Битола
                           
751 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Куќа, штала, плевна, двор, бавча во Раштани, Б-ла

Во село Раштани, Битола се продава: Веднаш вселива куќа; Штала и плев...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:46Se prodava kukja vo Bitola ili se zamenuva za nov stan

Се продава куќа во строгиот центар на градот на 5 минути до Домот на ...


2 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 09:51Издавам соби во Нижеполе, Пелистер - Вила Бабин Заб

Вилата се наоѓа над село Нижеполе на 1150м над морска висина. Во вила...


45 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 09:12KUKJA NA VLEZOT OD DIHOVO 1300MK

SE PRODAVA VIKEND KUKJA NA VLEZOT OD SELO DIHOVO KOE SE NAOGJA NA 780...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 08:49Куќа на екстра локација

Се продава куќа во екстра состојба под Лавци, над стадионот. Куќата ...


95.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 07:54Se prodava kuka - mal pariz

Se prodava kuka - mal pariz na ul.dame gruev 159 ........ informacii ...


27.999 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 05:36TOP LUKSUZNA KUKJA SO LUKSUZEN ENTERIER DUKJANI, SPALNI SOBI

Kukjata se naogja na 2 min peshki do centarot na gradot na ul. Soluns...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
199.999 €
Битола

Куќи / Вили

Денес 01:51Се продава куќа во с. Лавци - Битола

Ќуќата е со поврзана струја, вода и канализација и има отворен поглед...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 00:08  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA KUKA ZAD * UREDO*

>Se prodava kuka vednas pozadi zdravstveniot dom JZU ( UREDO) vo stro...


26.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
26.800 €
Битола

Куќи / Вили

Вчера 22:34Се продава куќа во Буковски Ливади

Се продава куќа ,во Буковски Ливади 150 м2 + дворна површина 350 м 2


59.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 21:48  НОВ ОГЛАС

Se PRODAVAAT ili ZAMENUVAAT dve kuki vo CENTAR

Kukuite se naogaat na  ul: " BULEVAR 1vi MAJ " br 298. Prednata e na ...


30.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 12:21Se prodava renovirana kukja centar

Se prodava kukja vo poshirok centar na gradot od 82 m² plus dvor od 3...


56.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 10:29Kuka vo centar 73m2

Se prodava kuka na 2sprata sekoj sprat so poseben vlez mozi da se vid...


35.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 09:43Se prodava kuka vo G.Orizari

Se prodava dvospratna kuka so golemo dvorno mesto ,obrbotlivo zemjist...


40.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 07:46Се продава семејна куќa

Се продава куќа П+2 на ул. 210 бр.22 Битола (Лавчански пат- над болн...


120.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 06:14Cena po dogovor

Pogodna i za dve familii.Kontakt telefon 071 966 472


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

25 јун 22:02Се продава куќа.

Се продава куќа на два спрата.


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

25 јун 16:55Se prodava kukja na dva sprata

Se prodava kukja na dva sprata vo centralno gradsko podracje. Renovir...


75.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

25 јун 15:33BARAM STARI KUKI ZA IZGRADBA NA MINI ZGRADI

BARAM STARI KUKJI ISKLUCIVO VO STROG CENTAR NA BITOLA ZA IZGRADBA NA ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

25 јун 15:15Куќа во строг центар - поволно!

Куќа во најстрог центар на Битола, ул. Елпида Караманди..П+1, 100м2. ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

25 јун 14:59Se prodava Magarevo Pelister nova

Нова квалитетно градена куќа во национален парк Пелистер. Идеална ме...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

25 јун 13:46К2197, НАД ДРВЕН ПАЗАР РЕНОВИРАНА КУЌА СО ДВОР И ГАРАЖА

К2197, КАЈ ОУ СТИВ НАУМОВ, РЕНОВИРАНА КУЌА КОЈА СЕ СОСТОИ ОД КАТ СО ...


64.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
66.500 €
Битола

Куќи / Вили

25 јун 11:56НАД ЧИНАРОТ, КУЌА ЗА 2 ФАМИЛИИ СО ДВОР

К2081, НАД ЧИНАРОТ, КУЌА КОЈА СЕ СОСТОИ ОД 2 КАТА, СЕКОЈ КАТ ПО 68 М2...


55.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

25 јун 11:56Se prodava Kukja vo Centar Bitola

Се продава куќа во центарот на Битола на ул:Партизанска бр 15, во бли...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

25 јун 11:23Куќа СТРОГ ЦЕНТАР - можна замена

Се продава куќа во строг центар, со чиста документација. Веднаш всели...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

25 јун 00:15Се Продава куќа во Битола

Се Продава куќа во Битола Информации на овај број: 077790545


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

24 јун 22:45KUCA SE PRODAVA

Se prodava kuka na ul.bosko najdovski 48.Juzno orientirana pred nea i...


46.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

24 јун 19:24Купувам стара куќа центар

Купувам стара куќа во центарот на Битола. 078307009 Менде.


1.111 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

24 јун 19:02SE PRODAVA KUKJA

SE PRODAVA KUKA SO 237 M2 STANBENA POVRSINA I 150M2 DVORNO MESTO. kU...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

24 јун 16:43BARAME INVESTITOR

VO STROGIOT CENTAR NA BITOLA, NA ULICA CAR SAMOIL BR.20 NUDIME PARCE...


120.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

24 јун 15:24Kukja vo centralno podracje pozadi uredo- ZDRAVESKI

Kukjata se naogj vo centralno gradsko podracje na Ulica Cede Filipovs...


275.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

24 јун 14:42KUJKA KUJKA

Se prodava kujka na ul.Karaorman..informacii na tel..072 259 638 MARA...


200 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

24 јун 12:08Kuka - Centralno gradsko podracje

Se prodava kuka vo centralno gradsko podracje na ul "Kicevo 16" ,ulic...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

24 јун 10:28PLANSKA KUKA NA NEGOTINO 7A

Planska kuka zdrava gradba so dvorno mesto pozadi. INFO NA: 078 5...


19.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

24 јун 05:50STARA KAMENA KUKJA SO DVOR VO CAPARI 280 m2

prodavam stara kamena kukja od 90 m2 so dvorno mesto od 190m2 placot ...


20.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

23 јун 16:17Prodavam kukja odlicna vednas vseliva

so uredna dokumentacija


37.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

23 јун 13:54Куќа и помошни простории

Контакт Пеце 078 271 285 Боби 075 509 430


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

23 јун 13:05Se prodava kuka kukja куќа

Vkupna povrsina na plac 232.76 m2 Dve kukji, prviot objekt e polovin...


50.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

23 јун 11:32СЕ ПРОДАВА КУЌА СУТЕРЕН ПЛУС КАТ 100 М2 И ДВОР 110 М2

КУЌАТА СЕ СОСТОИ ОД СУТЕРЕН ОД 40 М2 ПЛУС КАТ ОД 60 М2. КУЌАТА Е ТЕМ...


65.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
70.000 €
Битола

Куќи / Вили

23 јун 10:39спрат од куќа

Се продава спрат од куќа во КО Логоварди КП 1291 (на 5 км од Битола) ...


12.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

23 јун 10:12Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам