Тетово
                           
1367 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Stan od 112m2 na 1 KAT novogradba

Samo vo Agencija Miloševski vi nudime nov stan na 1 kat od 112m2 izgr...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

05 јун 09:28Промовирано

Lokal vo centar Tetovo

Se prodava dukanot.Se naogja nasproti OU Lirija.Moze da se raboti ved...


3.500 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

Вчера 22:28Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija na Ilindenska vo...


112.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 18:13Se prodava stan vo centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Centar vo Tetovo. _____...


67.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 18:06Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


99.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 18:06Se prodava stan vo centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Centar vo Tetovo. _____...


74.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 18:06PLACE PER SHTEPI, nder kazermen e qytetit

Parcelat qe jan me ngjyre jane ne shitje. (1, 3 dhe 4.) Lokacioni: ...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:12SE IZDAVA PROSTOR 300m2 SO PARKINZI VO TETOVO

Импресивен простор за канцеларија достапен за изнајмување, со понуда ...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:39  НОВ ОГЛАС

Plac od 880m2 vo Tetovo Shitet vendi

Se prodava plac od 880m2,Vo naselbata Drenovec 3,nad gradski stadion ...


50.000 €
или предлог цена
Вчера 13:08Stan so dve spalni vo Blok 70 po super cena

Prodažba na stan vo blok 70 po povolna VEĆE NAMALENA CENA! POVELETE ...


50.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 13:00CHANAK PRODAVA fenomenalen NOV stan so 2 spalni

🆕🆕🆕 ATRAKTIVNA pounda vo agencija CHANAK🧐🧐🧐 SE PRODAVA komplet...


66.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 13:00Shitet toke ne f. GAJRE / Se prodava zemjiste vo s. GAJRE

Shitet toke ne f.Gajre. Dy parcela (njera afer tjetres) me gjithsej 6...


21 €
или предлог цена
Вчера 13:00ITNO stan pod kirija

Baram stan pod kirija vo centar na Tetovo. Od 50-60 metri kvadratni,...


150 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 11:36  НОВ ОГЛАС

Jap lokal me qira / Davam lokal pod naem

Jap lokal 60 m² me qira ne Tetove ne bllok 77 me pamje nga ruga 107. ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Дуќани

Вчера 11:19ДЕЛОВЕН ПРОСТОР НА УЛ. ИЛИНДЕНСКА ГТЦ

Деловен Простор - запишан на ИЛ 30531 КО ТЕТОВО - 3, во вкупна површи...


3.939.382 МКД
или предлог цена
Вчера 09:06Stan duplex

Se prodava Novoizgraden Stan duplex, po najsovremeni standardi, izgra...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

08 јун 23:14Shitet Parcela 800 m² lagja Van Vardarska Tetovë

Shitet Parcela 800m² në lagjen Van Vardarska Tetovë Parcela është e p...


1 €
или предлог цена
08 јун 21:36BLEJ BANES

KERKOJ BANES PER BLERJE. DERI NE 50.000 €uro 070-805-334 IMER PA ...


50.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

08 јун 21:11KUPUVAM STAN DO 45000 EVRA

BARAM STAN ZA KUPUVANJE DO 50.000 EVRA 070-805-334 IMER BES AGEN...


50.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

08 јун 21:10SE IZDAVA GARAZA

Se izdava garaza vo blizina na Klinickata bolnica vo Tetovo, vo zgrad...


2.000 МКД
или предлог цена
Тетово

Гаражи

08 јун 19:05Lokali jepet me qira në qendër të Tetovës

Jepet lokal me qira dhe shitet në qendër Lokali gjendet në rr.strash...


200 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

08 јун 17:19Se prodavaat stanovi vo izgradba na Industriska vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stanovi vo izgradba so lokacija n...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

08 јун 16:22Stanovi vo izgradba

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stanovi vo izgradba so lokacija n...


950 €
или предлог цена
Тетово

Станови

08 јун 16:22Se prodava stan vo blizina na Shipad vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo blizina na Shipad/Ilinde...


60.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

08 јун 16:22Se prodava stan vo Blok 70 vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Blok 70 vo Tetovo. ____...


54.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

08 јун 16:22Se prodava stan vo blizina na Shipad vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo blizina na Shipad/Ilinde...


70.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

08 јун 16:22Se prodava stan duplex vo strog centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan duplex vo strog Centar vo T...


850 €
или предлог цена
Тетово

Станови

08 јун 16:22Se prodava luksuzen stan vo strog Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Strog Centar vo Tetovo. ...


116.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

08 јун 16:19Se prodava stan na ul.: Jane Sandanski vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan na ul.: Jane Sandanski vo T...


145.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

08 јун 16:19Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan na Ilindenska vo blizina na...


56.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

08 јун 16:18Se prodava stan vo centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Centar vo Tetovo. _____...


54.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

08 јун 16:18Se prodava stan vo Potok, Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija, Potok vo Tetovo...


59.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

08 јун 16:18Banesë në Tetovë 100m larg USHT

Shitet banese ne Tetovë, 100m prej fakultetit te shkencave natyrore. ...


1.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

08 јун 09:25Куќа/Kukja

LOKACIjA: Dolno Sedlarce! -So kompletna dokumentacija, imoten list, ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

08 јун 09:05Prodavam Kukja vo Tetovo

Kukja vo Tetovo na ulica 153 vo tivok del na gradot pozadi potok grad...


169.998 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

07 јун 16:58Shitet Parcel pas EVNs, Se PRODAVA PLAC pozadi EVN, TETOVE

Shitet Parcel ne Tetove pas EVNs. Se prodava Parcela vo Tetovo pozad...


По Договор
или предлог цена
07 јун 16:52NEDOVRSENA KUCA vo Najmirniot del na Tetovo !!!

Kucata ne e dovrsena izgradeno e samo prizemje i e so kvadratura od 1...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

07 јун 09:17montaza baraka

montazna baraka kancelarija so panel 13 cm 2.7mx2.7m cena 2250€


2.250 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.500 €
06 јун 20:15Luksuzna Kuca

Se prodava plac od 187m2 vo naselba Potok so dve kuki, dvor i pomosni...


95.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

06 јун 18:58TWINS house Se IZDAVA Stan od 62m2 vo Centar

Se Izdava stan od 62m2 na ul:B.TOSKA ili potocno vo blizina na TETOVC...


250 €
или предлог цена
Тетово

Станови

06 јун 17:27Se iznajmuva deloven prostor sproti Opština vo novata zgrada

🆕🆕🆕 SUPER ponuda vo agencija CHANAK ✨✨✨ SE IZDAVA deloven prostor...


1 €
или предлог цена
06 јун 17:15Страна 1 од 35

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам