Кочани
                   
1026 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

☆VW TOURAN 2.0TDI 8V 140KS FULL OPREMA(6 BRZINI) 2005G☆

☆VW TOURAN 2.0TDI 8V 140KS FULL OPREMA(6 BRZINI) 2005G☆ PLATENI SE ...


3.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 11:00Промовирано

BMW 120 D 177 KS FACELIFT 2008 STAKLO !

BMW 120 D 177 KS FACELIFT 2008 STAKLO ! NA REALNI 144.000 KM - SE...


5.550 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

13 окт 07:12Промовирано

☆VW GOLF 5 PLUS 2.0TDI 140KS FULL OPREMA(6 BRZINI) 2006G☆

☆VW GOLF 5 PLUS 2.0TDI 140KS FULL OPREMA(6 BRZINI) 2006G☆ PLATENI S...


4.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 11:00Промовирано

FIAT PANDA 1.1 BENZIN UVOZ GERMANIJA - 92.000KM

☆FIAT PANDA 1.2BENZIN 50KW 70KS GERMANY🇩🇪🇩🇪☆ 92.000KM ORIGINALNI ...


2.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 01:37SE PRODAVA ITNO

VW POLO 1.2 60ks BENZIN Registrirana do 09.2022god Tel. 072 600...


4.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 00:28Renaul clio Full oprema

Prodavam Renault Clio 1.4 benzin Kolata e registrirana do kraj na god...


950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 00:11Audi Q5 3.0 V6 Quattro na lance

Se prodava audi Q5 Registrirana cela godina Quattro 3.0 V6 na la...


14.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 00:02OPEL ZAFIRA TOURER 2.0 CDTI 110KS 7 SEDISTA_2012

OPEL ZAFIRA TOURER 7 MESTA 2.0 CDTI 81KW (110KS) REGISTRIRANA CELA...


9.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 23:47POLO 1.9 SDI makedonski tabli

POLO 1.9 SDI na makedonski tabli, so pominata registracija. Potrosuva...


1.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 21:39VW Jetta 1.9 TDi Highline 190.000 km. 2007 g. TOP ‼️

JETTA 1.9 TDi 105 ks. Highline God. 2007, 190.000 km. 💯% dokaz ser...


5.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 21:31Peugeot 308 1.6 HDi 90ks Reg. 15.09.2022 servisirano

𝐏𝐄𝐔𝐆𝐄𝐎𝐓 𝟑𝟎𝟖 𝟏.𝟔 𝐇𝐃𝐢 𝟗𝟎𝐤𝐬. Registracija do 15.09 2...


4.150 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 21:31AUDI A8 3.0TDI 300HP QUATTRO 2011GOD

AUDI A8 3.0TDI 300HP QUATTRO 2011GOD REG CELA GODINA FULL SERVIS 22...


1 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 20:18Audi a4 1.9 tdi

Audi A4 1.9 TDI bg tabli GOD.2001 131KS EURO3 Napraven full serv...


2.250 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 20:15Mercedes A150 Panorama krov 2005god

So platena Carina Tif i Homologacija Od Uvoz So Klima i dr. Bez za...


3.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 19:43Mercedes clk270

Moze zamena za vozilo so 5 vrati so moja doplata i po novo na god


5.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 18:58Landrover freelander

Ispraven reduktor 4x4 servisiran kardan, novi gumi, registriran do 8 ...


3.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 18:53Audi A4 B8 S-Line naj full oprema

𝗔𝘂𝗱𝗶 𝗔𝟰 𝗕𝟴 | 𝟮.𝟳𝘁𝗱𝗶 𝟭𝟵𝟬𝗸𝘀 | 🔥 𝗔𝘃𝘁𝗼𝗺𝗮𝘁𝗶𝗸 ...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 18:13Golf 5 plus vo odlicna sostojba

1.9 TDI registriran cela godina novi gumi 4. 250.000 pominato vo doli...


3.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 16:51Golf 3 1.8 benzin

Golf 3 1.8 benzin ispraven pali vozii Cena 500€ Kontakt 078 664 0...


500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 16:46  НОВ ОГЛАС

WV Polo Karavan

-Registrirana do 22.04.2022. -Motor 1.6/55kw. -Plin lovato atestiran,...


1.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.550 €
Кочани

Автомобили

Вчера 16:31Honda Civic Type-S 2.2D

Honda Civic 2.2D 140ks Type-S fabricka Proizvedena 12ti mesec 2007g p...


5.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 15:53GRANDE PUNTO . EVO 1.3 D. MULTIDZT 2012/11

Uvezeno od Italija so plateni davacki do reg.So klima centralno elekt...


3.999 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 15:35C3. 1.1 benz.+plin 2012/11g.ODLICNO SOCUVANO

Uvezeno od Italija so plateni davacki do reg.So klima centralno elekt...


4.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.500 €
Кочани

Автомобили

Вчера 15:32Ford Fokus 1.8 TDDI

Se prodava Ford fokus redovno servisiran vo solidna sostojba ; ( bel...


1.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 15:31Golf 5 Plus 1.9 TDI. 77Kw

Kolata e vo top sostojba bez mana 1.9 motor. 77 kw 105 hp. Ima 4 novi...


4.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.099 €
Кочани

Автомобили

Вчера 14:55VW Passat 1.9 TDI

Se prodava VW Passat 1.9 TDI 130hp 2001 godina. Kolata e vo ekstra so...


2.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 14:55Suzuki Swift 1.3 Benzin 67kw 150.000*km

Suzuki Swift 1.3 Benzin 2005g, motor na lance. Perfektna sostojba, be...


3.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 14:46Ford mondeo 1.8 na delovi ili cel

Fordot e so skinat rebrastt. Za poveke info dzvonete ili pisete na...


500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 14:04VW GOLF 5 PLUS 1.9TDI 105KS TOUR 2008GOD FULL

VW GOLF 5 PLUS 1.9TDI 105KS TOUR 2008GOD FULL PLATENI SITE DAVACKI D...


4.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 13:54FIAT 500 1.2 BENZIN 2010GOD FULL OPREMA

FIAT 500 1.2 BENZIN 2010GOD FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGI...


4.900 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.100 €
Кочани

Автомобили

Вчера 13:54PEUGEOT 308 1.6 HDI 109 KS 2008 GOD MK TABLI !!!

NAPRAVEN KOMPLET SERVIS REGISTRIRANA DO 08.2022 REALNI 194 000 KM ...


4.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 13:45FORD FIESTA 1.4 TDCI 2011 GOD TITANIUM !!!

- UVEZENA OD ITALIA 🇮🇹 EURO 5⬅️ - PLATENI DAVACKI DO MK TABLICI❗...


4.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 13:45CITROEN C2 1.4 HDI 68 KS 2007 GOD !!!

- UVEZENA OD ITALIA 🇮🇹 - PLATENI DAVACKI DO MK TABLICI❗️ - KOLATA...


2.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 13:45FORD FIESTA 1.4 TDCI 2009 GOD !!!

- UVEZENA OD ITALIA 🇮🇹 EURO 5⬅️ - PLATENI DAVACKI DO MK TABLICI❗️ ...


4.250 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 13:42  НОВ ОГЛАС

Mercedes C220 coupe

2002 god. Dizel, 105ks, 2 para gumi


2.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 13:23  НОВ ОГЛАС

BMW 320d e46

Se prodava BMW 320d (150ks, 6 brzini) vo ODLICNA sostojba. Prednica,...


2.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 13:12Audi a6 c5 EXTRA SOSTOJBA

Se prodava audi a6 c5 odlicna sostojba Registrirana Servisirana Odl...


2.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.300 €
Кочани

Автомобили

Вчера 13:09MERCEDES E 200 KOMPRESOR NOV.

MERCEDES E 200 KOMPRESOR KAKO NOV SO 135 000 KM.SO GARANCIJA I SERVIS...


3.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 13:02Se prodava Audi A8

Se prodava Audi A8 vo odlicna sostojba,napraven golem servis. Za kon...


5.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 13:00Hyundai Sonata 2.0 CRDI

Hyundai Sonata 2.0 140ks Uvezena os Svajcarija pred 3 god. Kompletn...


4.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 13:00Opel corsa 1.0 benzin-plin vo odlicna sostojba reg cela god

kolata e vo perfektna sostojba bez nikakva maana maksimalno zacuvana ...


1.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 13:00Audi A5 s-line 2.0tdi 170ks full

Audi A5 S-line 2.0tdi 170ks 2010godina full oprema reg.cela godina mi...


11.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 12:59FORD FIESTA

Ford fiesta 1.4 tdci


2.570 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
2.650 €
Кочани

Автомобили

Вчера 12:36Страна 1 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам