Делчево
                   
404 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SEAT ALTEA 1.9 TDI. 77 kw - 105 ks.

SEAT ALTEA 1.9 TDI. 77 - 105 ks. Proizvedena 2008/7 god. VO PERFEKTNA...


5.200 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 16:48BMW X1 XDRIVE 4x4 1.8D

✈️🛩✈️ BMW X1 XDRIVE 4x4 1.8D ✈️🛩 2011 godina,registriran,servisi...


10.999 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 15:45Sevrolet kruz it 2.0 120 kw 163 lance

Kolata e vo odlicna sostojba.Ne e uvezena kupena e vo salon vo Mk. Im...


5.400 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
5.800 €
Делчево

Автомобили

Денес 15:31FIAT GRANDE PUNTO 1.9 JTDM

FIAT GRANDE PUNTO 1.9 JTDM REGISTRIRANO DO 03.2024 🇪🇺 €uro...4...


3.950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.150 €
Делчево

Автомобили

Денес 13:35FIAT BRAVO 1.4 BENZIN / PLIN

FIAT BRAVO 1.4 BENZIN / PLIN 🇪🇺 €uro...4.950 🇲🇰 MKD...306.0...


4.950 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 13:34CITROËN C3 1.4 HDi D&G

CITROËN C3 1.4 HDI ℹ️ INFORMACIJA: ZA BRZA I POLESNA PROVERKA NA...


4.550 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.750 €
Делчево

Автомобили

Денес 13:34VW POLO 1.6 TDI

VW POLO 1.6 TDI ℹ️ INFORMACIJA: ZA BRZA I POLESNA PROVERKA NA KIL...


6.750 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 13:34VW GOLF 2.0 TDI

VW GOLF VI 2.0 TDI 🇪🇺 €uro...7.750 🇲🇰 MKD...478.490,00 �...


7.750 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 13:34VW GOLF VI 1.6 TDI

VW GOLF VI 1.6 TDI 🇪🇺 €uro...7.950 🇲🇰 MKD...490.840,00 📚...


7.950 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 13:34VW GOLF VI 1.6 TDI

VW GOLF VI 1.6 TDI 🇪🇺 €uro...7.950 🇲🇰 MKD...490.840,00 📚 ...


7.950 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 13:34SEAT LEON 1.9 TDI

SEAT LEON 1.9 TDI 🇪🇺 €uro...4.950 🇲🇰 MKD...306.000,00 📚 T...


4.950 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 13:34PEUGEOT 5008 1.6 HDI

PEUGEOT 3008 1.6 HDI ℹ️ INFORMACIJA: ZA BRZA I POLESNA PROVERKA ...


7.250 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.450 €
Делчево

Автомобили

Денес 13:33BMW 320 SW 2.0 D

TEHNICKI PODATOCI ▶️ BMW 320 SW ▶️ 2.0 D ▶️ KM 230000 ▶️ GOD - ...


5.050 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
5.350 €
Делчево

Автомобили

Денес 13:33BMW 530 /3.0

BMW 530 3.0. 177KW 218KS PROIZVEDENO 2004 ✅ RACEN MENJAC ✅ ...


5.700 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 11:21VW GOLF VI 2.0 TDI. FULL OPREMA

VW GOLF 6 2.0 TDI. 81 kw. 110 ks. 2010/9 god. REG. DO 17.10 2023 god...


7.800 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 11:21Touran 1.9 tdi 74 kw 6 brzini

Dobro socuvan Touran 1.9 tdi 74 kw 6 brzini 5 mesta registrirano ...


3.450 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 11:10FORD FOKUS 90 KS

Kolata e vo dobra sostojba registrirana do 02 2024god


2.999 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 10:55VW GOLF 6 2.0 TDI 110 ks.2010 g.HIGHLINE!!

VW GOLF 6 2.0 TDI 110 ks.2010 g.HIGHLINE!! So mnogu oprema I mnogu s...


7.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 21:53  НОВ ОГЛАС

Se.prodaba VW Vento

Se.prodava.Vento.na.delovi.Motor.prodaden.se.drugo.ima


100 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 21:11  НОВ ОГЛАС

Audi A3 1.9TDI

Kolata e vo prekrasna sostojba... Tel za kon: 075508772 ...


2.250 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 20:26Volvo R+S60 D5

Kolata e uvezena od Švedska so servisna kniska.Napraveno e komplet se...


1.000 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 20:26Hyundai Santa Fe2.2 CRDI 4WD-odlicen

Vo odlicna vozna sostojba,registriran so zelena karta Napraven servis...


7.599 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.699 €
Делчево

Автомобили

Вчера 14:28Mercedes Benz S320 CDI

Mercedes Benz S320 CDI vo odlicna vozna sostojba,2000 godina,dizel,re...


3.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 14:28MERCEDES-BENZ S320 4 MATIC

Mercedes s320 4 matic Registriran,servisiran,top sostojba... Moze z...


10.999 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 14:24VOLVO V60 2.0 D3

DOBRODOJDOVTE VO BROKER AUTO BROKER AUTO e lider na Avtomobilskiot...


100 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 13:46NISSAN LEAF ELEKTRICEN

TEHNICKI PODATOCI €...27.500 Cena do registracija NISSAN LEAF...


27.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 13:46FIAT 500 ELEKTRICEN

TEHNICKI PODATOCI €....26.500 Cena do registracija FIAT 500 ...


26.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 13:46Audi a6 2.0tdi 140ks s-line 078451879

Bez zamena


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.800 €
Делчево

Автомобили

Вчера 13:19Golf6

Se prodava Golf 6 2.0 tdi 2009 110 konjski sili. Napraveno golem ser...


8.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 11:27Golf 5 plus

Golf 5 plus 1.9 105 ks Reg nema Delcevo Zamena ne Kilometr...


3.600 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

29 мар 21:26VOLVO C30 1.6D 2007god Fabrika

prodavam volvo c30 1.6D vo fenomenalna sostojba kolata e so full opr...


4.300 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

29 мар 20:08MERCEDES C220 2008

Регистриран цела година со зелен картон Плус 4 бандажи АМГ СЕРВИСИР...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

29 мар 09:01AUDI A4 1.9 TDI 115 ks.2006 god

AUDI A4 1.9 TDI 115 ks.2006 god. So mnogu oprema I mnogu socuvana. ...


5.999 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

29 мар 07:02Audi A6 3.0 tdi quattro

Kolata e vo odlicna sostojba. Uvezena od germanija pred 3 god, moze d...


111 МКД
или предлог цена
Делчево

Автомобили

28 мар 15:06Vw polo 1.6 2010

Vw polo 1.6 2010 moze zamena


4.900 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

28 мар 11:31Seat cordoba 1.9 tdi 110 ks so klima

Dobro socuvana Zdrava stegnata


1.250 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

28 мар 09:07VW PASSAT 2.0 TDI 140 ks.2013 g.AVTOMATIK

VW PASSAT 2.0 TDI 140 ks.2013 god.HIGHLINE-AVTOMATIK. So najvisoko n...


13.999 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

27 мар 22:39Audi A4 2.0 TDI

Kolata e vo odlicna sostojba ima novi gumi nov akomulator i napraven ...


5.700 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

27 мар 14:12Audi A4 2.0 TDI 170KS

Uvoz od Monte Carlo 2.0 tdi 125kw 170 ks Facelift Bixenon Panoram...


По Договор
или предлог цена
Делчево

Автомобили

27 мар 14:12Peugeot 407 1.6 hdi 2005 reg 08/2023 zamena

Kolata e vo dobra sostojba 1.6 hdi Moze i zMena so moja.ili vasa...


2.850 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

27 мар 13:26Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам