Скопје Центар
Подкатегорија:
                   
127 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Столна лампа "Пирамида" - рачно изработени лампи

Елегантни линии, чисти детали, придушени нијанси... Рачно изработени ...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Столни лампи

09 авг 22:41Столна лампа "Hashtag" - рачно изработени лампи

Елегантни линии, чисти детали, придушени нијанси... Рачно изработени ...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Столни лампи

09 авг 22:41Столна лампа "Omni" - рачно изработени лампи

Елегантни линии, чисти детали, придушени нијанси... Рачно изработени ...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Столни лампи

09 авг 22:41Столна лампа "Full moon" - рачно изработени лампи

Елегантни линии, чисти детали, придушени нијанси... Рачно изработени ...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Столни лампи

09 авг 22:41Столна лампа "Fener" - рачно изработени лампи

Елегантни линии, чисти детали, придушени нијанси... Рачно изработени ...


1.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Столни лампи

09 авг 22:41Столна лампа "Paris" - рачно изработени лампи

Елегантни линии, чисти детали, придушени нијанси... Рачно изработени ...


1.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Столни лампи

09 авг 22:41Столна лампа "Star" - рачно изработени лампи

Елегантни линии, чисти детали, придушени нијанси... Рачно изработени ...


1.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Столни лампи

09 авг 22:41LED SVETLA

LED PANELI PREMIUM QUALITY . . . AKCIJA!!! LED SVETLA VNATRESNI ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

09 авг 17:01LED PANELI

LED PANELI PREMIUM QUALITY . . . AKCIJA !!! LED SVETLA VNATRESNI...


По Договор
или предлог цена
09 авг 16:59Столна лампа

Лампата е нова - неупотребувана.


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Столни лампи

08 авг 17:29Svetla zidni,lusteri na pola cena

Rasprodazba na lusteri ,zidni svdtla,vgradni svetla,vodootporni za na...


400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Ѕидни лампи

08 авг 17:27Novi LED sijalici А+ класа doneseni od Germanija.

Нови лед светла енергетска А+ класа донесени од Германија. (основа ал...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

01 авг 09:08Соларен куќен број и лед светилка

Соларен панел + куќен број. Во комплет добивате самолепливи налепници...


749 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

29 јул 23:10Vintage - retro stolna lampa - ретро столна лампа

Prodavam stara no socuvana i ispravna stolna lampa od '70ti godini. K...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Столни лампи

28 јул 19:36Podni Stolni Lambi

Podni i stolni Lambi vo poveke boi izraboteni od kvalitetni materijal...


1.199 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Столни лампи

27 јул 19:51Lusteri,svetla na pola cena

Dukjanot e zatvoren i svetlata se prodavaat otprilika na pola cena.Im...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

24 јул 22:57Lusteri luksuzni rasprodazba na pola cena

Dukjanot e zatvoren i se prodavaat po eftini ceni.Golem izbor na plaf...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

24 јул 22:56Prodavam Neonki Plafonjerki

Prodavam Neonki Plafonjerki vgradni i nadgradni dobro socuvani i malc...


1.000 МКД
или предлог цена
19 јул 12:19Лустер Орион позлатен 24К со Swarovski кристали

Во беспрекорна состојба Висина 145цм Дијаметар 110 цм Сијалични ме...


4.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

11 јул 11:02Svetla za nadvor,na zemja,vodootporni,lusteri

Vodootporni svetla za nadvor,na zemja ili pred vlez.Dukjanot e zatvor...


400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

10 јул 08:51Lusteri,svetla,plafonjerki..

Lusteri na pola cena.Dukjanot e zatvoren i se prodavaat po eftini cen...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

10 јул 08:49Visecki lusteri na pola cena

Golem izbor na lusteri,zidni svetla,vgradni svetla za u gips,vodootpo...


350 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

10 јул 08:49Lusteri novi rasprodazba

Dukjanot e zatvoren i se prodavaat po eftini ceni.Golem izbor na plaf...


400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

10 јул 08:48Lusteri luksuzni na pola cena

Luksuzni lusteri na pola cena,od 3600 namaleni na 1700.Eden golem 170...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

10 јул 08:45RGB led sijalica so vgraden zvucnik

Лед сијалицата со вграден звучник се поставувана обична фасонка е27 ...


450 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

06 јул 23:35lusteri hitno eftino vo kutija

lusteri crveni hitno evtino


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

06 јул 13:57LED PANELI

LED PANELI LED SVETLA VNATRESNI I NADVORESNI PANELI DOSTAPNA SEKOJA D...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

20 јун 09:46Neonska lamba

Neonski drzac so dva reda neonski lambi. Raboti ednoto drugoto tre...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Останато

16 јун 08:41Luster luksuzen

Nov luksuzen luster namalen od 4200 na 1800.Se podesuva visina i siri...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

05 јун 14:31Lusteri,plafonjerki,svetla..

Slika 1,2 i 3 visecki luster so 3 caski,se podesuva visina,namalen od...


700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

03 јун 15:37Luster nov luksuzen

Se prodava nov luksuzen luster namalen od 4900 na 2800.Dukjanot e zat...


2.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

03 јун 15:32Zidni svetla luksuzni,lusteri

Golem izbor na zidni svetla,lusteri,vgradni svetla za u gips,vodootpo...


250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

03 јун 15:31Lusteri novi na pola cena

Golem izbor na lusteri,vgradni svetla za u gips,plafonjerki,zidni sve...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

03 јун 15:31Lamba jaze / Ламба јаже

Едноставна декоративна рустична ламба, доволно флексибилна за употреб...


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Ѕидни лампи

24 мај 09:27Luster

Se prodava mnogu malku koristen luster.


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

07 мај 21:28Se prodava Luster Лустер

Продавам Лустер Сијалица за детска соба/терпезарија НОВ купен пред ед...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

24 апр 12:47Prigusnici za 18W neonki.

Prigusnici za 18W neonki.Novi ne koristeni, ispravni.


40 МКД
или предлог цена
02 апр 15:40Svetilka reflektor

Jacina 75 w 4 komada


5.200 МКД
или предлог цена
31 мар 19:10Luster

Se prodava luster 075 30 45 40


2.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

29 мар 19:08Plafonjerki na pola cena

Dukjanot e zatvoren i plafonjerkite se prodavaat na pola cena.Cenite ...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

29 мар 16:30Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам