124 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Dolar

1 dolar od 1935godina.cena 100dolara


100 €
или предлог цена
Куманово

Останато

Вчера 09:37  НОВ ОГЛАС

Италијанска Фудбалска лига- Сребро Srebro

Италијанска фудбалска лига Сезона/Финали 1958-1959 Тежина 8.5гр .80...


600 МКД
или предлог цена
07 дек 15:54Американски сребрени парички

1/4 Долар 1961 и 1964 Тежина 6.25гр .900 Сребро Имам повеќе парчи...


400 МКД
или предлог цена
07 дек 15:38KRUGERRAND-2020 Juzna Afrika srebro 1 unca

Juzna Afrika KRUGERRAND- 2020 1 Unca Srebro 31.1gr 999 Odlicna ...


2.500 МКД
или предлог цена
05 дек 12:53Germanski Bankarski Setovi

Germanski Bankarski Setovi Setovite se: 1977 so bukvi J i G 1978 s...


1.000 МКД
или предлог цена
05 дек 12:53СФРЈ 200дин 1977год и 1000дин 1980год Сребро

Југославија 200дин 1977год и 1000дин 1980год. Попознат како заеднич...


2.700 МКД
или предлог цена
05 дек 12:53RV i PVO Golemi Znacki za Sapka JNA

IKOM Zagreb Potpolno novi Cena 200den parce Dostapni se povekje pa...


200 МКД
или предлог цена
05 дек 12:52Инвестиционо Сребро 10унци 311гр 999 Сребро, Srebro

OPM Metal Инвестиционо Сребро 10унци 311гр 999 Сребро Можна е било...


330 €
или предлог цена
Куманово

Останато

05 дек 12:25Slika

Se prodava vramen poster vo staklo (staklo napred i staklo pozadi). ...


2.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

05 дек 01:50Singer masina za sienje Сингер машина за шиење shienje

Na prodazba Singer masina za sienje, seriski broj S1293466, proizvede...


30 €
или предлог цена
04 дек 14:01Singer masina za sienje Сингер машина за шиење shienje

Na prodazba Singer masina za sienje, seriski broj V1297879, proizvede...


30 €
или предлог цена
04 дек 14:01NOCNA LAMPA OD STARO RADIO ЛАМПА ОД СТАРО РАДИО

Na prodazba restavrirano drveno Radio EI NIS, proizvedeno nekade okol...


50 €
или предлог цена
04 дек 14:01Staro radio RR230 Старо радио

Na prodazba staro drveno Radio RR230, proizvedeno vo Jugoslavija - EI...


2.500 МКД
или предлог цена
04 дек 14:01Singer masina za sienje сингер машина за шиење shienje

Na prodazba postolje od Singer masina za sienje. Postoljeto e od lean...


80 €
или предлог цена
04 дек 14:01Metalni Kolekcionarski Igracki

Metalni kolekconarski igracki Avioni i Helihopteri .Razlicni Dimenzi...


1 €
или предлог цена
Куманово

Играчки

03 дек 09:31Metalni igracki

Se prodavaat metalni igracki.info viber inbox ili 070 226-975


1 €
или предлог цена
Куманово

Играчки

03 дек 09:31Novi Metalni Kamioni od Stranstvo razlicni dimenzii

Se prodavaat NOVI metalni kamioni vo orginal pakuvanje doneseni od St...


700 МКД
или предлог цена
Куманово

Играчки

03 дек 09:30Se prodava Hranilka za deca od cisto drvo stara nad 120 godi

Se prodava hranilka za deca od cisto drvo vo prekrasna sostojba maxim...


1.234 €
или предлог цена
Куманово

Мебел / Тепих

03 дек 09:28Se Prodavaat Interesni Predmeti

Se prodavaat interesni stari retki predmeti . Info na viber na 070 ...


1.234 €
или предлог цена
03 дек 09:26Retka Italijanska Srebrena Medalja

Golema Italijanska Medalja Komplet so Kutija i Sertifikat Tiraz 80...


5.500 МКД
или предлог цена
02 дек 18:18Инвестиционо Сребро 1 унца Srebro, Сребро

Инвестициско Сребро Виенска Филхармонија 2016г Тежина 31.1гр 999 Ср...


350 €
или предлог цена
02 дек 18:12Se prodava GOBLENI i CARSAVI

Poveke informacii na telefon


По Договор
или предлог цена
01 дек 07:57Фотоапарат Зенит Е

Фотоапарат Зенит Е во оригинална состојба, сосема сочуван, оригинална...


1.500 МКД
или предлог цена
28 ное 14:46Филмска Камера 16мм

Аматерска филмска камера 16мм, модел Спорт-2, руско производство, ор...


1.500 МКД
или предлог цена
28 ное 14:45Umetnicka slika

Maslo na platno 50 x 40 cm Tel. 075 457 101


150 €
или предлог цена
27 ное 10:40Singer masina za sienje сингер машина за шиење shienje

Na prodazba Singer masina za sienje, seriski broj S2013324, proizvede...


30 €
или предлог цена
25 ное 00:21Singer masina za sienje Сингер машина за шиење shienje

Na prodazba Singer masina za sienje, seriski broj C1879423, proizvede...


30 €
или предлог цена
25 ное 00:21Vilerovi gobleni

Golem -7500 den 2 pomali po 3500 Najmal - 3000


250 €
или предлог цена
Куманово

Останато

23 ное 15:11САМО ЗА КОЛЕКЦИОНЕРИ

Банкноти од 10, 50 и 100 динари од СФРЈ, по сериски броеви. АПСОЛУТН...


1 €
или предлог цена
20 ное 02:05Stari ispravni mashini za pisuvanje latinica i kirilica

vo top sostojba edna masina na kirilica i druga na latinica 5000den e...


6.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Мебел / Тепих

15 ное 18:10Уметнички слики

Се продаваат слики со користена техника акрил. Сликите се со димензии...


1 €
или предлог цена
08 ное 22:04ТЕЛЕВИЗОР

Продавам ТВ Руди Чајавец 989 во перфектна состојба ◇ Последна серија...


1 €
или предлог цена
03 ное 08:30Se prodava Maski

Se prodava MASKI Тел 072 311 759


111 €
или предлог цена
02 ное 19:56Se prodava antikvitet

Se prodava antikvitet samo na tel, 072 311 759


111 МКД
или предлог цена
02 ное 19:55Slika od Boris Kukunjavski

2013g. 100x70cm


300 €
или предлог цена
01 ное 07:44Orden zaslugi za narod SFRJ

SFRJ Orden zaslugi za narod Srebren so zig za srebro (ikom) Kutija...


1.000 МКД
или предлог цена
27 окт 09:43Изработка на оригинални уметнички дела

Диманзија на делото 94цм на 129цм. Рачно работена рамка од орев. Ав...


35.000 МКД
или предлог цена
26 окт 13:40OPINCI UKRAS

Prodavam povolno ukras , visina 17 cm. Prakam i po Kargo. Kontakt 07...


1.400 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

23 окт 13:42TAJMER od 8 MINUTI - UKRAS

Prodavam ukrasen tajmer od 8 MINUTI, kupen vo Germanija. Prakam i po ...


800 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

23 окт 13:41Vdlabnata BAKARNA CINIJA

Prodavam ukrasna cinija, izraboten od Mesing, so dijametar od 25 cm, ...


2.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

23 окт 13:39Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам