Карпош
                           
6423 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава стан во City Garden, веднаш до City Mall

Се продава стан во City Garden, веднаш до City Mall. Станот е 51 м2 ...


101.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

17 мар 09:50Промовирано

Se prodava dupleks stan vo Taftalidze 2

Dupleks-stan-vo-Taftalidze-2- Dupleks stan vo Taftalidze 2 1 400Е...


1.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

25 фев 21:08Промовирано

LUX STAN VO ADORA DIAMOND GARDEN 51M2

IZDAVAM OPREMEN STAN VO ADORA DIAMOND ZGRADATA E VO BLIZINA NA PAZAR...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Промовирано

СТАН ВО КАРПОШ

Станот е за издавање на подолг временски период, реновиран минатата г...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 20:02Стан во Карпош 2

Се продава стан во Карпош 2 Станбена површина 71 м2 + подрум 6м2 ...


98.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
99.000 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 19:23ДАРМА ДОМА издава нов стан во Кисела Вода !

Дарма Дома издава нов стан во Кисела Вода во Расадник кај базенот , п...


200 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
220 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 17:30Nov trosoben stan vo Karpos 2 MiDa Complex

Agencija Casa iznajmuva nov stan vo Mi-Da Complex 70m2, trosoben, kom...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 17:00СЕ ИЗДАВА КАТ ОД КУЌА - БЛИЗУ CITY MALL

ШИФРА: 1135R ЦЕНА: 750€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 С...


750 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:58ДАРМА ДОМА издава нов стан на Водно !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава луксузен стан на Водно, во ...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:58Nov dvosoben vo Taftalidze kaj NOVA

Agencija Casa iznajmuva nov stan vo Taftalidje 1 60m2 (ul. Prashka; k...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:37Nov dvosoben stan vo Karpos 2 MiDa Complex

Agencija Casa iznajmuva nov stan vo Mi-Da Complex 55m2, dvosoben, kom...


380 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:36Trosoben stan vo Karpos 2 MiDa Complex

Agencija Casa iznajmuva stan vo Karpos 2 60m2 ( Mi-Da Complex) komple...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:36Nov trosoben novo opremen stan na Mlecen

Agencija Casa iznajmuva kompletno novo opremen trosoben stan vo Tafta...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:36Nov dvosoben moderno opremen stan na Mlecen

Agencija Casa iznajmuva nov dvosoben stan Taftalidje 1, 45m2, (kaj Ml...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:36ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Центар !

Дарма Дома издава нов стан во Центар kaj Грчка Амбасада, поседува 10...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:19ДАРМА ДОМА издава нов стан во Тафталиџе !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов лукдузен стан во Тафтал...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:17ДАРМА ДОМА издава нов стан во Кисела Вода !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Кисела Вода kaj...


210 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:11ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Дебар Маало !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава луксузен стан во Дебар Маал...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:11ДАРМА ДОМА издава нов стан во Дебар Маало !

Дарма Дома издава нов луксузен стан во Дебар Маало , поседува 85 м, 3...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:10ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан на Водно !

Дарма Дома издава нов луксузен стан на Водно, над Државна Болница, ...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:10ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Црниче !

Дарма Дома издава нов стан во Црниче, кај Баба Цана, наместен со нов ...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:10ДАРМА ДОМА издава нов стан во Дебар Маало !

Дарма Дома издава нов стан во Дебар Маало, кај Кино Карпош , поседува...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:09ДАРМА ДОМА издава нов стан во Црниче-Пржино !

Дарма Дома издава нов стан во Пржино, станот поседува 60 м2, 3 соби, ...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:09ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов стан во Аеродром, кај З...


260 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:09Урбан Ливинг издава стан во Карпош 4

Урбан Ливинг издава стан во Карпош 4. Многу мирна локација. Станот е ...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:31  НОВ ОГЛАС

Ш.7208 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КОЗЛЕ

ШИФРА - 7208 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КОЗЛЕ НОВОГРАДБА ОД 89 М2 НА 1 КАТ С...


1.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:29  НОВ ОГЛАС

Izdavam stan vo Karpos 4

Izdavam trosoben stan vo Karpos 4 blisku do City Mall na kejot na Var...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:5933m2 Garsonjera vo Kozle

Izdavam opemena garsonjera vo del od kukja vo Kozle - Kapishtec (kaj ...


8.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:41Урбан Ливинг издава стан во Карпош 2

Урбан Ливинг издава стан во Карпош 2. Станот има 95м2 и, е трособен. ...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:41  НОВ ОГЛАС

Се продава комплето реновиран стан на Партизанска Карпош

Се продава комплетно реновиран стан во Карпош диагонално од другата с...


140.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:06Dvosoben Renoviran stan kaj Mida

Se izdava renoviran stan, 55m2 so posebna spalna i kunja. - Lokacis...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:59Se prodava stan 35m2 vo Taftalidze 1

📍Се продава стан 35м2 во Тафталиџе 1 во близина на СУГС „Георги Дими...


66.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:51  НОВ ОГЛАС

Se prodava stan 48m2 na Mlecen

📍Се продава стан 50м2 на Млечен. Станот располага со две спални, куј...


100.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:36  НОВ ОГЛАС

NEVSELUVAM DVOSOBEN STAN VO TAFATALIDZE 1, MLECHEN

ШИФРА- 1331 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува нов, досега ...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:36ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов стан во Аеродром кај То...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:34ДАРМА ДОМА издава нов стан во Хром!

ДАРМА ДОМА агенција издава нов стан во Населба Хром, Располага со 55м...


250 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:17Се продава стан во Карпош

Се продава стан во Карпош 1, 67m2 на 2 кат од 5 ката, нема лифт, подр...


1.300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:16Се продава нов наместен стан

Се продава нов наместен стан 66m2 во Тафталиџе со една спална, 62m2 с...


1.650 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:16Izdavam Nov Trosoben Stan 57 m2 Karpos 4

Odlicna lokacija! Dnevna! Dve spalni! Kupatilo! Terasa! Agenci...


220 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:04  НОВ ОГЛАС

Се издава стан во близина на гим. Нова и Сити Мол

Се издава стан во непосредна близина на Сити Мол и гимназијата Нова, ...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Stan na kejot na Vardar, Vlae-Karpos 4

Prekrasen stan, na samiot kej na Vardar, do mostot Obedineti Nacii. ...


138.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Se izdava stan na 2-ri kat vo Karpos 4

Se izdava stan vo Karpos 4 na 2-ri kat. Stanot e celosno namesten so ...


230 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Odlicen stan Vero Taftalidze Kompleks Makedonija se izdava

Се изнајмува prazen stan (so kujna) od 125 kvadrati. Odlicna lokacija...


750 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Страна 1 од 161

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам