot shvajcarija so golema navigacija kozha panorama hednap ...


11.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 јан 11:49Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам