Карпош
                           
8170 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава стан во близина на гим. Нова и Сити Мол

Се издава стан во непосредна близина на Сити Мол и гимназијата Нова, ...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Se prodava Kukja na naubava lokacija vo Skopje

Se prodava kukja 190 m kvadratni. So ubav pogled na gradot i najubava...


450.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

04 мар 15:15Промовирано

Се продава стан во City Garden, веднаш до City Mall

Се продава стан во City Garden, веднаш до City Mall. Станот е 51 м2 ...


101.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

17 мар 09:50Промовирано

Stan kuka vo Kozle 210m2 dvor 320m2

SE PRODAVA NOVOIZGRADEN DUPLEKS STAN VO MINI ZGRADA VO KOZLE,NA ODLIC...


320.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:15Ekskluziven deloven prostor vo deloven objekt Taftalidze

Se iznajmuva opremen deloven prostor od 170 m2 vo sklop na deloven ob...


1.000 €
или предлог цена
Денес 08:15ХИТ - МАЛ ДВОСОБЕН СТАН ЗА МЛАДИ КОРИСНИЦИ

шифра ..... 27933 СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 36М2 ВО ХРОМ, ВО БЛИЗИНА НА ТИ...


42.840 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 07:40Deloven prostor vo Karpos 4

Prodavam deloven prostor vo Karpos 4 na prizemje od 56m2 na Nikola Pa...


56.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 07:34Се издава стан во Козле

Се издава двособен стан во Козле спроти студентскиот дом Гоце Делчев.


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 06:44MAGACINSKI PROSTOR VO OLIMPIKO

Se izdava magacinski prostor vo Olimpiko od 540 m2 na suterno nivo. M...


5 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Магацини

Вчера 23:41Стара барака Тафталиџе

Се подаруваат елементи од стара одамна расклопена барака .ПРЕВОЗ ВАШ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Вчера 23:37MODEREN STAN VO TAFTALIDZE

Se izdava celosno opremen nov nevseluvan stan na 2 nivoa vo Taftalidz...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:34STAN NA PRASKA

Se izdava celosno opremen vednas vseliv stan vo Taftalidze so 1 spaln...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:34DUPLEKS VO KARPOS 1

Se izdava celosno opremen stan vo Karpos 1 od 104 m2 na 2 nivoa. Stan...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:32NOVOGRADBA VO KOZLE

Se prodavaat stanovi novogradba vo Kozle vo mal objekt na 1,2 i potkr...


1.600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:31STAN NA PRIZEMJE VO KOZLE

Se prodava stan na prizemje vo Kozle vo gradba od 115 m2 vo mal objek...


1.600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:31STAN VO VLAE SO DVOR

Se prodava nov stan vo gradba vo Vlae od 50 m2 na prizemje so 1 spaln...


1.350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:30  НОВ ОГЛАС

STANOVI - NOVOGRADBA VO VLAE

Se prodavaat 2 novi stanovi vo gradba vo Vlae so slednive karakterist...


1.350 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.390 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:22POLUNAMESTEN STAN VO VLAE

Se prodava stan vo odlicna sostojba vo Vlae od 60 m2 od koj 52 m2 sta...


80.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:21STAN VO VLAE

Se prodava stan vo Vlae vo gradba na visoko prizemje od 75 m2 so 2 sp...


1.250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:21STAN VO TAFTALIDZE 2

Se prodava stan vo Taftalidze 2 od 70 m2 so 2 spalni sobi i 2 kupatil...


92.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:21  НОВ ОГЛАС

STAN VO BLIZINA NA REPLEK

Se prodava nov stan vo zavrsna faza od 73 m2 na 4/4 sprat vo objekt b...


92.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:14  НОВ ОГЛАС

Се издава комплетно наместен стан кај Сити Мол

Се издава комплетно наместен стан во Карпош 4, во близина на Сити Мол...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:09  НОВ ОГЛАС

STAN VO TAFTALIDZE

Se prodava poluopremen stan vo Taftalidze vo neposredna blizina na Si...


98.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:05OPREMEN STAN NA PRASKA

Se prodava nov vo odlicna sostojba celosno opremen stan na Praska od ...


145.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:04PREUBAV STAN VO LEPTOKARIJA

Se prodava stan vo gradba vo Leptokarija na 11/11 sprat vo objekt so ...


204.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:02NOV NEVSELUVAN STAN VO TAFTALIDZE

Se prodava nov nevseluvan stan vo Taftalidze od 200 m2 od koj 155 m2 ...


270.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:02STAN VO GRADBA VO TAFTALIDZE

Se prodava stan vo gradba vo Taftalidze nasproti Replek od 62 m2 na p...


1.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:01STAN VO TAFTZLIDZE

Se prodava stan vo odlicna sostojba vo Taftalidze vo neposredna blizi...


190.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:01STAN VO KARPOS 4 SO 2 SPALNI SOBI

Se prodava stan vo Karpos 4 vo neposredna blizina na Specijal vo obje...


102.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:01STAN VO KARPOS 1

Se prodava celosno renoviran stan od 104 m2 - dupleks na 2 nivoa vo K...


140.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:01STAN VO GRADBA VO TAFTALIDZE 2

Se prodava stan vo gradba vo Taftalidze 2 vseliv vo maj 2023 godina o...


135.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:01STAN NASPROTI T.C. LEPTOKARIJA

Se prodava stan vo Taftalidze vo neposredna blizina na t.c. Leptokari...


152.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:00Stan na kejot na Vardar, Vlae-Karpos 4

Prekrasen stan, na samiot kej na Vardar, do mostot Obedineti Nacii. ...


138.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:56Stan na Ruzveltova

Prekrasen stan na Rizveltova 64 m2, odlicna lokacija, so dve spalni, ...


115.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:43Se izdava del od kuka vo Karpos 1, zoo

Del od kuka na prizemje 1 spalna so kupatilo i dnevna so kujna, reno...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 22:02  НОВ ОГЛАС

Се издава дуќан se izdava dukan

Се издава дуќан во близина на пазарот во Тафталиџе 2


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Вчера 21:58  НОВ ОГЛАС

Za Kratok Prestoj se iznajmuva

Opremen so site potrebni stvari, higiena i kozmetika.


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:39Соба во Козле

Се издаваат целосно опремени соби во населба Козле. Собите се наоѓаат...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Соби

Вчера 21:39ITNO Se prodava Luksuzna kukja vo Taftalidze 1 pozadi Vero2

ITNO Se prodava Luksuzna kukja vo Taftalidze 1 pozadi Vero2, so povrs...


540.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 21:14SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO KOZLE SO PARKING

ШИФРА- 924 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува убаво намест...


380 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:20KUKA VO N,KOZLE

PRODAVAM KUKA VO KOZLE KARSI DETSKATA BOLNICA,ul,,Lovkenska 13,, 130m...


900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 20:18Se prodava kuka vo Vlae/Се продава куќа во Влае

Се продава куќа во Влае Куќата е на 3 нивоа 1 ниво: Гаража,подрумск...


250.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 19:54  НОВ ОГЛАС

Se prodavaat shumi

Se prodavaat shumi nad s. Neproshteno na poveke lokacii so sevkupna ...


3 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 19:17  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 205

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам