Карпош
                           
8164 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava stan vo Vlae so podrum, garaza i dvor

Se prodava kompletno renoviran stan vo Vlae na prv kat vo zgrada od 2...


83.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
85.000 €
Карпош / Скопје

Станови

24 фев 11:18Промовирано

Се издава Ресторан со Игротека Астера

Се издава комплетно опремен Ресторан со Игротека Астера во Тафталиџе....


3 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

19 мар 13:00Промовирано

Се продава стан во City Garden, веднаш до City Mall

Се продава стан во City Garden, веднаш до City Mall. Станот е 51 м2 ...


101.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

17 мар 09:50Промовирано

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Ново Лисиче !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов стан во Ново Лисиче кај...


270 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
300 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 18:59KUKA BARDOVCI NA RIDOT

Вкупна површина: Плац 488,25 м2 Куќа 409 м2, приземје. Кат и поткро...


350.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 18:57ДАРМА ДОМА издава нов стан во Центар !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Центар позади Р...


220 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
250 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 18:44Se prodava stan na Ruzveltova

Se prodava stan na ulica Ruzveltova 51 od 79m2 na prv spart, Skopje(K...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 18:13СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО ВЛАЕ - КАЈ ТИНЕКС МАРКЕТ

ШИФРА: 1143R ЦЕНА: 250€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 18:08СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1 - КАЈ НОВА

ШИФРА: 1499R ЦЕНА: 450€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 ...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 18:07СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН СО ГАРАЖА - ВО КОЗЛЕ

ШИФРА: 1492R ЦЕНА: 350€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 ...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 18:06СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО КАРПОШ 1 - СПРОТИ ЗООЛОШКА

ШИФРА: 1536R ЦЕНА: 250€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 18:05СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1 - ПОЗАДИ ВЕРО 2

ШИФРА: 1163R ЦЕНА: 350€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 С...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 18:05Se izdava luksuzen sprat vo Vlae

Se izdava luksuzno namesten sprat od nova kukja so poseben vlez vo na...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 17:57Ekskluziven stan 175m2 vo Kozle, Karpos

Ексклузивен стан 153м2 плус 22м2 балкони. Станот е цел кат од зграда,...


250.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 17:30  НОВ ОГЛАС

PRODAVAM KUKJA VO NAJEKSKLUZIVNATA NASELBA VO SKOPJE-KOZLE

SO AGENCII NE SORABOTUVAME. ZNACI IMA KUKATA DVA STANA EDEN DOLE, DR...


1.750 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 17:05ДАРМА ДОМА издава новa гарсоњера во Центар !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нова гарсоњера во Центар , ...


200 €
или предлог цена
- 23 % Попуст
260 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:48Se izdava prazen stan 110m2 Dupleks Kozle kaj Kanela

Shifra:5603 Se IZDAVA PRAZEN 4-soben stan za KANCELARII 110m2 + 6...


600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:32Se prodavaat stanovi vo Vlae novogrdba

Se prodavaat stanovi od 58m2 i 59m2 vo Vlae 1 na mirna lokacija vo st...


1.300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:32Se prodava deloven prostor/dukjan vo Karpos 4

Se Prodava deloven prostor vo Karpos 4 so povrsina od 56m2. Pred ist...


56.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Денес 16:32Se izdava stan vo Karpos 1

Se iznajmuva renoviran namesten stan na prizemje kaj Dramski od 52m2....


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:31ДАРМА ДОМА издава луксузен стан во Капиштец !

Дарма Дома издава нов луксузен стан во Капиштец спроти Зебра, станот ...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:28ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром !

Aгенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ стан во Аеродром СПРОТИ...


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:27KUPUVAM STAN

kupuvam stan vo karpos 4 vo crvenite kuli.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:2719m2 Kancelarija sproti Dom Goce Delcev

Se prodava kancelarija od 19m2, so vnatresna galerija, toalet i mini ...


21.000 €
или предлог цена
Денес 16:25ДАРМА ДОМА издава нов стан на Водно !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан на Водно, во близи...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:24Се издава стан во Козле

Се издава двособен стан во Козле спроти студентскиот дом Гоце Делчев.


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:22КОЗЛЕ ЖДАНЕЦ издавам целосно наместен стан 63м2

Издавам комплетно наместен стан 63m2, на одлична локација во Козле( в...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 16:22SE IZDAVA KAT OD KUKJA VO KARPOSH, ZDANEC

ШИФРА- 1098 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува КАТ- приземј...


1.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:12Se izdava namesten trosoben dupleks 80m2 Taftalidze Pedagosk

SIFRA 17400 Se izdava ubavo namesten i kompletno opremen trosoben ...


600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:01Се изнајмува канцелариски простор од 120м2 во Тафталиџе

Агенција Home Art изнајмува канцелариска простор во Тафталиџе во близ...


900 €
или предлог цена
Денес 16:01Prodavam kuka vo Vlae

Prodavam kuka vo Vlae lepenka na odlicna lokacija (pozadi porta vlae ...


102.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 15:56Se prodavaat 2 novi stanovi vo Taftalidze

Агенција Home Art продава 2 нови стана од 125м2 и 129м2 во Тафталиџе,...


1.600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:56Se prodava nov stan od 82m2 vo Vlae

Агенција Home Art продава одличен нов стан во Влае, комплекс Александ...


110.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:56ДЕЛОВЕН ПРОСТОР СО ЛОКАЦИЈА ВО КОЗЛЕ

ШИФРА 6249 Импулс недвижности издава деловен простор лоциран во К...


6 €
или предлог цена
Денес 15:43PLAC STENKOVEC NAD VIZBEGOVO 1664M2 MOZNA E ZAMENA

📍 Plac vo Stenkovec nad Vizbegovo 1664m² pozadi carinski sklad, plac...


20 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 15:36Prodavam kukja vo Skopje Centar Ruzveltova

Odlicna lokacija KUKJA NA 3 KATA


185.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 15:29Magacinski prostor Karpos 3, Leptokarija

Se iznajmuva magacinski prostor vo suteren vo Leptokarija, Karpos 3. ...


2 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Магацини

Денес 15:17КУПУВАМ СТАН ДО 45 м2 КАЈ ПЕДАГОШКА АКАЕМИЈА

КУПУВАМ СТАН ДО 45 м2 ПОМЕЃУ ПЕДАГОШКА АКАДЕМИЈА И ВЕРО 2 НА ПРИЗЕМЈЕ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:17  НОВ ОГЛАС

Karpos 4 stan od 88m2

Karpos 4 vo zgradite kaj Vizija 3 soben komoten stan so parno,lift,2...


130.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:02SE IZDAVA 2-SOBEN STAN VO TAFTALIDJE, GIMNAZIJA NOVA

ШИФРА- 1319 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува наместен дво...


270 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:00  НОВ ОГЛАС

Se prodava ekskluziven duplex prizemje i prvi kat vo Kozle

Se prodava ekskluziven duplex prizemje i 1 kat vo Kozle od 210 m2 plu...


335.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:47  НОВ ОГЛАС

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Црниче !

Дарма Дома издава нов стан во куќа во Црниче, над Мвр, станот е 65 м2...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:41ДАРМА ДОМА издава ПРЕУБАВА куќа во Ново Лисиче !

Се издава ЦЕЛА коплет опремена куќа во Ново Лисиче со површина од 290...


1.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 14:31Страна 1 од 205

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам