Подкатегорија:
                   
60 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

LED Plafonki 18W Vgradni

Se prodavaat 18W LED Plafonki vgradni 30x30cm 6500K ladno bela svetli...


320 МКД
или предлог цена
30 јан 11:04Led luster

Led luster. Cena 3500 denari.


3.500 МКД
или предлог цена
28 јан 18:07LED 15 i 20W Plafonki Vgradni

Se prodavaat 12 parcina 15W vgradni LED Plafonki odlichen kvalitet i ...


300 МКД
или предлог цена
25 јан 15:45Ноќно светло, ламба, столно светло, svetlo

Ноќно светло со далечинско избирање на бојата интензитетот на светење...


1.800 МКД
или предлог цена
03 јан 21:07stakleni lusteri

se prodavaat stakleni lusteri - pogolema kolichina: - 76 parchinja b...


1 €
или предлог цена
03 јан 09:26led neonki 40w

novi led neonki 40w 1.2m prajcame po kargo


220 МКД
или предлог цена
28 дек 09:22Smart prekinuvac WIFI so tri

se prodavaat prekinuvaci smart so tri crni rabotat na wifi moze da gi...


25 €
или предлог цена
26 дек 08:04led reflektori 20w 30w 50w 100w

novi led reflektor ! 20w 399 denari 30w 499 denari 50w 799 denari ...


399 МКД
или предлог цена
19 дек 10:21NOVI LUKSUZNI LUSTERI

Se prodavaat 3 lusteri, lusterite se kako novi Lusterite imaat i dal...


По Договор
или предлог цена
16 дек 23:00SIJALICI: NEONKI + REFLEKTOR

Сијалиците со комплетно исправни


2.000 МКД
или предлог цена
14 дек 12:53led lambi 12w

novi led lambi 12 w 5 parcina vo pakovajne 350 denari pakovka prajc...


350 МКД
или предлог цена
13 дек 16:55led diodi rgb 5m

Лентата е долга 5 метри, можете да ја сечете доколку ви е предолга, с...


499 МКД
или предлог цена
08 дек 10:19LED Paneli 24W Vgradni 7X

ЛЕД Панелки вградни КРУГ бела светлина 6500К 7 x 24W , една 200ден


200 МКД
или предлог цена
07 дек 19:38fasadni led lambi

novi fasadni led lambi 6w prajcame po kargo


499 МКД
или предлог цена
06 дек 17:49novi vgradni led paneli 12w

novi vgradni led paneli 12w prajcame po kargo niz cela mk


199 МКД
или предлог цена
06 дек 17:08reflektor led so senzor na dvizejne 20w

novi led reflektori so senzor na dvizejne 20 w prajcame po kargo ni...


650 МКД
или предлог цена
06 дек 16:14led reflektori 20w

NOVI led reflektori 20w 30w 50w 100w odlicen kvalitet 20w 399 den...


399 МКД
или предлог цена
21 ное 14:46LED Trafo 40A 200W x2

Се продава 1 трафо 5V 40 амперски до 200W приклучоци на лед траки-лен...


1.000 МКД
или предлог цена
19 ное 09:55ЛЕД Улични Рефлектори 26W

ЛЕД Улични Рефлектори 26W IP65. Количина: 2. Одличен квалитет. Праќа...


1.000 МКД
или предлог цена
13 ное 19:57Reflektor 500W So Senzor bez svetilka

Se prodava nov nekoristen halogenski reflektor IP44 do 500W bez sveti...


800 МКД
или предлог цена
13 окт 12:11Luster, 2 parcinja

Luster, 2 parcinja vo dobra sostojba


2.000 МКД
или предлог цена
06 сеп 08:58novi konopni lusteri

novi konopni lusteri so edna fasonka 499 denari so dve fasonki 69...


499 МКД
или предлог цена
27 јул 13:46led reflektor 100 w

led reflektori novi -ip 65 zastita -smd diodi -6500k


1.199 МКД
или предлог цена
28 јун 16:21reflektor led solaren

Reflektor led solaren ekstra kvalitet i dobar dizajn se polni na sonc...


200 МКД
или предлог цена
24 јун 14:54novi led diodi RGB 5m

Лентата е долга 5 метри, можете да ја сечете доколку ви е предолга, с...


499 МКД
или предлог цена
20 апр 16:04Кристален лустер за цркви

Изработуваме разни кристални лустери за цркви, манастири, џамии, угос...


950 €
или предлог цена
02 мар 12:25Изработка на месингани полиелеи

Изработуваме месингани полиелеи во автентичен македонски стил за цркв...


1.999 €
или предлог цена
27 фев 18:28Izrabotka na kristalen luster / lusteri

Изработуваме кристални лустери кои перфектно ќе го оплеменат вашиот п...


999 €
или предлог цена
27 фев 18:28Лустер / Luster

Се продава лустер во одлична состојба (10 пати уклучен). Има 3 разли...


6.999 МКД
или предлог цена
20 фев 23:53Италијанска деск ламба

Се продава италијанска деск ламба, халогенка, воопшто неупотребена во...


650 МКД
или предлог цена
30 ное 13:23LED Osvetluvac na fasada 20W 6500K IP65

ЛЕД Осветлувач на фасада. Должина 1 метар, заштита IP65, 6500K боја н...


1.500 МКД
или предлог цена
09 ное 21:23LED 20W 60cm Sijalici za vo Ulicna Svetlecka Armatura

Ima dva modeli od dvata po edno parce so iglici za vo postoecka ulicn...


500 МКД
или предлог цена
07 ное 20:48LED Armaturi 220V

Се продаваат ЛЕД арматури светлечки со ленти(алуминиумска основа) 120...


1 МКД
или предлог цена
07 ное 20:46ЛЕД 22W Насочно светло за на шина 1 Парче.

LED 22W Светло за на шина, силна светлина, 6500К 2200lm насочно. Едно...


400 МКД
или предлог цена
14 окт 16:21ЛЕД Водоотпорни насочени светла

ЛЕД Водоотпорни насочени светла, вградна и надградна. 20W IP66. По ед...


999 МКД
или предлог цена
10 сеп 18:24Prodavam LED plafonki ( lusteri , svetla, )

Продавам вградни LED плафонки округли и коцкеси 18 W -180 денари 24 ...


180 МКД
или предлог цена
01 јун 20:34Luster. 3 parcinja skoro novi, bez grepka

lusteri, tursko proizvotstvo, malce koristeni, se podesuva dolzina, e...


2.000 МКД
или предлог цена
12 апр 19:13Luster Led Samsung

dijametar 80cm nov Samsung led 100w 6000k


400 €
или предлог цена
15 мар 21:08Se prodava Nov Unikaten Luster

Se prodava nov unikaten luster kako toj na slikite.Lusterot e zelezen...


11.000 МКД
или предлог цена
19 јан 19:04LED svetlo za plakar so baterija

LED светло за осветлување на внатрешноста на плакар кое се монтира на...


120 МКД
или предлог цена
12 јан 11:48Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам