Карпош
Подкатегорија:
                   
402 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

IKEA-ИКЕA masa,masi,masicka,masicki,маса,масичка,маси,масичк

Novi,neotpakuvani,crna i bela boja, 55sm x 55sm,visina 45sm.


750 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 11:26Комоди, изведба од чисто дрво

комодА. од дрво со дискретна орнаментација. Димензија 95 х 45 (плоч...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:02КОРИСТЕН НАМЕШТАЈ ОД ЧИСТО ДРВО :

КОРИСТЕН НАМЕШТАЈ ОД ЧИСТО ДРВО : 1. Регал во три дела од темно ...


1 €
или предлог цена
Денес 10:02Se prodava trosed, dvosed i fotelja za 3000den

Se prodava trosed i dvosed i istite imaat mehanizam za spushtanje i s...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 06:36  НОВ ОГЛАС

PRODAVAM AGOLNA GARNITURA PO POVOLNA CENA OD 2.000 DENARI

PRODAVAM AGOLNA GARNITURA PO POVOLNA CENA 2.000 МКД 077588858


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:35Kozna(кожна) garnitura od MEBLO MAK

Ponudete cena, javete se ke se dogovorime Prodavam Kozna(кожна) gar...


250 €
или предлог цена
Вчера 11:47Се продава маса и комода

Маса: 3000 денари Комода: 6000 денари Тв Комода: 2000 денари


3.000 МКД
или предлог цена
05 дек 08:51Се продава аголна гарнитура

Се продава аголна гарнитура во добра состојба,сочувана.


4.000 МКД
или предлог цена
05 дек 08:51Agolna garnitura....

Prodavam agolna garnitura kombinirana na izvlekuvanje so 6 pernici......


2.000 МКД
или предлог цена
05 дек 05:11Trosed simpo

Trosed simpo


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Троседи

04 дек 13:05Komoda klub masa polici

Prodavam komoda so polici i klub masa. Vo odlicna sostojba bez greban...


12.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
13.000 МКД
04 дек 12:35Тросед и две фотељи

Телефон 077 624 775


1 €
или предлог цена
04 дек 12:35Prodavam trosed

Prodavam trosed na rasklopuvanje, so fioka, dimenzii 195x80, pusten 1...


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
Карпош / Скопје

Дневна соба / Троседи

04 дек 10:02Тросед и двосед

Одлично сочувани, Од кои троседот е со механизам за пуштање и двосе...


10.000 МКД
или предлог цена
03 дек 22:00Комода

Продавам тв комода, цена по договор. 078 272 624 Никола


1 €
или предлог цена
03 дек 20:10Persiski tepih - Volnen

Se prodava tepih 3.20 x 2.50 socuvan i sega masinski isoran 125000 c...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

03 дек 15:24IKEA-ИКЕA masa,masi,masicka masicki,маса,масичка,маси,масичк

Novi,neotpakuvani,crna i bela boja, 55sm x 55sm,visina 45sm. Lice za...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

03 дек 12:51Klub masa

Dvospratna klub masicka. Ednoto nivo e staklo,vtoroto iverica Dimen...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

03 дек 09:36KOMODA ZA TELEVIZOR MASIV

KOMODATA E DRVENA OD MASIV KVALITETNO IZRABOTENA I E SOCUVANA SKROZ N...


100 €
или предлог цена
02 дек 12:00Prodavam skoro nov garnitura

Prodavam simpo klik klak nov cena fiksna 20.000 den cester simpo top ...


400 €
или предлог цена
02 дек 09:19Skoro Novi TEPIH, GARNITURA, TRPEZARIJA I SPALNA

Se prodavaat skoro novi, mnogu malku koristeni: garnitura za sedenje,...


1 €
или предлог цена
01 дек 16:38Dvosed

Se prodava dvosed na pustanje kako krevet


1.100 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

01 дек 14:17Novo!Klub masicka(masicki) i trpezariska masa(маса) 2 vo 1.

VO ISTO VREME STEDITE I PROSTOR I PARI. Multifunkcionalni masi,pogodn...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

01 дек 12:29Se prodava kozen dvosed

Se prodava kozen dvosed so dimenzii 190sm na 90 sm. Dvosedot e malce ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

01 дек 08:25PRODAVAM AGOLNA GARNITURA PO POVOLNA CENA

PRODAVAM AGOLNA GARNITURA ZA SAMO 2.000 denari 077/588-858


4.000 МКД
или предлог цена
30 ное 22:49Тросед Двосед и Фотеља

Се продава гарнитура за седење троседот се пушта за спиење, Еко кожа


25.000 МКД
или предлог цена
30 ное 17:32Dvosed

Се продава многу малку користен двосед.


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

30 ное 14:01Tapaciranje mebel kvalitetno i brzo

Vrsime tapaciranje na sekakov vid mebel so nas prevoz zemanje vakanj...


По Договор
или предлог цена
30 ное 10:17Медицински кревет

Продавам медицински кревет со медицински душек. Без ниту едно оштетув...


14.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Троседи

30 ное 07:15PLOCHA IVERKA 120X65X2.5

Продавам две плочи иверка, тип FALCO 105 FS02 - бела боја софт, канти...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

29 ное 18:21Се продава тросед и двосед

Се продаваат тросед и двосед, и двата имаат механизам за спиење. Добр...


По Договор
или предлог цена
28 ное 22:50лустери

Продавам три прекрасни луистери за дневна соба во екстра сосотојба.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

28 ное 07:53drveno salonsko masice

se prodava masa cisto drvena so staklo(120x60)


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

27 ное 16:10Komoda i masa

Prodavam Komoda i masa Mediapan mnogu socuvana so kvalitetni mehanizm...


400 €
или предлог цена
27 ное 15:05TDF kozna garnitura

TDF kozna garnitura trosed,dvosed i fotelja proizvod na SIMPO Vranje,...


990 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Троседи

26 ное 17:24IKEA-ИКЕA masa,masi,masicka,masicki,маса,масичка,маси,масичк

Novi,neotpakuvani,crna i bela boja, 55sm x 55sm,visina 45sm. Lice za...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

26 ное 13:15Klub masa mediapan

Klub masa mediapan pravena po naracka koristena 2god


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

25 ное 20:02Se prodava ekskluzivna masa masivna

Se prodavna ekskluzivna masa za salon, masivno drvo, dimenzii 170 na ...


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

25 ное 15:49Продавам 2 фотељи

Ширина на фотеља 92цм, цената е за двете фотељи


7.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

22 ное 23:24Продавам двосед

Двосед (157цм) со механизам за пуштање во многу добра состојба


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

22 ное 23:24Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам