Гевгелија
                           
463 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава нива во Прдејци, Гевгелија

Се продава нива со површина 4528 м2, во Прдејци, Гевгелија. (место Зу...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Денес 02:53Издавам наместен стан во Гевгелија

Се издава наместан стан на приземје со две спални, днева, кујна трпе...


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 23:41Prodavam plac vo Gevgelija so imoten list i gradezna markica

Prodavam plac vo Gevgelija so imoten list i dve markici 500m2 K.P 5...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 22:43Се издава стан за домување или канцеларија

Краток престој Екстра цени за 3-5 ноќевања Наспроти хотел А...


2 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 19:55Se izdava deloven prostor na odlicna lokacija

Se izdava deloven prostor od 80m2 plus WC, Izleguva na ulica. Prost...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Нива Ново Конско, Горничет 2911м2

Нива на самиот асфалт. Последна кривина пред село Горничеt,Ново Конс...


1 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
111 €
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 10:44Се издаваaт Апартмани приземје/Apartments for rent Gevgelija

Се издавааат апартмани на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од ...


1.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 10:44Стан во центарот на градот ПРОДАЖБА

Се продава стан во центарот на Гевгелија, одлична локација, на самиот...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 09:45Атрактивен простор во близина на Медицински Центар

Се изнајмува атрактивен деловен простор погоден за канцеларии, ордина...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:56Se izdava deloven prostor bulevar Gevgelija

2 dukana po 30m2


3 €
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

Вчера 08:19VILA VO NEA POTIDEA 240M2

Se prodava vila pomegu Nea Potidea i Sani, na 4km od Nea Potide prema...


190.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Во странство

Вчера 00:05Apartments EON-Se izdava apartmani i sobi za kratok prestoj

Apartments EON Gevgelija raspolaga so 8 kompletno opremeni apartmani ...


1 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Соби

06 јун 08:35Kancelarija, deloven prostor

Se izdava objekt so tri kancelarii sekoja so povrsina od po 20 m2 so ...


1 €
или предлог цена
06 јун 07:46Se izdava trosoben stan

Se izdava trosoben stan na ul.Kole Nedelkovski (kaj lamelite) vo bliz...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

05 јун 20:54DELOVEN PROSTOR 30 M2

Se iznajmuva deloven prostor (dukjan)do mesarnica Kupanov so povrsina...


10.000 МКД
или предлог цена
05 јун 17:16Plac od 4000m2 vo Gevgelija

Se prodava plac pozadi fabrikata ABC.Ima markica za 9 placa


40 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

05 јун 11:42Plac 1150м2 vednas do placot na Tefter Trans

Se prodava niva pred placot na Tefter trans,nivata go deli placot so ...


12 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

05 јун 11:42Se izdava Karaorman Gevgelija

Voda struja se izdava za sekakva namena dvesta deset m2 objekt po...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Магацини

05 јун 09:532 Nivi vo Mrzenci 10000m2

Se prodavaat dve nivi vo Mrzenci vo blizina na zatvorot, ednata e 300...


1.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

05 јун 09:17Kuka na 2 sprata 130m3 dukan

Samostojna kuka na bulevar te na glavna ulica so br na imoten list 11...


1.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

05 јун 09:17Prodazba na novi stanovi vo Gevgelija

Prodazba na novi 40 stanovi vo Gevgelija kaj poranesna kasarna so pov...


800 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

05 јун 08:10Otkup na zemjista i placevi

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment kupuva zemjista i...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

05 јун 08:10Се Продава Градежно земјиште во Мрзенци

Се Продава Градежно земиште во Мрзенци на одлична локација… ЗА ПОВЕКЕ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 јун 23:18PLAC VO NEGORCI 2250 m2

SE PRODAVA ATRAKTIVEN PLAC VO NEGORCI 2250 m2. PLACOT SE NAOGA POMEGU...


20 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

03 јун 21:02Se prodava trosoben stan

Se prodava trosoben stan na odlicna lokacija kaj ucilisteto Vlado Kan...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

03 јун 18:06Деловен простор/Дуќан 50м2

Се издава Деловен простор 50м2 +50 M2подрум+ 80 M2 магацински просто...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

03 јун 18:05Се продава нова куќа

Се продава нова луксузна и опремена куќа, веднаш вселива. Куќата се н...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

03 јун 17:57izdavam kukja

izdavam kukja ( dve sobi i kupatilo) komplet opremeno info 077 699 2...


120 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

03 јун 07:41Stan vo centarot na Gevgelija

Agencijata za nedviznosti prodava stan kaj idila na prvi kat vo dobra...


32.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

02 јун 16:55СЕ ПРОДАВА НИВА ПОКРАЈ АВТОПАТОТ ГЕВГЕЛИЈА-СКОПЈЕ 5,306 м2 .

Се продава нива со површина од 5330 м2, парцела 2238/14,15,16,која се...


15 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

02 јун 15:14Се продава земјиште

Се продава плац во атар на граничен премин Богородица, веднаш до кази...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

01 јун 18:54PRODAVAM EXTRA MESTO VO S.SERMENIN KOZUV GEVGELIJA

PRODAVAM MESTO 2.704 M2 VO S.SERMENIN - KOZUV GEVGELIJA ,VEDNASH POZA...


15 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

31 мај 17:36Куќа 520м2 со деловен простор со голем паркинг,подрум,гаража

Се Издава/Продава Деловен простор Два дуќани 68м2+48м2 Стамбен прос...


111 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

30 мај 19:50Prodavam plac vo Gevgelija ekstra cena

Prodavam plac vo Gevgelija so imoten list so site plateni davacki k...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

30 мај 18:08Нов, наместен стан кај пазарот

Продавам нов, наместен стан кај новиот пазар. Зградата е пуштена во ...


58.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

30 мај 14:27SE PRODAVA NIVA POKRAJ AVTOPAT BOGORODICA-SKOPJE 5,306 m2.

Se prodava niva so povrsina od 5330 m2,parcela 2238/14,15,16, koja se...


15 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

30 мај 12:19Stan Gevgelija

Se prodava namesten stan vo Gevgelija na 7-mi Noemvri 72 vo Gevgelija...


700 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
73.500 €
Гевгелија

Станови

30 мај 12:08Se izdava stan vo Gevgelija

Se izdava stan vo centarot na Gevgelija, nov, kompletno namesten, so ...


300 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

29 мај 18:40Продавам нива во с.Негорци до самиот пат

Се продава нива во с.Негорци влезена е во градежен реон до самиот пат...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

29 мај 17:23Нива

Првокласно земјиште - нива на самиот пат пред влезот во с.Стојаково о...


4.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

29 мај 11:57Страна 1 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам