288 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продажба и монтажа на камери

Продажба на DAHUA Imou IP/WIFI Камери 2mp надворешни (водоотпорни) со...


3.800 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.000 МКД
Вчера 23:18Panasonic MDH2

Kamerata e vo odlicna sostojba 10/10... Nikon 7100 isto...


400 €
или предлог цена
Вчера 15:26  НОВ ОГЛАС

Panasonic MDH2

Prodavam kamera Panasonic MDH2 vo odlicna sostojba 10/10... 071 20...


400 €
или предлог цена
Вчера 15:16  НОВ ОГЛАС

Pioneer VSX-2016AVS THX 7 x 150w

Se prodava AVR Pioneer VSX-2016AV-S vo odlicna sostojba so dalecinsko...


18.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:22Prodavam Playstation 3 Igri

Sing It - 300 denari; Killzone 2 - 300 denari; NHL 15 - 200 denari;...


300 МКД
или предлог цена
Вчера 12:31Gramofon SANYO TP-1030UM DIRECT DRIVE

Prodavam gramofon SANYO TP-1030UM DIRECT DRIVE odlicno socuvan! Kompl...


150 €
или предлог цена
Вчера 10:50kamera kran

Se prodava kamera kran


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 07:56Купувам гемчина односно стари лцд игри од 80' и 90' тите.

Купувам гемчина односно стари лцд игри како Nintendo game&watch, vtec...


1 €
или предлог цена
27 сеп 11:32Купувам исправно Nintendo 3ds Xl

Понудете исправно Nintendo 3ds Xl


1 €
или предлог цена
27 сеп 11:31DJI Mavic Air 2 Fly more Combo

Se prodava DJI Mavic Air 2 Fly more Combo ciklus na baterii 20 polnen...


55.000 МКД
или предлог цена
26 сеп 22:22Dron DJI Spark

Se prodava DJI Spark Fly More Combo vo izvonredna sostojba 076253885


30.000 МКД
или предлог цена
26 сеп 22:22WHARFEDALE Diamond 225

Staklo.


370 €
или предлог цена
26 сеп 21:26NAD 216 thx

Socuvano. Kako novo.


300 €
или предлог цена
26 сеп 21:26ROTEL rb 930 bx

Izlezno pojcalo 2x30 . Moze i mono (bridge) 1x90w. Socuvano ispravno....


110 €
или предлог цена
26 сеп 21:26Tv Quadro

Se prodava skoro nov tv ,nerabotan


1.500 МКД
или предлог цена
26 сеп 20:43SONY BRAVIA KDL-32R410B

Televizor LED 32 inci


6.300 МКД
или предлог цена
26 сеп 19:14PS5 igri Playstation 5 igra Ratchet and Clank

Се продаваат три нови игри за Playstation 5 Цена поединечно: PS5 Rat...


2.500 МКД
или предлог цена
26 сеп 17:46Philips DVD/USB player

Philips 3000 series DVD player DVP3950 DivX Ultra USB 2.0 - - - DV...


По Договор
или предлог цена
26 сеп 15:33ТЕЛЕВИЗОР

ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА СО ДАЛЕЧИНСКО,ЗА САМО 1200ДЕН.


1.200 МКД
или предлог цена
25 сеп 20:09Digitalen aparat Sony W-730

Aparatot e kako nov,doaga so dve torbicki novi i polnac!


4.500 МКД
или предлог цена
25 сеп 15:38zvucnici JBL E30

https://www.facebook.com/groups/842124779524821/permalink/12484008255...


11.000 МКД
или предлог цена
25 сеп 13:40DYNACORD EQ 2215 STEREO GRAPHIC EQUALIZER

DYNACORD EQ 2215 STEREO GRAPHIC EQUALIZER 2x15 Band Graphic Equalize...


6.000 МКД
или предлог цена
25 сеп 13:40Nintendo Switch

Nintendo Swtich samo e od pakovan neje nikogas koristen moze dase vid...


16.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 22:55Junost 402 BE

црно бело телевизорче во исправна состојба може да работи и на 12 вол...


2.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 10:11Sony Playstation 2 во одлична состојба

Се продава Sony Playstation 2 slim одлично сочуван, чипуван, доаѓа со...


3.500 МКД
или предлог цена
23 сеп 20:19Nikkor AF-S 24-120mm f/4 ED VR N

Добро сочуван, Nikkor AF-S 24-120mm f/4 ED VR N


500 €
или предлог цена
23 сеп 14:54EFTINO,DVD SO USB ,NOVO NEKORISTENO

Se prodava BIDEJKI GI IMAM mnogu ,I OVA STOESHE BES DA GO pushtam Ef...


1 €
или предлог цена
23 сеп 14:16Se prodava streamcam

Se prodava streamcam logitech nova ne otvorena


6.000 МКД
или предлог цена
23 сеп 08:05Novo dalecinsko za Sony далечинско

Продавам ново далечинско за Sony surround, sound bar ili hi-fi


10 €
или предлог цена
22 сеп 21:30Dron DJI Tello Boost Combo

Nov dron , 2 pati letan vo domasni uslovi.Garancija 2 godini


8.300 МКД
или предлог цена
22 сеп 18:53Prodavam Nintendo Wii Samo Konzola

Prodavam Nintendo Wii, samo konzola bez drugi dodatoci, odilicno socu...


1.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 17:34Novi navigacii (i kamionska navigacija) 1 godina garancija

GPS Navigator 5.0" i 7.0" so garancija (retko koj ja dava...) - najn...


4.600 МКД
или предлог цена
Охрид

GPS уреди

21 сеп 11:59Prodavam kolor fotokopir Ricoh 3224c ili zamena so doplata

Prodavam, menuvam so moja doplata kolor fotokopir Ricoh Aficio 3224c,...


240 €
или предлог цена
21 сеп 11:59NAVIGACIJA MAPI DEKODIRANJE SERVIS

Najnovi mapi kako i servis,otklučuvanje i stavanje najnovi softveri i...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

GPS уреди

21 сеп 11:57Prodavam NHL 2005 Play Station 2 NTSC Igra

Prodavam maksimalno zacuvana NHL 2005 NTSC igra za Play Station 2 ...


21 сеп 07:25делови за перални

секакви делови за перални


По Договор
или предлог цена
20 сеп 11:39Foto aparat Konica FS-1

Se prodava foto aparat Konica FS-1


1.900 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

19 сеп 16:13Steadicam Pilot - Tiffen

Одлично сочуван, во перфектна состојба 1000 eur krajna cena do 22.09...


1.390 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
1.400 €
19 сеп 12:31Ранец за фото опрема

Нов ранец за фото опрема


4.000 МКД
или предлог цена
19 сеп 12:29Bluetoth zvucnik so microfon

Bluetoth zvucnik so microfon - sd karticka priklucok; - FM radio ▶...


1.300 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

19 сеп 07:42Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам