Кочани
                   
1330 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

AUDI A3 1,9 TDI 105 KS FACELIFT SPORT MODEL !

AUDI A3 1,9 TDI 105 KS FACELIFT SPORT MODEL ! - SEGA UVEZENA OD ITAL...


3.950 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.500 €
Кочани

Автомобили

22 сеп 08:47Промовирано

Opel Meriva 1.3 CDTi na samo 112.000 km. 2008 god.

𝐎𝐏𝐄𝐋 𝐌𝐄𝐑𝐈𝐕𝐀 𝟏.𝟑 𝐂𝐃𝐓𝐢, 𝟐𝟎𝟎𝟖-𝐦𝐚, Pominati samo 1...


3.550 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

13 сеп 12:20Промовирано

OPEL AGILA 1.0 BENZIN 2009GOD NOV UVOZ

❗️OPEL AGILA 1.0 BENZIN 2009GOD ❗️ 📞📞📞077-763-789📞📞📞 CENA 31...


3.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 09:36Промовирано

PEUGEOT 206 2.0HDI FABRICKA SOSTOJBA

PEUGEOT 206 2.0HDI 2002GOD REGISTRIRANO CELA GOD SKROZ NOVI 4 2021G...


1.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 00:14  НОВ ОГЛАС

BMW 120D START/STOP

BMW 120D EU-4 MOTOR, 6-BRZINI MANUEL MENUVAC PROIZVEDEN 2006G. SO ...


4.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 00:14  НОВ ОГЛАС

VW POLO 1.0 SO KLIMA

VW POLO 1.0 1998 god REGISTRIRANO DO KRAJ NA JANUARI 2022 NA VOZE...


950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 00:14  НОВ ОГЛАС

** VW GOLF VI 2.0 TDI ** 2010G (88KW-110KS) PERFEKTEN

☆☆ VW GOLF VI 2.0 TDI MOTOR DIZEL SO 88KW-110KS ☆☆ ➡️2010 GODINA ...


6.550 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 23:33Bmw e60

Kolata e vo odlicna sostojba poveke info na tel broj 076288522


4.666 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 23:25RENAULT SCENIC 1.5 DCI 2009 GODINA, EKSTRA ZACUVANO

PRODAVAM RENAULT SCENIC NEWFACE 1.5 DCI(81KW) VO EKSTRA DOBRA SOSTOJB...


4.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 21:49MERCEDES E 200 KOMPRESOR NOV.

MERCEDES E 200 KOMPRESOR KAKO NOV SO 135 000 KM.SO GARANCIJA I SERVIS...


3.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 20:40Opel Zafira 1.9 CDTI 88kW 2007

Opel Zafira 1.9 CDTI 88kW 2007 Registrirana do 17.08.2022 4skoro nov...


4.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 19:50BMW 118D 2.0

Продавам BMW 118 2.0 122кс со 6 брзини. Возилото е во одлична состо...


5.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 19:47Opel Astra 1.7 CDTI

Se prodava Opel Astra H 1.7 cdti vo odlicna sostojba . Voziloto e so ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.900 €
Кочани

Автомобили

Вчера 19:47Opel Corsa 1.3 CDTI - 55kw - 2009g - 6brzini

Opel Corsa 1.3 CDTI - 55kw - 75ks. 2009g so 6 brzini. Voziloto e na ...


3.350 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
3.500 €
Кочани

Автомобили

Вчера 19:12Suzuki Swift 1.3 Benzin 67kw 150.000*km

Suzuki Swift 1.3 Benzin 2005g, motor na lance. Perfektna sostojba, be...


3.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 19:12** SEAT IBIZA 1.4 BENZIN **2005G💥 GERMANIJA 💥 STAKLO!

☆☆ SEAT IBIZA 1.4 MOTOR BENZIN SO 80KS ☆☆ ➡️2005 GODINA 1.4 BEN...


2.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 19:11  НОВ ОГЛАС

VW Golf 6

Se prodava Golf 6 1.4TSI 122ks 12.2008 Registriran do 04.2022 Pomi...


7.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 17:32Opel Insignia 2.0 163ks

Opel Insignia 2.0 163ks Kolata e kupena od Makedonija so relani 180 0...


6.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.490 €
Кочани

Автомобили

Вчера 17:26VW Passat 1.9 TDI

Se prodava VW Passat 1.9 TDI 130hp 2001 godina. Kolata e vo ekstra so...


2.999 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.100 €
Кочани

Автомобили

Вчера 17:07Golf 5 Plus 1.9 TDI. 77Kw

Kolata e vo top sostojba bez mana 1.9 motor. 77 kw 105 hp. Ima 4 novi...


4.099 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 17:07Audi A6 2.0tdi S tronik 2012 god

kolata e vo dobra sostojba za povise inf zvonete na 078 211 900 cena...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
15.000 €
Кочани

Автомобили

Вчера 16:35Vw polo

1.0 benzin realna mala kola so mala potrosuvacka registrirana do apri...


950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 16:30Golf 4 1.9 tdi

Kolata vo odlicna sostojba : Klimatronik,elektrika stakla i retrovizo...


1 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 16:27VW POLO 1.4 TDI EKSTRA PRODADENO

PRODADENO


1 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 15:57  НОВ ОГЛАС

MERCEDES C200

Mercedes c200 2008 god BR KONTAKT 078845816 250000 km napraven s...


8.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.500 €
Кочани

Автомобили

Вчера 15:06Volkswagen Golf 5

Volkswagen Golf PLUS 2.0 TDI 140 KS,uvoz od Germania so realni kilome...


4.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 13:51Audi A4 ALLROAD Quattro 3.0TDI 218HP S-tronic

INFO TEL: 070 398 715 Godina na proizvodstvo: 29.06.2017 Kilometr...


27.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 13:31Mercedes C200 Kompresor Avantgarde + AMG paket 184HP

INFO TEL: 070 398 715 Godina na proizvodstvo: 06.2007 Kilometraza...


12.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 13:31Ford mondeo 1.8 na delovi ili cel

Fordot e so skinat rebrastt. Za poveke info dzvonete ili pisete na...


500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 13:29BMW 320 E90

Se prodava bmw 320 e90 2009 god uvezena od germanija pred 4 godini so...


8.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 13:03BMW 730 F01

Se prodava bmw 730 dizel 2009 godina so full oprema


17.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
18.000 €
Кочани

Автомобили

Вчера 13:00Vw turan pasat

Gumi so bandasi


12.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 13:00Peugeot 308 1.6 HDi 90ks Reg. 15.09.2022 servisirano

𝐏𝐄𝐔𝐆𝐄𝐎𝐓 𝟑𝟎𝟖 𝟏.𝟔 𝐇𝐃𝐢 𝟗𝟎𝐤𝐬. Registracija do 15.09 2...


4.150 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 12:54VW Jetta 1.9 TDi Highline 190.000 km. 2007 g. TOP ‼️

JETTA 1.9 TDi 105 ks. Highline God. 2007, 190.000 km. 💯% dokaz ser...


5.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 12:54FORD FOCUS 1.6 TDCI PERFEKT***

SE PRODAVA FORD FOCUS 1.6 TDCi,KOLATA E PROIZVEDENA 2007G. UVEZENA O...


3 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 12:48Kako Nova! Opel Singum

Hitno se prodava za kes ekstra cena !!! Godina na proizvodstvo 06.20...


4.500 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
4.800 €
Кочани

Автомобили

Вчера 12:20moken.komforen.ekonomicen

citroen xantia 2.0 hdi vo odlicna sostojba može da se proveri vo seko...


1.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 12:13Fiat Grande Punto 1.3Mjet 2008g

Kolata e uvezena od Italia plateni davacki do registracija so full op...


3.150 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 12:12Passat 1.9TDI 116ks

Passat 1.9 TDI 85kw 116ks Registriran do 21.08.2022 Poseduva visoko n...


3.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 11:55ALFA ROMEO 147 1.9 JTDm - 2006

ALFA ROMEO 147 1.9 JTDm / 88kw / 120hp 2006 godina 218.000 realni ...


3.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 11:47Audi TDi perfektno

audi a6 vo perfektna sostojba so mnogu oprema GPS navigacija soncev k...


1 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 10:28OPEL CORSA 1.3 CDTI EKOFLEX PERFEKTNA

So ful oprema klima servo abs elektrika centralno ..Uvezena od italij...


3.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 10:04BRAVO 1.9 D.MULIDZET 150KS. 6 BRZ. PANORAMA

Ful oprema so koza panorama klimatronik parkin senzori ekstra fabrick...


3.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 10:04Страна 1 од 34

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам