Подкатегорија:
                   
276 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

RAM 8 GB DDR3 1600MHz

RAM 8 GB DDR3 PC3L 1600 MHz - 1500 Denari RAM 8 GB DDR3 1600 MHz - ...


1.200 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
1.400 МКД
Вчера 12:53Ram Memeory DDR3 4 GB

Ram Memeory DDR3 4GB-1600 MHz


600 МКД
или предлог цена
Вчера 12:53MENUVAM GeForce RTX 3060 LHR

Menuvam Ge Force RTX 3060 rabotena necel mesec originalno pakuvanje z...


Вчера 12:29Logitech C925e 1080p Business Webcam

Logitech C925e 1080p Business Webcam for Video Streaming Enhanced 10...


3.000 МКД
или предлог цена
02 фев 17:04Procesor intel core i5-4590

Procesor intel core i5-4590


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
01 фев 18:01TASTATURI POLNACI,EKRANI ZA SITE MODELI NA LAPTOPI

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


01 фев 14:08Processor intel core i5-3470

Processor intel core i5-3470 LGA1155 # of Cores 4 # of Threads 4


1.500 МКД
или предлог цена
31 јан 22:48prodavam procesor ram i maticna ploca

procesor e5-2667 v2 cores 8 / 16 threads base frequency 3.30 GHz ...


18.000 МКД
или предлог цена
31 јан 18:55Gigabyte GT 1030 gddr5 edition

Nema problemi, ne e koristena za majning Broj: 071351801


30 јан 09:25Gigabyte GTX 770 GDDR5-2GB

Se prodava gtx 770 vo odlicna sostojba koristena za light gaming moze...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
29 јан 13:23Hard Disk 8 TB 4 TB WD Seagate

Se prodavaat interni Hard diskovi WD I Seagate od 4 i 8 tb 4TB 4000...


4.000 МКД
или предлог цена
29 јан 13:00SEAGATE FireCuda 520 SSD 2TB PCIE

🔵SEAGATE FireCuda 520 SSD 2TB PCIE ✅Read Speed: 5GB/s ✅Write Sp...


21.599 МКД
или предлог цена
29 јан 12:35PHILIPS SHK2000

🎧 PHILIPS SHK2000 🎧 🔵Големина за деца, ограничен максимален вол...


990 МКД
или предлог цена
29 јан 12:34Arena Computer сервис за компјутери

💡Arena Computer прави услуги и поправки на секоја марка и модел на д...


1 МКД
или предлог цена
29 јан 12:31Prodavam ASUS RX-470

Asus rx-470 4gb, graficka vo super sostojba, ne maltretirana, od dom...


27 јан 21:07Kyocera FS 1040

Prodavam laserski printer Kyocera FS-1040 vo doobra sostojba so koris...


1.000 МКД
или предлог цена
22 јан 12:32HARD DISK WD RED PR 14TB ( ХАРД ДИСК )

NOVI NEOTPAKUVANI HARD DISK ZA KOMPJUTERI... HARD DISK WD RED PRO 14...


18.500 МКД
или предлог цена
11 јан 15:372x1 ddr2 1066mhz kingmaxx ram memorija

Nema mana i fiksna cena Broj 071 351 801


400 МКД
или предлог цена
09 јан 18:58Prodavam memorii

prodavam memorii kako na slikata, testirani ispravni


1 €
или предлог цена
31 дек 22:314K Monitor UHD 1ms 28" [ASUS pb287q ]

Prodavam poloven, ispraven 4K Monitor. Go davam poradi nekoristenje....


14.000 МКД
или предлог цена
23 дек 21:22Processor intel core i7-2600K

2th Generation Intel® Core™ i7 Processors # of Cores 4 # of Threads...


3.000 МКД
или предлог цена
21 дек 12:25Processor intel core i7-3770

Sockets Supported FC LGA 1155 Total Cores # 4 Total Threads # 8 Ma...


4.500 МКД
или предлог цена
21 дек 12:24AMD Ryzen™ Threadripper™ 3970X Processor

AMD Ryzen™ Threadripper™ 3970X Processor # of CPU Cores 32 # of Thr...


2.500 €
или предлог цена
19 дек 15:42Serverski RAM Memori 16 GB - 12800S

Serverski RAM Memori 16 GB - 12800S


1.500 €
или предлог цена
19 дек 15:42Intel Core i7-870 Processor

Total Cores 4 Total Threads 8 Max Turbo Frequency 3.60 GHz Proce...


2.000 МКД
или предлог цена
19 дек 15:42Processor intel core i7-2600

2th Generation Intel® Core™ i7 Processors # of Cores 4 # of Threads...


2.500 МКД
или предлог цена
17 дек 12:18Rtx 3090 24 gb 4 komada

Se prodava 4 komada rtx 3090 24 gb socuvani kako novi. Cena povolna p...


По Договор
или предлог цена
13 дек 17:27HP toner

Продавам нови тонери оригинал HP 06A и 15X 06А 30 евра 15А 30 евра ...


29 ное 19:40HARD DISK - refurbished

🔷HARD DISK - refurbished ✅250 gb ✅320 gb ✅500 gb .... __________...


1 МКД
или предлог цена
22 ное 17:06КАБЛИ ЗА ПОПРАВКА НА АДАПТЕРИ ЗА НАД 30 МОДЕЛИ

🔴КАБЛИ ЗА ПОПРАВКА НА АДАПТЕРИ ЗА НАД 30 МОДЕЛИ !!! 🔴KABLLO PËR RI...


22 ное 17:05Dell 24" Monitor 4K

Se prodava Dell 24" Monitor – P2416D so 4k rezolucija (2560x1440)


11.500 МКД
или предлог цена
12 ное 21:41t HP LaserJet Pro M130nw

Se prodava printer kako nov da e, koristen samo eden mesec.


7.500 МКД
или предлог цена
12 ное 21:33MK270 WIRELESS KEYBOARD AND MOUSE COMBO

🔷MK270 WIRELESS KEYBOARD AND MOUSE COMBO 🔷Уживајте во пишување с...


29 окт 23:20Gluvce MOUSE REDRAGON GRIFFIN M607

Se prodava Skros nov kupen pred nedela i pol vo Neptun So garancija 1...


16 окт 18:08MATICNI PLOCI,EKRANI ZA LAPTOPI,HARDISK,TASTATURI,POLNACI,DR

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
04 окт 10:55Gigabyte GTX 770 2GB

Se prodava gtx 770 vo odlicna sostojba


29 сеп 17:38Rigovi oprema

Prodavam site delovi za konfiguriranje rigovi Graficki Procesori M...


02 сеп 11:34MATICNI PLOCI 478,939,AM2,AM3,LGA775,1150,1155,

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
09 авг 12:402x16gb DDR4 3200mhz XPG GAMING D10 ram

Moze zamena so 2x8gb ddr4 i doplata. Samo gi prodavam ovie dve kako p...


7.499 МКД
или предлог цена
08 авг 12:23Printer

Prodavam kancelariski printer brother ekstra sostojba


139 €
или предлог цена
09 јул 15:33Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам