Кавадарци
Подкатегорија:
                   
22 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продавам слушалки JBL live 650btnc

Продавам скоро некористени слушалки JBL со Noise Cancelling, одлични ...


1 €
или предлог цена
04 авг 19:16PIONNER - Audio/Video Multi-channel Resiver VSX-916

Се продава засилувач/ појачало PIONNER - Audio/Video Multi-channel ...


15.000 МКД
или предлог цена
31 јул 20:49Zvucnici MS 5.1 so dajlinsko - Звучници 5.1 со дајлинско

Zvucnici 5.1 so dajlinsko Proizveditel : MS Industrial Model : ML-...


1 МКД
или предлог цена
17 јул 02:37Bass Bin RCF L15 864 15 moze zamena za telefon(SAMSUNG ILI H

Prodavam Vufer Bass Bin RCF L15 864 15 incen 200 wati RMS peak 400 wa...


8.000 МКД
или предлог цена
06 јул 02:20Prodavam Vufer Bass Bin RCF i Bass snagator so aktivna skret

Prodavam komplet (snagator i vufer) Bass Bin RCF L15 864 15 incen 200...


14.000 МКД
или предлог цена
30 јун 15:39Pojacalo snagator i aktivna skretnica

Bass snagator so aktivna skretnica. Snagatorot e praven so dosta skap...


7.000 МКД
или предлог цена
30 јун 15:39Radio kenwood so blutut odlicno

Radio kenwood so blutut i usb i auks odlicno


2.000 МКД
или предлог цена
27 мај 12:47Digital to Analog Audio konverter - Optical to Aux converter

Link: https://www.nikomtrade.com/produkt.aspx?id=542 Оптика на аукс ...


650 МКД
или предлог цена
22 мај 16:02Radia za vo kola odlicni

Radia za vo kola odlicni kenwood so blutut i usb soni so usb i auks o...


11 €
или предлог цена
16 мај 08:07ONKYO

Продавам појачала и звучници. Појачалата се Онкио и се со радио (Тјун...


100 €
или предлог цена
23 фев 10:22Pojacalo SONY

Vo odlicna sostojba


4.500 МКД
или предлог цена
09 фев 06:33Karaoke zvucnik bluetooth radio aux MANTA KRONOS SPK5024

Линк: https://www.nikomtrade.com/produkt.aspx?id=599 Караоке звучник...


9.900 МКД
или предлог цена
27 дек 14:48Razni modeli na karaoke zvucnici po razlicni ceni vo Ni-Com

Zvucnicite moze da se vidat vo Ni-Com Trejd Kavadarci Ul. 7mi septemv...


2.400 МКД
или предлог цена
27 дек 14:47Karaoke zvucnici TS-11500 so mikrofon

Link: https://www.nikomtrade.com/produkt.aspx?id=507 ModelTS-11500 ...


9.990 МКД
или предлог цена
27 дек 14:47Pioneer SA-520

Se prodava Pioneer Sa520 Tuner Sony Odlicen zvuk Info 075 324 089


4.000 МКД
или предлог цена
26 ное 16:18Se prodava Stereo Audio Sistem

Se prodava Samsung audio sistem so moznost za pustanje muzika preku r...


5.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 11:24Karaoke zvucnik Manta so mikrofon SPK5003 PRO

Link: https://www.nikomtrade.com/produkt.aspx?id=365 Karaoke zvucnik...


10.700 МКД
или предлог цена
01 апр 10:12Onkyo

Onkyo komplet so dalecinsko, mp3,rds


90 €
или предлог цена
08 јул 10:20Subwoofer/Vufer Magnat 800 Watt

Se prodavat Subwooferi za vo kola ili za domasna upotreba, Subwoferit...


7.000 МКД
или предлог цена
31 мај 13:18SONOBULL 10 zvucnici 2 kom

Drive units: Bass: 170 mm ---NEMA BASS Midrange: 80 mm Height: 2...


1 МКД
или предлог цена
25 мар 12:33Odys Beam Muzicka stanica Stereo Speaker, MP3 Player, FM Rad

Odys Beam docking station Stereo Speaker, MP3 Player, FM Radio For Ap...


1.500 МКД
или предлог цена
02 мар 09:39Zvucnici JAMO S-626 HCS BLACK ASH + DENON AVR -X540BT

Se prodavaat zvucnici JAMO S-626 HCS BLACK ASH spareni so resiver Den...


920 €
или предлог цена
25 фев 01:01Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам