Подкатегорија:
                   
34 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

CRUCIANELLI

Harmonikata e vo odlicna sostojba malku upotrebuvana vo domasni uslov...


1 €
или предлог цена
18 мар 10:13HARMONIKA

Harmonikata e ispravna . Nema skrseno glasovi i e nastimana .


1 €
или предлог цена
18 мар 10:12SE ZA SETTIMIO SOPRANI

Komplet registri klavijatura so klapni i glasovi so komplet kozic...


1 €
или предлог цена
18 мар 10:12HOHNER ATLANTIK lV de luxe

Harmonikata e kako nova 120 basa 11registri +stranichen master so ...


800 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
850 €
17 мар 18:33HOHNER ATLANTIK lV de luxe

Vo odlichna sostojba 11registri +3 vo bas dobri kaishi zashtitno ...


750 €
или предлог цена
17 мар 18:33sajzer

dobro socuvan moze zamena za skuter


1 €
или предлог цена
10 мар 16:13GUERRINI SUPERIOR 2 PRESIDENT

ORIGINAL ITALIJANSKA 2+2 DVOKABINSKA 120 BASA 11+ MASTER+ BRADENVO ...


50 МКД
или предлог цена
28 фев 18:41SERENELLI

3 glasna 80 basa kako nova super klavijatura made in ITALIA


200 €
или предлог цена
28 фев 18:40ROYALSTANDARD

4glasna 11 registri+4vo basvo dobra sostojba mozjna zamena


250 €
или предлог цена
28 фев 18:39ORFEO

ITALIJANSKA HARMONIKA 3 GLASNA SO PIKOLO 96 BASA 9 REGISTRI 5 GLAS...


260 €
или предлог цена
28 фев 18:39PAOLO SOPRANI

4 glasna 120 basa koristena samo vo domashni uslovi originalna mu...


600 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
650 €
28 фев 18:38Se prodava Sintisajzer Korg TR

Se prodava Sintisajzer Korg TR mozna e zamena za elektricni tapani.Si...


260 €
или предлог цена
25 фев 18:28Контрабас

Се продава Контрабас чешки 3/4 без магнет во одлична состојба...


550 €
или предлог цена
22 фев 15:33MELODIJA C -IV-120

Harmonikata e vo odlicna sostojba. Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
19 дек 10:02Tapani

Seprodavaaat tapani vo odlicna sostojba


250 €
или предлог цена
23 ное 13:00Tapani

Se prodavaat tapani vo odlicna sostojba


250 €
или предлог цена
09 ное 11:45WELTMEISTER

Unikat harmonika vo odlicna sostojba so 4 registri za klavijatura. ...


1 €
или предлог цена
23 окт 09:26WELTMEISTER

Vo odlicna sostojba ,super klavijatura


1 €
или предлог цена
15 окт 12:00POPRAVKA NA HARMONIKI

POPRAVAM ODKUPUVAM PRODAVAM KLAVIRNI HARMONIKI


50 МКД
или предлог цена
23 јул 12:53BUTTSTADT

UNIKATNA HARMONIKA ZA KOLEKCIONERI 90 GOD ISPRAVNA


100 €
или предлог цена
06 јул 19:06DELICIA CORALL

4 GLASNA SO SORDINA EMITACIJA NAKABINA 120 BASA 11+3 REG NOVI KAISHI...


200 МКД
или предлог цена
23 јан 13:30Yamaha 25 i pifla yaganisawa 7ca

Info: 075455240


1 €
или предлог цена
10 мај 13:25Се продава целосно зачуван куфер за KORG PA1,2,3,4X PRO

Куферот е масивен и погоден при транспорт штитејќи од разни удари и о...


1 €
или предлог цена
05 апр 14:44Octave BOSS

Oktaverot e kupen nov od prodavnica proban e samo ednash, moze da se ...


80 €
или предлог цена
16 мар 00:54PIFLI ZA KLARINET I SAKSOFON

Prodavam pifli za klarinet i saksofon. Vandoren B45 Vandoren B46 ...


1 €
или предлог цена
24 јан 11:39SE PRODAVAAT "B" KLARINETI ODLICNI

SE PRODAVAAT KLARINETI SITE SE NAPRAVENI GENERALKA, VO ODLICNA SOS...


1 €
или предлог цена
24 јан 11:38NOV ALT SAKSOFON саксофон

Se prodava nov alt saksofon...


1 МКД
или предлог цена
24 јан 11:38PRODAVAM KLARINET NOBLET

Noblet vo odlicna sostojba. Prodavam i drugi modeli ...


1 €
или предлог цена
24 јан 11:37KLARINETI SAKSOFONI EKSTRA NISKA CENA!!! RASPRODAZBA!!!

Prodavam klarineti, saksofoni Sredeni...nastimani... Pifli piski


1 €
или предлог цена
24 јан 11:37KLARINET BUFFET кларинет Буфет clarinet

SE PRODAVA KLARINET BUFFET Crampon E11.... Се продава кларинет БУФ...


1 €
или предлог цена
24 јан 11:36se prodava ili menuva hohner verdi 3

se prodava ili menuva harmonika hohner verdi 3 .zamena za sintisajzer...


350 €
или предлог цена
30 јан 18:31Korg pa 80

Sajzerot e vo perfektna sostojba moze da se proba vo sekoe vreme so f...


380 €
или предлог цена
29 дек 12:08KORG PA2X SETOVI 20 seta = 20 evra

Site setovi se kompletni. kompletot od 20 seta = 20 evra. ne gi delam...


20 €
или предлог цена
22 авг 13:00SET za KORG PA3X 20 seta za 20 evra

Prodavam setovi za korg pa3x 20 seta za 20 evra. Gratis korg program...


20 €
или предлог цена
31 јул 09:39Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам