2330 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NOVA nekoristena terpezariska masa od laminam

Nova ne koristena masa so 1.2cm podloga laminam Invisible White Soft ...


650 €
или предлог цена
Вчера 15:11НОВ ОГЛАС
Промовирано

Kozna garnitura

Se prodava perfektno socuvana kozna garnitura, mnogu malce koristena....


1.200 €
или предлог цена
Денес 14:50Prodavam peleti A1 klasa

Prodavam peleti a1 klasa 385denari/vreka so dostava vo skopje i Tetov...


385 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
390 МКД
Денес 14:39IZRABOTKA NA MEBEL SO BESPLATNA 3D PREZENTACIJA

-IZRABOTKA NA SEKAKOV VID MEBEL -REGISTRIRANA FIRMA SO DOLGOGODISNO ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 13:34IZRABOTKA NA MEBEL SO BESPLATNA 3D PREZENTACIJA

-IZRABOTKA NA SEKAKOV VID MEBEL -REGISTRIRANA FIRMA SO DOLGOGODISNO ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 13:34IZRABOTKA NA MEBEL SO IDEJNO RESENIE

IIZRABOTKA NA SEKAKOV VID MEBEL FIRMA SO DOLGOGODISNO ISKUSTVO PRI ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 13:34Pernicinja 45 x 45cm od Struzanka, novi

Се продаваат внатрешни перничиња со големина 45 х 45cm. Меко и удобно...


120 МКД
или предлог цена
Денес 11:42Bratstvo tendzerinja, tavi, pribor i kutlaca, Gorenje secko

Комплетно нови, никогаш не се користени, директно од магацин ----- ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 11:42Novi lazici, Germanski rosfraj, golema kolicina

Се продаваат поголема количина лажици (над 1000). Нови, некористени и...


25 МКД
или предлог цена
Денес 11:42Ламинат/Laminat користен во екстра состојба

Германски ламинат од највисок квалитет. Користен 2-3 години и во одли...


10 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Подна облога / Ламинат

Денес 11:36IKEA-ИКЕA masa,masi,masicka,masicki,маса,масичка,маси,масичк

Novi,neotpakuvani,crna i bela boja, 55sm x 55sm,visina 45sm.


750 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 11:26Sklopliv krevet,kreveti,krevetce,krevetcinja so dusek novi.

NOVI KREVETI, Znaci NOVI !!! NAPOMENA!!! ITALIJANSKI PROIZVOD!!! ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

Денес 11:25MASA SO STOLCINJA ZA VO DVOR (improvizirano)

Se prodavaat 8 koturi od kabli odlicni kako Masi I stolcinja za vo dv...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:11BALKONSKA VRATA DRVENA 219x79 cm

Se prodava balkonska vrata, drvena Dimenzii na ramka 219x79 Ramkata...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 11:10Две бироа, дрвена изведба

Се продаваат 2 бироа со по еден вграден бокс фиоки, како и две канцел...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:03Комоди, изведба од чисто дрво

комодА. од дрво со дискретна орнаментација. Димензија 95 х 45 (плоч...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:02КОРИСТЕН НАМЕШТАЈ ОД ЧИСТО ДРВО :

КОРИСТЕН НАМЕШТАЈ ОД ЧИСТО ДРВО : 1. Регал во три дела од темно ...


1 €
или предлог цена
Денес 10:02Prodavam keramidi prva klasa CENA EKSTRA!!!

Prodavam keramidi prva klasa CENA EKSTRA!!! Keramidite se prva klasa...


9 МКД
или предлог цена
- 67 % Попуст
27 МКД
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Денес 10:00Fotovoltaici - sistemi za firmi i domakinstva

Instalacija na fotonaponski sistemi za firmi i domakinstva - fotovolt...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Соларни систeми и Опрема

Денес 09:31Se izdavaat konjopoi

Se izdavaat konjopoi za sekakov vid proslavi rodendeni svadbi nastani...


99 МКД
или предлог цена
Денес 09:28Se prodava Latofleks

Latofleks mnogu malce koristen so dimenzii 190/160 so nogarki


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

Денес 09:18Stolovi

Stolovi od masivno zelezo socuvani udobni


800 МКД
или предлог цена
Денес 08:58Prodavam reibou

Prodavam rembou vo ispravna sostojba


2 €
или предлог цена
Денес 08:51Prodavam novogodisno osvetluvanje

Prodavam ELENCE KOE SVETI SO LED DIODI I JA DVIZI GLAVATA LEVO DESN...


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Осветлување

Денес 08:49Prodavam trpezarija

1 masa 173x120 so9 stolici moze da se dostavat uste 3 dela na mas...


1.000 €
или предлог цена
Денес 08:48.prodavam stolna lamba

Prodavam stolna lamba


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:46Retro sporet

Se prodava star i ispraven model na sporet ( na slikata ) marka Goren...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:51Se prodava masa za 1000den

Se prodava pomoshna masa so metalna ramka za 1000den.Tel.076 205644


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:40  НОВ ОГЛАС

Se prodava frizider kombiniran 2000den

Se prodava LG frizider so komora za 2000den. Tel.076205644


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:26  НОВ ОГЛАС

Se prodava skaf za konduri

Se prodava shkaf za konduri cena 2000den. Tel.076205644


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 06:48  НОВ ОГЛАС

Se prodava frizider kombiniran 2000den

Se prodava ispraven frizider kombiniran, goren del za ladenje a dolen...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 06:46  НОВ ОГЛАС

Se prodavaat dve vrati so kasa beli 2000 den

Se prodavaat dve vrati so kasa beli so dimenzii 80x200. Cena za dvete...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 06:40  НОВ ОГЛАС

Se prodava trosed, dvosed i fotelja za 3000den

Se prodava trosed i dvosed i istite imaat mehanizam za spushtanje i s...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 06:36  НОВ ОГЛАС

Продавам волнен прекривач, рачно ткаен

Продавам нов рачно ткаен волнен прекривач, за кауч/тросед, спална. Б...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:49Sadoper

Dupli sadoper


15 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Останато

Вчера 20:51Sadoper / mijalnik

Dupli sadoper/Mijalnik


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Останато

Вчера 20:51Kako novi,vo kutija,malku koristeno osvetluvanje,evtino!

Se prodava odlicno socuvano,malku koristeno, plafonsko osvetluvanje,8...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:44PRODAVAM AGOLNA GARNITURA PO POVOLNA CENA OD 2.000 DENARI

PRODAVAM AGOLNA GARNITURA PO POVOLNA CENA 2.000 МКД 077588858


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:35ROLO PROZORI ROLETNI VENECIJANER VARIOLAJT ZEBRA

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ ПРОЗОРИ И ВРАТИ / PVC PROZORI I VRA...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:49NOVA nekoristena terpezariska masa od laminam

Nova ne koristena masa so 1.2cm podloga laminam Invisible White Soft ...


650 €
или предлог цена
Вчера 15:11  НОВ ОГЛАС

Se prodava masa

De prodava trpezariska masa od polno drvo so dimenzii 140(220)x100x80...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:01Страна 1 од 59

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам