91 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

DJI pfantom 3

Prodavam Pfantom 3se dronot e donesen od svajcarija malu upotrebuvan ...


250 €
или предлог цена
Струга

Дрон камери

Денес 19:11Sayva Noose DAB + / Bluetooth black

Sayva Noose DAB + / Bluetooth black Radio blutut od swiss novo.....


30 €
или предлог цена
Струга

Bluetooth уреди

Денес 09:55Dron Phantom 3 servis i rezervni delovi

Popravki i servisiranje za DJI Phantom 3 STA, ADV i PRO


900 МКД
или предлог цена
Струга

Дрон камери

Вчера 17:26Dron Phantom 3 PRO

Opis ima vo slikite


399 €
или предлог цена
Струга

Дрон камери

Вчера 15:42Phantom 3 profesional

Leta, slika, snima, 2.7k i so nego ima plus 4 novi perki. So dve ba...


299 €
или предлог цена
Струга

Дрон камери

Вчера 15:41Dron so Gps i Kamera

Se prodava Dron so Gps i Kamera vo odlicna sostojba so dve baterii i ...


70 €
или предлог цена
Струга

Дрон камери

08 авг 11:18Dron Phantom 3 standard

Kako nov, samo eden čas koristen. Te 070 212 123


199 €
или предлог цена
Струга

Дрон камери

08 авг 09:12Dron Phantom3 Profrsional

Dron Phantom3 Profrsional Dronot e nov, samo eden let od 10 min. Pro...


399 €
или предлог цена
Струга

Дрон камери

08 авг 09:12Se prodava Akai sistem dvd.zvucnici,resiver.pojacalo.6000den

Kako nov rabotit prefekt.ubav zvuk..


6.000 МКД
или предлог цена
07 авг 15:37Shure Beta 87 Microfon

Shure Beta 87 Microfon bezicen... Imam 2 Pisi vo poraki


По Договор
или предлог цена
Струга

Останато

07 авг 13:48Se prodava XBOX console

Се продава XBOX без приклучоци за струја и џојстици, само конзола.


1.500 МКД
или предлог цена
05 авг 09:00Jamo d590

Prodavam jamo d590 zvucnicite se perfekni ni kogas otvarani ne cep...


700 €
или предлог цена
04 авг 00:23Sansui aux 501

Prodavam sansui aux,501 pojacaloto e vo bezprekorna rabotna sostojba...


11.000 МКД
или предлог цена
04 авг 00:23SONY MP3 RADIO

Radioro e kako novo gi ima site potrebni dodatoci za montaže


1.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.800 МКД
03 авг 14:04Onkyo dx 7711

Prodavam cd player onkyo dx_7711 cd plerot e vo besprekorna rabotna s...


9.000 МКД
или предлог цена
03 авг 01:04Digitalen termometar

Digitalen termometar za vnatresna temperatura i bezicen ured za nadvo...


1.500 МКД
или предлог цена
Струга

Електроника

02 авг 17:32Dreambox 500s so dajlinsko

Dreambox 500s vo ispravna sostojba so dajlinsko mozna zamena 075520846


01 авг 17:31Aparati za toplo ladna voda

Povolni ne ladat samo mnogu drugo e se vo red


30 €
или предлог цена
Струга

Останато

01 авг 00:25JAMO 626

zvucnicite se kako novi se gleda na sliki JAMO s626 130w 210w 8omhs


300 €
или предлог цена
Струга

Останато

31 јул 16:23Retro igri 4 iljadi igri konzola hdmi

Site stari retro igri koi sto se gi igrale vo vaseto detstvo sega mno...


2.000 МКД
или предлог цена
12 јул 14:12Onkyo dx 7711

Prodavam cd player onkyo dx_7711 cd plerot e vo besprekorna rabotna s...


9.000 МКД
или предлог цена
08 јул 09:21Dron Ruko U11 4K / Drone Camera Ruko U11 4K / Дрон

Prodavam nov neotpakovan drone Ruko 4K. Dronot e vo fabricko pakuvan...


245 €
или предлог цена
Струга

Дрон камери

07 јул 00:11Wireless Home Security GSM Alarm System

Wireless Home Security GSM Alarm System Prodavam Kineski alarmi so v...


89 €
или предлог цена
05 јул 09:02Zvucnici BOTS i pojacalo Telenfuken

Kontakt 078456445


12.000 МКД
или предлог цена
21 јун 20:04Frizider za mraz

Prodavam frizider za mraz info na tel 070722978


1 €
или предлог цена
Струга

Останато

19 јун 11:13PIONEER SX 636 (technics,denon,marantz,akai resive,receiver)

Опис Не сите ситуации со голема верност бараат опрема со голем пого...


12.000 МКД
или предлог цена
18 јун 23:12Solarna WIFI Kamera

Se prodava nova wifi solarna kamera, podrzuva memoriska karticka do 1...


4.000 МКД
или предлог цена
03 јун 21:25Sony a68

Nov fotoaparat. epten malku koristen. vo odlicna sostojba moze da se...


299 €
или предлог цена
01 јун 03:31Камери за видео надзор - Borsche , Ikegata

Се продаваат три камери за видео надзор , марка Borsche и Ikegata. ...


500 МКД
или предлог цена
19 мај 07:45Autoradia so usb...sd.karticka..aux..i radio

Radiata se novi...po 1200 den.so univerzallni xhekoi...odgovarat ne s...


1.200 МКД
или предлог цена
17 мај 11:59Autoradio za golf 5/6

Radioto e kako nov...raboti perfektno..


4.000 МКД
или предлог цена
17 мај 11:58MP3 media player

mp3 player


1.500 МКД
или предлог цена
Струга

Bluetooth уреди

05 мај 22:56Slusalki bluetooth TF-790

bluetooth slusalki


600 МКД
или предлог цена
Струга

Bluetooth уреди

05 мај 22:50Mifa F5 bluetooth speaker

Mifa F5 zvucnik


50 €
или предлог цена
05 мај 22:11Mifa M9 bluetooth speaker

Mifa M9


100 €
или предлог цена
05 мај 22:01Radio za vo kola

Se prodava radio za vo kola novo kako ma slikata prakame po kargo


50 €
или предлог цена
28 апр 18:06BESPLATNO GLEDAJTE 6.000 TV KANALI i

Доколку имате ТВ БОКС, АНДРОИД Телевизор, ЛАПТОП или ДЕСКТОП КОМПЈУТ...


400 МКД
или предлог цена
13 апр 14:35Reparacija za volan

Za site vozilo golf 5 i dr


1.300 МКД
или предлог цена
Струга

Bluetooth уреди

12 апр 09:53GoPro 4

GoPro 4 Hero Session 4


200 €
или предлог цена
21 мар 21:07Tv quadro

Staklo slika ramen ekran 51 cm komplet 68 cm vo perfektna sostojba im...


3.300 МКД
или предлог цена
02 мар 18:59Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам