2435 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Pecka na peleti alfa plam komo 21

Se prodava pecka na peleti alfa plam komo 21 (za parno)..koristena e ...


70.000 МКД
или предлог цена
Денес 04:20Cepel машина за шиење

Зачувана,исправна,како нова...3000 без постоље...4000 со постољето...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:40Stolica

Ne funkcionira mehanizmot za podesuvanje nagore i nadolu....ispravno ...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:40Zamrznuvac vertikalen so korpi "Koncar"

---Prodavam frizider zamrznuvac vertikalen KONCAR 190 litri so korpi,...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
Вчера 21:29Продавам машина за шиење Csepel 30

Продавам машина за шиење Csepel 30, цена 3000 ден. ( на сликите ). ...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Вчера 21:29Radijatori pumpa kotel za parno na struja

Algreta - радијатори - 90 ребра - 350 евра 18kw Котел и пумпа - 150 ...


3 МКД
или предлог цена
- 99 % Попуст
270 МКД
Вчера 21:21Hitno prodavam Paneli za greenje-Thermor

Hitno prodavam paneli za greenje. Thermor-2,5 KW-3000 denari Thermo...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:09Се продава тросед

Користен 2 години се продава поради купување нов


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:09KЛУБ МАСА - НОВА

Се продава, нова, некористена клуб маса со димензии 75*40*50 см. со т...


50 €
или предлог цена
Вчера 21:00ALFA PLAM COMMO 15

ALFA PLAM COMMO 15 najkvaliteten kotel na peleti koristen 4 zimi, red...


60.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:59Продавам осигурачи и склопка нови Останати Вишок !!!

продавам осигурачи нови . 4x20c и 1x25в склопка исправна 40A Цена...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 20:54METALNI KANTI KANTA/КАНТА/КАНТИ

PRODAVAM METALNI KANTI ZDRAVI SO KAPACI. KANTITE SE OD COKOLADO NESE...


60 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Вчера 20:39ZAVEZI /ZAVESA ЗАВЕСА/ЗАВЕСИ

Prodavam dve recisi novi zavesi, sirina 2m, sosieni na lenta so falti...


1.600 МКД
или предлог цена
Вчера 20:39Boca za plin 12litri

Se prodava skoro nova (2-3meseci) koristena plinska boca od 12 litri ...


999 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
Вчера 20:34Agolna garnitura

prodavam polovna garnitura


5 МКД
или предлог цена
Вчера 20:12Cevki za Solaris 150 sm. Dolzina precnik47mm

Prodavam polovni cevki (od pomalite ) za kineski solaren sistem cena ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:07Дрво на животот

Се продаваат две цвеќиња "Дрво на животот" високи над 2м. Цена: 34...


3.400 МКД
или предлог цена
Вчера 20:06Печка на пелети Alfa Plam 8KW

Се продава печка на пелети Alfa Plam 8KW, дувалка. Купена е 2019 ...


38.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:06Eco spar 8kw

Prodavam pecka na paleti eco spar tukana model 8kw, ispravna bez nika...


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
Вчера 17:43Nespresso DeLonghi black

Se prodava masina za kafe, kako nova, mnogu malce koristena, dadena p...


100 €
или предлог цена
Вчера 17:43Beko 8kg susara

Prodavam masina za susenje alista Beko DCU7430 8kg so senzor za vlazn...


6.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
8.000 МКД
Вчера 17:43SE PRODAVA KOMPLET PARNO GREENJE

SE PRODAVA KOMPLET PARNO GREENJE -KOTEL. -PUMPA. -EKSPANZIONEN KOT...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:06  НОВ ОГЛАС

Keramidi

Keramidi odlicno socuvan moze da si odberete kolku sakatei. Cena po ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 16:58Bojler Prohromski

Se prodava prohromski bojler 140L Zvonete na ovaj broj - 070 312 4...


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:58Se prodava pecka ba peleti 25 kw za parno.

Se prodava pecka na peleti 25 kw za parno. Peckata e koristena samo d...


75.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:36Drveni Sobni Vrati

Prodavam drveni sobni vrati . 2mx86cm so kasi .


Вчера 15:48Drvena Nadvoresna Vrata.

Se prodava Drvena Nadvoresna Vrata. Dimenzii sirina 102cm dolzina 204...


Вчера 15:47Rabotna masa ROSVAJT 2'70 DOLGA 14000d

Rabotna masa ROSVAJT 2'70 dolga mozi da se vidi vo sekoe vreme 14000 ...


14.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:20Keramidi okulu 1200 parcina po 8 den

Se prodavat keramidi imam dve vrsti po 8 den


8 МКД
или предлог цена
Вчера 15:19Trpezariska masa

Trpezariska masa retro stil - 208-92-73 dolzina-sirina-visina


26.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:44  НОВ ОГЛАС

Клуб маса од орев

Нова клуб маса од орев


18.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:41Grealka za vo kipatilo, NOVA

Prodavam grealka za vo kupatilo, mnogu malce koristena


1.400 МКД
или предлог цена
Вчера 14:41Komoda za dnevna soba

Se prodava komoda za vo dnevna, medijapan beloto i iverka vengeto. Ko...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:41Lezaj so dusek i natkasni / Лежај со душек и наткасни

Продавам комплет лежај со душек и две наткасни во одлична состојба. ...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:36PHILIPS 15V 150W G6.35

Продавам 3 нови сијалици PHILIPS 15V 150W G6.35. Купени по грешка. Це...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:36ROVUS pravosmukalka

Prodavam Rovus pravosmukalka vo ispravna sostojba.


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 13:55DORMEO DUSEK

Prodavam nov dormeo dusek na sklopuvanje so dimenzii i toa pusten 195...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:36  НОВ ОГЛАС

RADIJATORI NA MASLO 3 PARCINJA

RADIJATOR NA MASLO 3 PARCINJA Germanski, ispravni so proba. Plus imaa...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:01  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA MASINA ZA SUSENJE ALISTA

Masinata e kako nova Cena 5000 den Tel 078293935


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Вчера 12:00SE PRODAVA NOVA PECKA 3.5KW

Se prodava nova pecka 3.5 kw Peckata e nova Cena 3500 den


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Вчера 12:00Страна 1 од 61

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам