Гостивар
                   
226 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Xiaomi Mi Pad5

plus kozna futrola, plus Mi Stylus za pisuvanje.....garancija uste 18...


25.000 МКД
или предлог цена
Гостивар

Таблети

Вчера 12:12Dell Inspirion 3593 i5 10gen

Se prodava Dell Inspirion 3593 CPU: Intel Core i5 1035G7 RAM: 8GB...


18.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
20.000 МКД
Вчера 09:41Се продават ASUS VW195 S

Се продават обичен декстоп монитор - ASUS VW 195 S - LCD Monitor -...


1.500 МКД
или предлог цена
01 дек 17:23Се продават добар компјутер

Се продават компјутер со: -i3 4th gen -ASRock H81-VG4 MINI ITX -Nv...


8.000 МКД
или предлог цена
01 дек 17:23Acer Aspire 5 i5 Nvidia GeForce

Se prodava acer aspire 5 a515 52g Laptopot e nekoristen kako nov Int...


27.000 МКД
или предлог цена
01 дек 13:14HUAWEI MaTeBooK•X 13” - NOV

Se prodava Huawei matebook X, tenok 13.6mm i tezok 1kg, LCD 13”, spac...


599 €
или предлог цена
01 дек 11:48kompjuter i7 3770k 3.5 8 mb chesh

prodavam kompjuter sto e koristen za produkcija ma muzika pocesor i 7...


280 €
или предлог цена
01 дек 10:48Magsafe adapter za Macbook Pro/Air

Magsafe 1&2 adapter za Macbook Pro i Macbook Air… 16,5volti 3,65Am...


1.600 МКД
или предлог цена
30 ное 01:07Ekran 17.3 40 pinski

Se prodava ispraven ekran za laptop 17.3”,40 pinski.Broj za kontakt 0...


2.000 МКД
или предлог цена
28 ное 19:19HITNO MacBook Pro 13" M2 со 8 јадрен CPU и 10 јадрен GPU

Apple M2 чип со 8 јадрен CPU, 10 јадрен GPU и 16 јадрен Neural Engine...


1.200 €
или предлог цена
28 ное 14:30Firware 1394 Karta so pci express za muzicki karti

Firware 1394 Karta so pci express za muzicki karti ili mreza za povrz...


28 ное 14:24Gaming PC (Desktop)

Prodavam gaming desktop, cena moze i po dogovor. Ima garancija na de...


890 €
или предлог цена
27 ное 18:53Acer i5 7th gen laptop

acer i5 7th gen 8gb ram 256gb ssd koristeni 3 god csgo valo 60+ v...


17.000 МКД
или предлог цена
25 ное 19:06Kukjiste

Se prodava kukjiste prazno samo dvd rezac ima ispraven moze i po karg...


800 МКД
или предлог цена
22 ное 15:54DDR3 2GB RAM memorija za Lap-top (РАМ меморија))

Се продава едно парче Micron RAM DDR3 од 2 GB за лап-топ


300 МКД
или предлог цена
17 ное 10:11Sluşalki

Prodavam koristeni sluşalki


200 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
300 МКД
15 ное 20:35Sluşalki

Prodavam koristeni sluşalki Raboti samo ednata sluşalka


15 ное 20:34PC

Функционален PC, комплет со Samsung 19 inch-ен монитор, маус, тастату...


90 €
или предлог цена
15 ное 11:58Gaming PC + Monitor 144 HZ

Monitor: ASUS 24" 144hz Motherboard: GIGABYTE Z390 Gaming Proc...


45.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
50.000 МКД
14 ное 22:51Windows 10

Win 10 - 400 den Win 7 ultimate - 300 den Instalacacija na win10 ili ...


300 МКД
или предлог цена
Гостивар

Софтвери / Microsoft

11 ное 20:50ups Eaton 1kw

ups e malce koristen 2 do 3 meseci ,perfekten 950w


4.800 МКД
или предлог цена
Гостивар

Останато

10 ное 07:57Acer Extensa 15 - NOV

Се продава лаптоп Acer Extensa 15. Лаптопот е нов, купен во 2021 годи...


16.000 МКД
или предлог цена
08 ное 10:09DELL Vostro 5568

Се продава лаптоп Dell Vostro 5568, купен во 2017 год. во Делл Макпет...


22.000 МКД
или предлог цена
08 ное 10:09Igri za kompjuter PC rasprodazba 100 komada

Counter strike ,Gta , Need for speed , i mnogu drugi hitovi. 100 kom...


1.000 МКД
или предлог цена
07 ное 15:35Gaming PC

Se prodava Gaming PC vo super sostojba. GTA 5, CS GO, Fortnite, Need...


340 €
или предлог цена
04 ное 15:10Office PC

Se prodava Office PC za online uslogi. Prozessor: Intel Core 2 Quad ...


40 €
или предлог цена
04 ное 15:10Apple USB-C Power Adapter 61W

Se prodava apple USB C adapter za macbook… 61W ( imam i kopija so poe...


03 ное 23:16DVD/CD RW Za lap-top

Odgovara na poveke lap-topi, izvadeno od Dell Inspiron N5010 DVD/C...


250 МКД
или предлог цена
30 окт 10:04Tablet Wacom Intuos Pro M Wireless

Tabletot e nov i ne e koristen. Напреден цело-дигитален работен те...


220 €
или предлог цена
Гостивар

Таблети

29 окт 12:01Се продава монитор Samsung F24T350FHU

Се продава монитор Samsung F24T350FHU Користен 6 месеци за работа, п...


7.000 МКД
или предлог цена
25 окт 20:49Napojuvanje za SAMSUNG 2232BW Board IP-45130B

Model:IP-45130B BN44-00127U For SAMSUNG 2232BW Input AC:100-240V ...


1.000 МКД
или предлог цена
13 окт 04:52SanDisk Portable

se prodava nov voopsto ne upotreben eksteren disc 500gb SSD 078...


1 €
или предлог цена
13 окт 01:49HDD Seagate 500GB 7200RPM 2.5' SATA 6.0Gb/s

Se prodavaat dva X 2 Seagate - ST9500620NS Seagate Constellation.2 ...


1.200 МКД
или предлог цена
12 окт 10:53MacBook Pro - 2017 - Apple

Se prodava Apple MacBook Pro-2017god, socuvan kako NOV Cena: PRODA...


640 €
или предлог цена
11 окт 23:06SPS PlayStation Servis

Profesionalno servisiranje i detalno cistenje na vashite kontroleri i...


09 окт 21:48OTKUP NA PLAYSTATION KONZOLI

VRSHIME OTKUP NA PLAYSTATION 4 I 5 KONZOLI VO SEKAKVA SOSTOJBA DEFEKT...


По Договор
или предлог цена
08 окт 01:46Epson termalen printer

Ovie printeri se profi I se nameneti za kafici.


07 окт 23:472 procesori i3 3120 3.20Ghz

2 komada procesori i3 3120 Ghz Vo super sostojba Komada po 1200den...


2.400 МКД
или предлог цена
07 окт 17:55Asus Eee PC 1001PX lap-top лап-топ

Ispraven lap-top Asus Eee PC 1001PX https://www.asus.com/supportonly/...


1.200 МКД
или предлог цена
06 окт 10:37Popravka servis na grafichki karti NVIDIA AMD

Vrsham servis na site AMD i NVIDIA grafichki karti. Problemi so arte...


05 окт 13:34Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам