Карпош
                           
8225 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava stan 49 m2 ATRIA - Odlicna cena!!!

Се продава наместен стан во населба Александрија, во зграда Атриа, ве...


1.300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

23 јун 19:59Промовирано

Се издава комплетно наместен стан кај Сити Мол

Се издава комплетно наместен стан во Карпош 4, во близина на Сити Мол...


320 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
350 €
Карпош / Скопје

Станови

27 мар 15:27Промовирано

Се издава Ресторан со Игротека Астера

Се издава комплетно опремен Ресторан со Игротека Астера во Тафталиџе....


3 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Вчера 13:00Промовирано

Lozje na Janicarski rid -Nad germanska ambasada

Se prodava Lozje 584 m2 na Vodno nad Germanska ambasada, mesto vikano...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 07:15Prodavam nov stan Taftalidze 1. 54m2

Prodavam nov stan, na 1 vi kat, 54 m2. Ima 2 lifta i podzemno sops...


1.690 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 03:36ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов модерен стан во Аеродро...


360 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
390 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:56Дарма Дома издава нов ПРАЗЕН стан во Ново Лисиче !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов стан во Ново Лисиче кај...


220 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:47Се продава куќа во Бардовци

За повеќе информации, тел: 074 247 057, Драган; тел: 076 921 744, Н...


130.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 21:54Se prodava kukja 424m2 vo taftalidze2-karposh

Se prodava baraka so dogradba+garsonjera vo Taftalidze 2 na ulica Dem...


320.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 21:50Se prodava stan na Ruzveltova

Se prodava stan na ulica Ruzveltova 51 od 79m2 na prv spart, Skopje(K...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:39SE IZDAVA LUKSUZNA KUKJA VO KOZLE

Kontakt 075 232-616 Katerina Kontakt 075 232-616 Katerina SE IZDA...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 19:09KUKA BARDOVCI NA RIDOT

Вкупна површина: Плац 488,25 м2 Куќа 409 м2, приземје. Кат и поткро...


350.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 17:55Продавам дво станска куќа во ДебарМаала / Карпош 1

Продаваме куќа во Дебар Маала - Карпош 1, спроти Центар за странски ј...


350.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 17:49Se izdavarenoviran stan vo Karposh

Se izdava renoviran stan vo Karposh


260 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:35Plac vo Zlokukani 540m2

Плац во Злокуќани 540 м2 со имотен лист, градежно земјиште. 65eur m2....


65 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 17:28SE IZDAVA DVOSOBEN NAMESTEN STAN VO TAFTALIDZE

SE IZDAVA DVOSOBEN NAMESTEN STAN VO TAFTALIDZE.TOJ SE NAOGA POZADI PA...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:27Prodavam plac vo nerezi

Prodavam plac vo nerezi 1600 kvadrata za povekje informacii javete se...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 17:08  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA NOV NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1-PRASHKA

ШИФРА -1101 „ДЕЛТА“ НЕДВИЖНОСТИ изнајмува НОВ двособен наместен ст...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:42Novi kancelarii vo Taftalidze Partizanska

Agencija Casa iznajmuva nov kancelariski prostor vo Taftalidje 130m2 ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:20  НОВ ОГЛАС

NAMESTEN DVOSOBEN 60m2 TAFTALIDZE-MLECEN

SIFRA 20599 Se izdava namesten dvosoben stan 60m2 na 2- ri kat so...


250 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:18zemja {suma} na VODNO 5500 m so imoten list

prodavam zemja suma na vodno 5500 kvadrati vo blizina na makedonsko s...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 16:15Cetvorosoben stan vo Karpos 2 MiDa Complex

Agencija Casa iznajmuva kompletno novo opremen stan vo Karpos 2 100m2...


600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:12  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA

Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Kozle Kat 1 Greenje Centralno ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:12ДАРМА ДОМА издава нов стан во Тафталиџе !

Дарма Дома агенција издава нов ОДЛИЧЕН стан во Тафталиџе 1 на Прашка ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:08SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KARPOSH 4-OBEDINETI NACII

ШИФРА- 975 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува комплетно на...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:07ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Козле !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА одличен стан на супер локација во ...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:07SE PRODAVA KOM.NAM. STAN KARPOS 3 SO GARAZA

STANOT SE PRODAVA OD PRIVATNO LICE CELOSNO NAMESTEN SO GARAZA .NE E R...


99.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:50Дуќан Тафталиџе 1 комплет опремен

➡️Деловен простор 39м2 по имотен лист 13м2 помошни простории 50...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Вчера 15:44Дарма Дома издава 3_собен стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ стан во Аеродром кај 3 ...


330 €
или предлог цена
- 18 % Попуст
400 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:28ДАРМА ДОМА издава нов стан во Дебар Маало !

Дарма Дома издава НОВ луксузен стан во Дебар Маало кај Вардар Мебел, ...


600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:04ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Центар !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов МОДЕРЕН стан во Центар ...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:01ДАРМА ДОМА издава нов стан во Тафталиџе !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов модерен стан во Тафтали...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:51Се издава Нов Стан не вселуван, се е ново во Хром

Нов стан 2023 година, веднаш вселив со се ново и не користено. - Топ...


325 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:40  НОВ ОГЛАС

Se izdava renoviran stan vo Karposh kaj fakultetite

Se izdava renoviran stan vo Karposh kaj fakultetite -posebna spal...


260 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:30Se prodavaat 2 novi stanovi vo Taftalidze

Агенција Home Art продава 2 нови стана од 125м2 и 129м2 во Тафталиџе,...


1.600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:28Се изнајмува канцелариски простор од 120м2 во Тафталиџе

Агенција Home Art изнајмува канцелариска простор во Тафталиџе во близ...


900 €
или предлог цена
Вчера 14:28PRODAVAME NOV NEVSELEN STAN VO KOZLE SO 3 SPALNI

Prodavame nov nevselen stan vo Kozle od 89m2. Se naoga vo nova mala ...


1.350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:19Prodavame stanovi vo gradba vo Vlae

s 641 Prodavame stanovi vo gradba vo Vlae, so slednive kvadraturi:...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:18Se izdava nov nevseluvan stan vo Taftalidze

Se izdava nov nevseluvan stan vo Taftalidze - nov nevseluvan -garazn...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:17Se izdava stan vo Kozle 76m2 so 2 spalni

Се издава наместен стан во станбена куќа во Козле кај Канела 76м2 со ...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:51Се издава двособен наместен стан во Тафталиџе.

Се издава двособен наместен стан во Тафталиџе позади пазарот, карши н...


230 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:48  НОВ ОГЛАС

КОНФОРЕН ТРОСОБЕН СТАН НА ТОП ЛОКАЦИЈА ВОМ КАРПОШ,МИДА

ШИФРА 5955 Импулс недвижности издава модерен и конфорен трособен ...


900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:43  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA NAM.STAN KARPOS PEDAGOSKA

STANOT E SLOBODEN OD 15 APRIL.MOZE I DOMASEN MILENIK.VO PONOVITE ZGRA...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:38Страна 1 од 206

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам