Аеродром
                   
2246 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продаваат аголна гарнитура и трпезариски столици

Се продаваат: - аголна гарнитура (290х170), без механизам за пуштање...


36.000 МКД
или предлог цена
27 јан 11:51Промовирано

Vivax inverter -25 A+++

VIVAX инвертер клима уредот Е Design PRO отсега со намалена цена од 3...


39.990 €
или предлог цена
24 јан 17:56Промовирано

STOLICI--STOLCINJA-TAPACIRANJE

TAPACIRANJE NA SITE VIDOVI: ✔️STOLICI ✔️FOTELJI ✔️KANCELARISKI STO...


500 МКД
или предлог цена
Денес 18:15Masicka za dneven prestoj

Masa za dneven prestoj so prostor za skladiranje 4 taburetki pod nea....


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 15:55Iznajmuvanje Konjopoi

Iznajmuvame visoki masi (konjopoi) za sekakov vid na proslava. Sekoi ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 15:16Гарнитура ТДФ Simpo Make Up

Продавам гарнитура тросед (без механизам), двосед и фотелја Simpo Mak...


14.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:09Комплет детска соба

Продавам детска соба: Кревети на спрат со душеци, шкаф под креветот с...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
18.000 €
Денес 13:45Masina za sadovi "Gorenje"

Продавам машина за перење садови „Gorenje“, сочувана, одржувана. Един...


1 €
или предлог цена
Денес 13:0030l Boljer

Se prodava 30L boljer Cena 2500


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 12:27Krevet klik klak od tehnokoop

Prodavam dobro socuvan krevet klik klak kupen od Tehnokoop. So brzo s...


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 12:13Кревети на извлекување Kreveti na izvlekuvanje

Prodavam krevet na izvlekuvanje izraboteni od masivno drvo. Krevetite...


12.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

Денес 12:08Masina za perenje alista gorno polnenje

Masinata ne e. Mnogu koristen ne se pali mnozno e samo kopceto da ne ...


2.900 МКД
или предлог цена
- 42 % Попуст
5.000 МКД
Денес 11:37Skaf Plakar

Skaf Plakar


300 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
500 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Денес 11:36Sminkernica Шминкерница

Se prodava sminkernica no moze i da se koristi kako biro ili masicka....


1 €
или предлог цена
Денес 11:21Dusek Duseci - EKSTRA CENI

Anti baktriski i anti alergicni po fabricni ceni Prodavame vis...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Душеци

Денес 10:56Prodavam spalna soba krevet plakar natkasni ogledalo

Prodavam kompletna spalna soba izrabotena od furnir. Plakar krevet...


250 €
или предлог цена
Денес 10:47Se prodava masa i stolici

Prodavam masa so 6 stolici malku koristeni.


11.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
12.000 МКД
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 10:36Protocen bojler siemens 18kW

Prodavam ispraven malku koristen protocen bojler siemens 18 kW


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Денес 09:31Letnikovec

Letnikovec na drvena platforma dimenzii 2.10/1.80


22.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:28Se od paleti

Izrabotka na razni vidovi na mebel od paleti 078262408


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Останато

Денес 09:28STILSKA GARNITURA

Se prodava stilska garnitura FATINA, trosed, dvosed, fotelja, taburet...


14.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
14.500 МКД
Денес 09:25Stolna lamba столна ламба НОВА ИТНО !!!

Stolna lamba , odlicna moderna forma, led lamba koja ne trosi mnogu a...


700 МКД
или предлог цена
- 42 % Попуст
1.200 МКД
Аеродром / Скопје

Декорација и Украси / Останато

Денес 08:40Delimano masina za melenje meso NOVA ITNO!!!

Masina za melenje meso, pravenje kobasici, melenje piperki i slicni r...


2.000 МКД
или предлог цена
- 43 % Попуст
3.500 МКД
Денес 08:40Protocen boljer Simens 21400

Se prodava protocen boljer,koristen 3 godini 21kw


12.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Останато

Денес 08:33машина за садови BOSH

Лице за контакт Бранко 071/293-184


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 МКД
Денес 00:01шпорет GORENJE ГОРЕЊЕ

Лице за контакт Бранко 071/293-184


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 МКД
Денес 00:00KLIMATIZACIJA:Montaza,Demontaza i Servis

Izrabotuvame montaza i demontaza na site vidovi klimi: •servis na sit...


По Договор
или предлог цена
Вчера 23:59Клима уред Filia FC-S12HG

Во одлична состојба. Користена клима.


100 €
или предлог цена
Вчера 23:46Железна врата за гаража

Се продава железна врата за гаража. Димензии: Ширина: 313 цм В...


199 €
или предлог цена
Вчера 23:46Панел за греење на струја / Greenje na struja

Панел за греење на струја. Марка Термор (Thermor), француски производ...


99 €
или предлог цена
Вчера 23:46Гарнитура

Се продава седмосет (гарнитура П), одлично сочувана одржувана редовно...


22.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
25.000 МКД
Вчера 21:09ormari

se izrabotuvaat novi izraboteni nokni ormarcinja 40*30*40* so siva ...


1.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Комоди

Вчера 17:36Led trafo 24v 400w 16.6ah za led lenta ili dr. V-TAC

Prodavam dve ispravni trafoa za led lenta ili dr. V-TAC Model VT-2640...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:08Se prodava masa i cetiri stolici kupeni od Bujoto

Se prodava masa i cetiri stolici kupeni od Bujoto. Koristeni 3 godin...


10.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
12.000 МКД
Вчера 15:45Trosed

Се продава седмосет (гарнитура П), одлично сочувана одржувана редовно...


22.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
25.000 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 15:32Garnitura

Се продава седмосет (гарнитура П), одлично сочувана одржувана редовно...


22.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
25.000 МКД
Вчера 15:32Se prodavaat Topoli extra cena

Se prodavaat 7 topoli dve se obem po 85 cm dve se so 95cm 3 se p...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

Вчера 15:14Se prodava Kamen za zidanje Extraa

Kamen po extra cena celi kocki ubav za zidanje i klesan Kontakt tel ...


99 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

Вчера 15:13ROLETNI I KOMARNICI

Izrabotka,montaza i servis na:PVC roletni,ALU.roletni,venecijaner rol...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:04prodavam kvalitetna tava

prodavam teska kvalitetna tava golema i dlaboka donesena od francija,...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:40prodavam tefal tavce za palacinki

prodavam tefal tavce za palacinki kontakt aleksandra 077 823 129


600 МКД
или предлог цена
Вчера 14:40prodavam novi zavesi

prodavam novi zavesi doneseni od francija, beli. kontakt aleksandra 0...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 14:40Страна 1 од 57

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам