Скопје Центар
                   
2196 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

gejmerski laptop HP i7MQ 8MB cash so AMD 2GB moze zamena

gejmerski laptop HP so i7MQ processor so 8 jadra i 8MB cash, graficka...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:11Lenovo Ideapad 330 1TB HDD + 60GB SSD + 4GB RAM

Продавам Lenovo Ideapad 330. Лаптопот е во перфектна состојба! Бате...


8.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:09nov gejmerski laptop asus i3 - 5ta gen so geforce 2GB zamena

prodavam nov so kutija i garancija gejmerski laptop ASUS procesor i3 ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:51nov gamer laptop acer i5 -7ma gen. geforce GTX960 4GB DDR5

prodavam nov nekoristen gamerski laptop acer i5- 7ma generacija so 2 ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:46SSD 240GB Kingston A400

SSD 240GB Kingston cena 1800den SSD 240GB WD Green cena 1900den SSD 2...


1.800 МКД
или предлог цена
Денес 10:22SSD 480GB Kingston A400

Prodavnica za kompjuterska oprema SSD 480gb kingston a400 - 3000den ...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:22Macbook pro 13 inch kako nov baterija 12 saati moze zamena

prodavam Macbook pro 13 inch kako nov baterijata trae 12 saati so edn...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:12Delovi za Lenovo ThinkPad X240

Dve maticni ploci edna so Intel Core i5-4300U a drugata so Intel Core...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 09:48*** Apple iMac 21.5" *** iButik.mk

iMac 21.5" - odlicna sostojba. So originalna Apple tastatura i gluvce...


249 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 09:47Leptop HP 250 G7 Kako NOV!

Laptopot e kupen pred 2-3 godini i e socuvan kako nov. Odlicen e za k...


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 08:55Ryzen 7 2700X

Се продава процесор AMD Ryzen 7 2700X користен.


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:28Gigabyte AMD RADEON RX 6900 XT 16GB

Prodavam ispravna graficka pod garancija do naredna godina. Gigabyte ...


63.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:07HP/COMPAQ baterija originalna nova

HP/COMPAQ baterija originalna nova


1.900 МКД
или предлог цена
Денес 07:46LENOVO/IBM baterija nova originalna

LENOVO/IBM baterija nova originalna


2.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 07:46hp/compaq nov polnac

hp//compaq nov polnac originalen


900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 07:45Fujitsu-Siemens originalen polnac 20v\V 4.5A

Fujitsu-Siemens originalen polnac 20v\V 4.5A


1.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 07:45TOSHIBA polnac originalen nov vo kutija 19V 2.37A

TOSHIBA polnac originalen nov vo kutija 19V 2.37A


1.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 07:45TABLET 10.1" ODLICEN ZA DECA NOV SO FOLII

Prodavam odlcno socuvan tablet MPMAN MPDC1006 4GB nov nekoristen so ...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

Денес 07:45SAMSUNG LCD 17" monitor staklo socuvan komplet so kabli

prodavam odlicno socuvan monitor samsung lcd 17" so odlixna slika ......


1.600 МКД
или предлог цена
Денес 07:44Servis i instalacija na kompjuteri, vrakanje na podatoci

Servis i instalacija na laptop i desktop kompjuteri i delovi za istit...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 07:10Nadvoresen hard disk SAMSUNG 750GB USB HDD Aluminium

Nadvoresen hard disk SAMSUNG 750GB USB Eksteren HDD kompletno pakuva...


2.200 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.500 МКД
Денес 01:35  НОВ ОГЛАС

Nadvoresen hard disk SAMSUNG 2TB USB 3.0 Aluminium HDD

Nadvoresen hard disk SAMSUNG 2TB USB 3.0 Aluminium HDD kompletno paku...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Денес 01:33  НОВ ОГЛАС

Nadvoresen hard disk SAMSUNG 4TB USB 3.0 Aluminium HDD

Nadvoresen hard disk SAMSUNG 4TB USB 3.0 Aluminium HDD kompletno pak...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Денес 01:30  НОВ ОГЛАС

Nadvoresen hard disk SAMSUNG 750GB USB HDD Aluminium

Nadvoresen hard disk SAMSUNG 750GB USB Eksteren HDD kompletno pakuvan...


2.200 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.400 МКД
Вчера 23:35  НОВ ОГЛАС

MONITOR ASUS VA326N-W 32 INCI GAMING CURVED KAKO NOV

MONITOROT E KORISTEN BROENI PATI ..PO FISKALNA E PLATEN 37990 DEN PO...


290 €
или предлог цена
Вчера 21:49Gaming PC

Intel Core i3-9100f Asus H310 M.R R2.0 mother board H310 Chipset 1...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:33Rezervni delovi i servis za site vidovi i tipovi na laptopi

prati e-majl za bilo sto treba imame golem asortiman na polovni lapto...


10 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 20:13HELIUM MINER SENSECAP

Se prodavat SENSECAP M1 Helium Miner Hotspot - EU868 HNT Novi neotp...


950 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 18:33ЛАПТОП ПО ВАШ ИЗБОР

Поради продолжување на договор со Телеком имам буџет од 40.000 денари...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 16:27Foxconn A76GMV

Prodavam komplet maticna ploca so procesor amd, ram ddr3, cd rom i ku...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:40  НОВ ОГЛАС

Se Prodavat Maineri A1 Pro kopat Bitccoin Hitnooo

Se Prodavat Maineri A1 pro 4 komada Kopat Bittcoin Kupeni Novi Koris...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 12:41Se prodava laptop lenovo ideapad 510s 14isk

Laptopot e vo odlichna sostojba, kompletno info na sliki. Torbica i ...


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 12:34MacBook Air 2020

Se prodava MacBook Air 2020 so i5 procesor quad core 3.5ghz max, 8GB ...


45.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 12:34Asus X509FB (i7, 20GB RAM, 512GB SSD, MX110 2GB)

Продавам Asus лаптоп во одлична состојба купен мај 2020 од Сетек. ...


24.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 12:33  НОВ ОГЛАС

SERVIS NA KOJ TREBA DA MU VERUVATE:WINDOWSI,PROGRAMI,DELOVI

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

Вчера 12:25MacBook Pro 15’ i7 2011god

Odlicna sostojba i7 procesor 4gh Ram moze da se nadgradi do 16GB O...


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 12:12Нов Apple 45W MagSafe 1 Charger

Продавам нов некористен Apple 45W MagSafe 1 полнач


2.900 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.000 МКД
Вчера 11:45HP 250 G8 N4020 4GB 256GB SSD - Novi Laptopi

Laptop HP 250 G8 N4020 4GB 256GB SSD Intel UHD 15.6" Notebook (2X7T8E...


13.950 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 11:30HP i5-1135G7 8GB 256GB SSD - Novi Laptopi

Laptop HP i5-1135G7 8GB 256GB SSD 3B3J5EA Grey (3B3J5EA) Display: ...


30.490 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 11:29HP AMD Ryzen 7 5700U 8GB 512GB SSD - Novi Laptopi

Laptop HP AMD Ryzen 7 5700U 8GB 512GB SSD (67K78EA) Jet Black Disp...


33.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 11:29Страна 1 од 55

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам