736 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Нива во населба баби штип 6000m2

Плодно земјиште во населба баби штип место викано езеро ( поранешни б...


5 €
или предлог цена
02 фев 18:38Промовирано

Kuka vo centarot na gradot, nepovtorliva prilika!

POVOLNO, EKSTRA LOKACIJA!! Samo za seriozni lica, kontaktirajte vo s...


По Договор
или предлог цена
25 јан 23:38Промовирано

ОДОБРЕНИЕ ЗА ГРАДЕЊЕ

исчистен плац со градежно тех.документација платени се. локација у...


25.000 €
или предлог цена
Денес 15:08Kukja vo priroda

Kukja-vikendica, struja, Voda, odlicen pristap. Atraktivna lokacija. ...


1 €
или предлог цена
Денес 14:25VILA - VIKENDICA - KUKjA

Se prodava prekrasen imot so VIKENDICA vo blizina na Stip. Za site in...


1 €
или предлог цена
Денес 14:25Garaza

Se prodava garaza vednas do Angels 077641884


7.000 €
или предлог цена
Штип

Гаражи

Денес 13:00Se izdava deloven prostor

Se izdava deloven prostor vo centarot na naselba babi vednas do osnov...


7.000 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

prodavam zemjishte

oblast pluzjdino


2.000 €
или предлог цена
Денес 12:54  НОВ ОГЛАС

prodavam zemjishte

prodavam zemjishte Kavakliski rid i Chamlak


6.500 €
или предлог цена
Денес 12:48Se izdava

Se izdava deloven prostor kaj pikaso I novata kafeana vodenica vo sti...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:44KUKA OD 250 m² SO EXTRA CENA!!!

SE PRODAVA VEDNAS VSELIVA KUKA OD 250 m² SO DVORNO MESTO OD 300 m². ...


50.000 €
или предлог цена
Денес 12:27SE PRODAVA KUKA

Into se prodava


180.000 €
или предлог цена
Денес 12:23Plac i kuka do golemata bolnica mozna zamena itnoo

ИТНО! Се продава плац (П+2) и посебна стара ќука на два спрата од 61 ...


26.999 €
или предлог цена
Денес 12:21Se prodava stan vo Stip

Se prodava stan vo Stip 91 m2 terasa,kompletno namesten so nov mebel ...


70.000 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
80.000 €
Штип

Станови

Денес 10:48Се издава нов стан

-Се издава нов наместен стан вo зградата Niko home. -Забрането е чув...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 10:28Stara Kuka i plac do golemata bolnica mozna zamena itnoo

ИТНО! Се продава плац (П+2) и посебна стара ќука на два спрата од 61 ...


27.000 €
или предлог цена
Денес 08:44PRODAVAM NIVI

Prodavam nivi vo atarot na selo Cardaklija so vkupna povrsina od 4973...


5 €
или предлог цена
Денес 00:01Nov Deloven Prostor - dukan vo centarot na gradot Stip

Se prodava/Iznajmuva Deloven Prostor/Dukan vo centarot na gradot Pri...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 21:28Se prodava kukja na Isarot

Se prodava kukja na Isarot ,nad "Dom na mladi" . Kukjata e na mirna l...


94.000 €
или предлог цена
Вчера 20:19ШТИП с ДРАГОЕВО НИВА ( НИВИ )

- СЕ ПРОДАВААТ 2 НИВИ ВО СЕЛО ДРАГОЕВО ШТИПСКО - 2 СЕ ЧИСТ ИМОТЕН ЛИ...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:21Se prodava kuka vo naselba Star Karaorman vo Stip

Se prodava kuka vo naselba Star Karaorman vo Stip vednas na glavniot ...


65.000 €
или предлог цена
Вчера 18:38Se iznajmuva nov stan / Се изнајмува нов стан

Se iznajmuva nov nevselen stan, opremen, 2 spalni, dneven prestoj, dv...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 17:26Se izdava deloven prostor vo strogiot centar na gradot

Se izdava deloven prostor od 40m2. Celosno opremen pogoden za poveke ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:01Se iznajmuva nov stan / Се изнајмува нов стан

67 m2 dnevna so kujna i trpezarija i spalna so dva edinecni kreveti, ...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 15:23Se prodava ili zamenuva kuka

Se prodava ili zamenuva Kuka za Stan, moze da se vide vo sekoe vreme,...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:55Se izdava deloven prostor vo Stip

Se izdava 600m2 deloven prostor vo novo izgraden objekt na prizemje v...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:36Kupuvam stan

Jupuvam ednosoben stan so zasebma spalna soba.po moznost do 2 sprat b...


40.000 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
45.000 €
Штип

Станови

Вчера 14:12SE PRODAVA KUKA NA EKSLUZIVNA LOKACIJA VO CENTARO NA Stip

Se prodava kuka so pogled kon centarot na Stip pozadi Sobranie Kukat...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:26Se izdava deloven prostor i magacinski prostorii

СЕ ИЗДАВА УНИКАТЕН ПРОСТОР ЗА ПРОСЛАВИ -НОВА ГОДИНА Локација :20 -...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:21СЕ ИЗНАЈМУВА ВО ЦЕНТАРОТ НА ГРАДОТ

Се изнајмува комплетно наместен и реновиран стан во центарот на градо...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 11:10se iznajmuva nameaten stan

se iznajmuva nameaten stan za podolg period


200 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 09:16Deloven prostor od 2×400m2 =800m2

Se izdava novoizgraden prostor prizemje 400m2 i 1sprat 480m2..2sprat ...


111 €
или предлог цена
Вчера 08:58gradezna parcela

parcelata e so lokaciski uslovi i markica za gradba ima priklucok na...


20 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
80.000 €
Вчера 08:36Dukan vo cenrarot na gradot do gradskiot saat

Dukan vo cenrarot na gradot do gradskiot saat Tel: 078/584 -782


180 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 07:15Se prodava kukja / plac za izgradba

Kukjata e na prekrasno mesto so pogled na zajdisonce. Samo seriozn...


25.000 €
или предлог цена
06 фев 18:53нас. Горно Мало

На прекрасна локација центар на град. Станот може да се уреди по ва...


1.100 €
или предлог цена
Штип

Станови

06 фев 14:21Издавам стан во 8ми Ноември, Штип

Издавам стан во 8ми Ноември, Штип. Наместен и веднаш вселив. Информа...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

06 фев 13:19Podaruvam klesan kamen

Podaduvam klesan kamen poveke info na 071369802


По Договор
или предлог цена
Штип

Останато

06 фев 11:41Куќа во центар на Штип

Се продава стара куќа во центарот на Штип. Куќата е од простор за жив...


12.000 €
или предлог цена
06 фев 10:55Трговски центар Штип

Се изнајмува деловен простор 40м2 и подрумски дел од 30м2, се наоѓаа ...


20.000 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

05 фев 20:40Се издава деловен простор

Се издава деловен простор позади трговскиот центар. За повеќе информа...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

05 фев 19:02Se prodava niva na 12 km patot Stip Radovis

Nivata se naoga preku rekata i e 21 dekara za povise informacii na te...


1 €
или предлог цена
05 фев 17:13Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам