Гостивар
                           
327 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Nov Stan 94m2

Se prodava nov stan 94m2. Stanot se naoga na patot na avtobuska stani...


785 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

Денес 21:23Se prodava parcela

Se prodava parcela


100 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Денес 19:46Plac vo Balindol

Plac vo Balindol. KP.br.922 -plac so povrsina od 816m2, KP.br 925/5...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Денес 17:02Nov Stan Namesten

76 m2 namesten full so 3 sobi dve banja golem balkon CENA PO DOGOVOR


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
76.000 €
Гостивар

Станови

Денес 15:47Shitet vend per ndertim ne afersi te pizza MIA

396m2 vend per ndertim ne afersi te lokalit Pizza Mia. Per me shume i...


250 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Денес 14:43Jepet lokali me qira

Jepet me qira lokali prej27m2 përball kafiteris fantastika në mes të ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

Денес 13:48  НОВ ОГЛАС

Se izdava / prodava vo mavrovo

Se izdava deloven prostor vo mavrovo na top lokacija sproti mia’s 25...


1.500 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

Денес 13:00Се продава или издава под кирија

Станот е во кат 1 66м2+3м2 подрум Се продава со мебел и без мебел со...


900 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
66.000 €
Гостивар

Станови

Денес 13:00Vila mavrovo

se izdava vila nova gradba so centralno greenje na struja i kamin na ...


45 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Денес 11:02Se prodava ili menuva za stan

Se prodava, plac od 277m2 vo Maleardi, Gostivar 1, parcela broj 556/6...


200 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Денес 09:58SE IZNAJMUVA MAGACIN

Se iznajmuvaat dva lokala za magacinski prostor edniot 110m2 drugiot...


1 €
или предлог цена
Денес 08:39Plac do glaven pat Gv vrapciste

Idealno mesto za gradba I I biznis do placot Ima struja I voda I uste...


100 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Вчера 13:36GRADEZEN PLAC VO MALEARDI 1562m2 - GOSTIVAR

Se prodaca plac od 1562m2 vo Maleardi, so 1 markica A-2 [ P+3+PK ] 15...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Вчера 13:15СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 720м2- МАЛЕАРДИ

Се продава плац од 720м2 во влез на Гостивар во Малеарди, П+5+ПК , 11...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Вчера 13:15СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 1402 м2

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 1402м2 ПОКРАЈ АВТОПАТ , КАРШИ БУНАР ПЕТРОЛ ВО ВЛЕЗ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Вчера 13:15Selo Lesnica-Gostivar

Placot se naoga blizu seloto Zdunje.


50 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Вчера 07:35Село Здуње / Земјиште со маркица

Се продава парцела од 5592м2,погодна за градба.Приклучок за вода и ст...


41 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Вчера 07:35Se prodava kuca vo centar , Gostivar !!!

Se prodava kuca 100m2 so dvorno mesto 400m2 garaza 16m2 , vo ulicata ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

05 јун 22:13Se Iznajmuva garsonjera TOP CENTAR za dvajca

Se iznajmuva za minimum edna godina a moze i podolgo opremena garsonj...


150 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
160 €
Гостивар

Станови

05 јун 20:22Se prodava Plac vo centar Gostivar

Se prodava plac vo centarot na Gostivar, so povrsina od 178 m2, so ma...


180.000 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

05 јун 19:42PRODAVAM PLAC VO BLIZINA NA STAR JAVOR

Prodavam gradezen plac ispod zeleznickite prugi vo blizina na star ja...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

05 јун 17:01Се изнајмува локал

Се изнајмува локал на ул. Илинденска 105 - Гостивар


700 €
или предлог цена
04 јун 21:13Стан 75m² на 3-ти кат 8m² подрум, комплет луксузно опремен

Се продава стан од 75m² на 3-ти кат, плус 8m² подрум, комплетно луксу...


60.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

04 јун 10:58Se prodava kukja / Shtëpi në shitje

Се продава куќа на три спрата со подрум, на атрактивно место во цента...


400.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

03 јун 19:31Ekstra luksuzen 36 m2 stan

Renoviran komplet. Namesten. Vseliv vednas.


300 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

03 јун 18:39Vend për ndërtim

Shitet vend per ndertim 722m me mundsi ndertimi 2 shtepi sipas deshir...


11 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

03 јун 14:01••GRADEZEN PLAC VO NASELBA CIGLANA-GOSTIVAR 650M²••

--Se prodava gradezen plac vo naselba Ciglana Gostivar. Placot e na s...


70 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

03 јун 12:58Gradezen plac so kuka na odlicna lokacija vo Gostivar 350m2

Se prodava plac so 2 kukji(lepenka) na ulica Brakja Ginoski vo Gostiv...


800 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

03 јун 12:58Stan vo Gostivar

Se prodava stan vo Gostivar. Dnevna so kujna 2 spalni Hodnik Wc...


7 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

03 јун 12:10Se prodava kukja vo Gostivar na odlichna lokacija

Se prodava kukja vo Gostivar na odlicna lokacija,naselba Dutlok vedna...


160.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

02 јун 16:01нива во влез на гостивар

се продава нива во влез на гостивар кај мостот 2455 м2 во местото ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

02 јун 15:12SE PRODAVA NIVA VO SELO DEBRESE HITNOOOO

SE PRODAVA NIVA VO SELO DEBRESE GOSTIVAR NIVATA E VO OKOLINA NA PRET ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

02 јун 15:12PLAC VO BALINDOL OD 649 M2

SE PRODAVA PLAC OD 649 M2 VO BALINDOL MOZE DA SE GRADI KUQA SO 1 ILI ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

02 јун 15:11Plac vo 7 zona 381 m2

SE RODAVA PLAC VO GOSTIVAR VO 7 ZONA SO NIKAKOV PROBLEM MOZE SEKOJA V...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

02 јун 15:11Plac vo 7 zona 353 m2

se prodava plac vo gostivar od 353 m2 so imotenlist so kanalizacia s...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

02 јун 15:11SHITEN -#SEPRODAVAT-#FORSALE #BANESA #LOKALE-#DELLOVENPROSTO

#SHITEN -#SEPRODAVAT-#FORSALE #BANESA #LOKALE-#DELLOVENPROSTOR #STA...


75 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

02 јун 11:31SE PRODAVA NOV STAN 105 M2 VO GOSTIVAR 6 ZONA...

SE PRODAVA NOV STAN 105 M2 VO GOSTIVAR 6 ZONA VO GOSTIVAR... STANOT ...


65.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

01 јун 23:09Se prodava stan

Se prodava stan vo maleardi 96m2 tri spalni renoviran komplet Konta...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

01 јун 21:23shitet shtepi

shitet shtepi ne afersi te shtepis se kultures me saktesisht ruga beo...


195.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

01 јун 09:12Se prodava, nov stan,nevselen,polunamsten,60 m2,imoten list

Se prodava, nov stan, nevselen, polunamesten, vo nova zgrada, izgrade...


69.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

31 мај 13:00Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам