Карпош
                   
1117 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


16.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Samsung Curved Widescreen Monitor 34''

Se prodava monitor koristen eden mesec. Kupen od NEPTUN 93,000 denar...


32.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 14:04Промовирано

INSTALACIA NA WIN 10 SO SITE PROGRAMI ZA ON LINE NASTAVA

INSTALACIA NA WIN 10 SO SITE PROGRAMI ZA ON LINE NASTAVA SERVIS ZA L...


500 МКД
или предлог цена
Денес 11:01Lenovo Laptop | 17" i-7 (8th gen) 8GB Ram 1TB HDD 256 SSD

Se prodava Lenovo IdeaPad L 340 so: - 17 INCH - i7-8565U - NVIDI...


31.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:51Gaming / Workstation PC | RX580 8GB R5 2600 16RAM HDD + SSD

Se prodava PC so slednata konfiguracija: - R5 2600 3.6GHz - Sapphir...


28.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 10:51OTKUP NA LAPTOPI

Vrshime OTKUP na ponovi modeli na laptopi novi i polovni dell,sams...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:17NOTEBOOK ACER Aspire (A115-22-A8WH)

NOTEBOOK ACER Aspire (A115-22-A8WH) NOV NEAKTIVIRAN FULL PAKOVANJE...


220 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:15lenovo ideapad 3 blue

lenovo ideapad 3 blue eden korisnik nabaven vo setek mkd 11meseci...


330 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:15ASER ASPIRE 3 A315 BLACK

ASER ASPIRE 3 A315 BLACK EDEN KORISNIK UPOTREBUVAN 4 MESECI NABAVE...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:15ASUS X409FA SILVER

ASUS X409FA SILVER NOV NABAVEN VO SETEK MKD POD PISMENA GARANCIJA ...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:15СЕ ПРОДАВА DELL Inspiron 15 - 3000 series

🚨СЕ ПРОДАВА🚨 DELL Inspiron 15 - 3000 series Процесор: Intel i5 ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 08:57Se prodava nov kompjuter Dell Vostro

Se prodava nov-nekoristen kompjuter Dell Vostro 3515,15.6" FullHD, Ry...


27.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 07:23Kupuvam graficka karta NVIDIA GeForce 8800 GT

Kupuvam dobro zacuvana i potpolna ispravna graficka karta model: NVID...


Денес 00:27NOV MOUSE PAD 90x40CM ------ CENA 600 DEN.

NOV MOUSE PAD 90x40CM Vrven Kvalitet Cena 600 Den. 075 248 405 0...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 22:25Apple MacBook Pro 15.4”, i7 Quad-Core, Ram 16gb, SSD 256GB

MacBook Pro 15,4” Retina display Model number A1398 (year 2016) Pro...


590 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 21:51Lenovo V15-ADA

Спецификација на сликите Без замени 071267892 Marijana 0712678...


23.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
25.000 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 21:38Prodavam Monitor 27" Samsung LF27T350FHRXEN Gaming IPS 75Hz,

Monitor 27" Samsung LF27T350FHRXDU Gaming IPS 75Hz, FHD, HDMI, VGA ...


9.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:56  НОВ ОГЛАС

Graficka HD5450 PCI-E 512MB HDMI DVI-I VGA

Продавам користена графичка картичка. Цена 1000мкд.


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:13  НОВ ОГЛАС

RAM 2x2GB DDR3 Kingston za desktop

Продавам комплетно исправна меморија за десктоп. Цена за двете плочки...


700 МКД
или предлог цена
Вчера 20:11  НОВ ОГЛАС

Prodavam Monitor 27" Samsung LF27T350FHRXEN Gaming IPS 75Hz,

NOV - NEKORISTEN - GARANCIJA SKORO 2 GODINI Prodavam Monitor 27" S...


9.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 МКД
Вчера 19:56  НОВ ОГЛАС

Polnac za Dell laptopi 20V 90W (adapter)

Продавам користени полначи за Dell лаптопи. 1. PA-10 19.5V 4.62A 9...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 19:27Lenovo Thinkpad T460s 14" Ultrabook

Се продава Lenovo Thinkpad T460s 14” Ultrabook, одлично сочуван. В...


289 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 19:01MacBook Pro 13" (Early 2011)

Се продава одлично сочуван MacBook Pro 13" со: 8GB Ram и 256GB Samsu...


9.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 19:01Bezzicni tastaturi tastatura

Prodavam novi bezzicni tastaturi so vgradeno gluvce I litiumjonska ba...


Вчера 18:58Se prodava ispraven Acer aspire mod.5720 super socuvan

Se prodava Acer aspire mod. 5720 ispraven 15.4 displej 2 gb ram 320 h...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 18:41  НОВ ОГЛАС

MB: A68HM-K +AMD A4 7300 + 4GB RAM DDR 1600MHZ

Се продаваат матицна процесор рам меморија:ж MB; MB: A68HM-K ку...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Вчера 18:40MB A68HM-K +AMD A4 7300 + 4GB RAM DDR 1600MHZ

Се продаваат матицна процесор рам меморија:ж MB; MB: A68HM-K ку...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Вчера 18:40DESKTOP KONFIGURACIJA AMD A4-7300

MB; MB: A68HM-K кулер го држи на 40 до 50 степени CPU: AMD A4 73...


4.700 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
5.000 МКД
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 18:40Printer HP 1310 - All in One

Mnogu malku koristen Printer HP 1310 - All in One (skenira,printa i...


2.200 МКД
или предлог цена
Вчера 17:22Prodavam monitor Dell 1908FP vo perfektna sostojba.

Prodavam monitor Dell 1908FP vo perfektna sostojba. Specifications...


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 16:45Sekakvi Delovi za LapTopi za postari i novi modeli

Delovi za LapTopi za postari i novi modeli prasajte sto vi treba ras...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:43HP ProBook,4GbRam,500Hdd,I5Procesor,Baterija dobra

HP ProBook,4GbRam,500Hdd,I5Procesor,Baterija dobra


6.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 15:43Profesionalna instalacija Windows XP,7,8,8,1 I WINDOWS 10

Vrsam Profesionalna instalacija Windows XP,7,8,8,1 I WINDOWS 10 Insta...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:42Ryzen 5 3600X

Се продаваат процесори Ryzen 5 3600X со нов сток кулер.


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
Вчера 14:59ASUS ROG Strix GA15 G15DK Ryzen 5 5600X/ RTX3060Ti 8G/ 16GB

Се продава ASUS ROG Strix GA15 G15DK конфигурација со следниве специф...


70.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 14:58Нови куќишта Cooler Master

Се продаваат нови куќишта од брендот Cooler Master и тоа: 1) TD500...


4.200 МКД
или предлог цена
Вчера 14:58Gaming PC Ryzen 5 3500 / 16GB / RX580 / 500GB NVMe

Се продава гејминг конфигурација со следните спецификации: MB:...


27.500 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
32.000 МКД
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 14:58Gaming PC: Ryzen 5 2600 / B350 Mortar / RX580 4GB

Се продава Gaming PC со следниве спецификации: MB: MSI B350M MORTA...


26.500 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
29.000 МКД
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 14:58ASUS ROG Strix GA15 G15DK Ryzen 5 3600X/ RTX3060Ti 8G/ 16GB

Се продава ASUS ROG Strix GA15 G15DK конфигурација со следниве специф...


62.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
65.000 МКД
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 14:03Mouse SteelSeries Prime Mini Gaming Pro Series w/Optical Pre

Нов SteelSeries Prime Mini Gaming Pro Series w/Optical Prestige OM me...


Вчера 14:01NOV RAM 8GB DDR4

NOV ne otpakuvan RAM 8GB ddr4 ___________________________________...


40 €
или предлог цена
Вчера 13:47ASUS ROG Strix GA15 G15DK Ryzen 5 3600 / GTX1660S / 16GB

Се продава нов ASUS ROG Strix GA15 G15DK конфигурација со следниве сп...


46.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
50.000 МКД
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 13:44Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам