4400 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

AUDI A2 1.4 TDI

Возилото е во одлична состојба, мало гратско возило, погодно и за нов...


3.350 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.400 €
25 мај 14:06Промовирано

Se prodava Peugeot 308 1.6 HDI GT Line so Panoramski Pokriv

Se prodava Peugeot 308 1.6 HDI 80KW Napraven Golem i Mal servis pr...


5.299 €
или предлог цена
09 авг 20:22Промовирано

Iveco Daily 50c 13 2003 godina

Повеке инфо на тел 070 368 690 Дејан


3.500 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

04 авг 12:12Промовирано

IVECO 35S10 KIPER

КИЛОМЕТРИ: 225843 ГОДИНА: 2008 ЗАФАТНИНА НА МОТОР: 2287 SM3 СИЛА Н...


8.500 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

Денес 13:00GOLF VI 1.6 TDI Trendline 2009 GODINA

GOLF VI 1.6 TDI Trendline МАРКА: VOLKSWAGEN МОДЕЛ: GOLF VI ПРОИЗВЕ...


6.600 €
или предлог цена
Денес 13:00FIAT PANDA 2008 GOD BENZIN - METAN

FIAT PANDA 2008 GODINA ZAFATNINA: 1242 CM3 SILA NA MOTOR: 44KW-60...


3.300 €
или предлог цена
Денес 13:00SEAT LEON 1.6 TDI Style Ecomotiv 2014 ГОД. 81 KW

SEAT LEON 1.6 TDI Style Ecomotiv ПРОИЗВЕДЕНО 2014 ГОДИНА ЗАФАТНИНА ...


9.799 €
или предлог цена
Денес 13:00VW GOLF VI 2.0 TDI 2009 GOD. 03 KW

VOKSWAGEN GOLF VI 2.0 TDI MARKA: VOLKSWAGEN МODEL: GOLF VI Advance ...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00VW CRAFTER 2.5 TDI MAXI 100 KW 2008 Godina

ЦЕНА:9500 + ДДВ МАРКА: VOLKSWAGEN МОДЕЛ: CRAFTER 2.5 TDI MAXI ПРВА...


9.500 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

Денес 13:00VW CRAFTER 2.5 TDI 80 KW DUPLAK 2010 god.

VW CRAFTER 2.5 TDI 80 KW DUPLAK 2010 god. €10,000 MARKA: VOLKSWAGE...


10.000 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

Денес 13:00VW TOURAN 1.9 TDI Highline 74 KW 2004 Godina

VW TOURAN 1.9 TDI Highline 74 KW 2004 Godina ЦЕНА: 4.850€ МАРКА: ...


4.850 €
или предлог цена
Денес 13:00AUDI A5 Sportsback 2.0 TDI 100 KW 2013 Godina

AUDI A5 2013 Cena : 14.800€ MARKA: AUDI MODEL: A5 Sportsback 2.0...


14.800 €
или предлог цена
Денес 13:00MERCEDES C180d 85 KW 2015 Godina

Cena : 18.000€ MERCEDES C180d 85 KW 2015 Godina MARKA: MERCEDES M...


18.000 €
или предлог цена
Денес 13:00BMW 520d 135KW 2012 Godina

Cena : 14.500€ BMW 520d 135KW 2012 Godina MARKA: BMW MODEL: 520d ...


14.500 €
или предлог цена
Денес 13:00Продавам екстра уникатно и зачувано Mini One S

Се продава Mini cooper S 1.4 бензин, уникатен дизајн, произведено 200...


4.250 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.300 €
Денес 13:00Scania R480 Euro 5

Scania R480 Euro 5 BG tabli kontakt telefon / viber : +38971384648


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 13:00BMW 316d 2.0 86 KW FACELIFT 2015 Godina

Cena : 15.400€ BMW 316d 2.0 86 KW FACELIFT 2015 Godina MARKA: BMW...


15.400 €
или предлог цена
Денес 13:00MERCEDES A180d 85 KW 2018 Godina AUTOMATIC

Cena : 27.400€ MERCEDES A180d 85 KW 2018 Godina AUTOMATIC MARKA: ME...


27.400 €
или предлог цена
Денес 13:00VW GOLF 6 1.6 TDI 77 KW 2009 Godina

Cena : 7.300€ VW GOLF 6 1.6 TDI 77 KW 2009 Godina MARKA: VOLKSWAGEN...


7.300 €
или предлог цена
Денес 13:00BMW 420d GRAN COUPÈ 140 KW 2016 Godina

Cena : 19.100€ BMW 420d GRAN COUPÈ 140 KW 2016 Godina MARKA: BMW ...


19.100 €
или предлог цена
Денес 13:00MERCEDES B180d 85 KW 2019 Godina AUTOMATIC

Cena : 26.700€ MERCEDES B180d 85 KW 2019 Godina AUTOMATIC MARKA: ME...


26.700 €
или предлог цена
Денес 13:00MERCEDES E220d AVANTGARDE 125 KW 2015 Godina

Cena : 19.800€ MERCEDES E220d AVANTGARDE 125 KW 2015 Godina MARKA...


19.800 €
или предлог цена
Денес 13:00MERCEDES C200d Avantgarde 100 KW 2015 Godina

Cena : 19.100€ MERCEDES C200d Avantgarde 100 KW 2015 Godina MARKA: ...


19.100 €
или предлог цена
Денес 13:00VW TOURAN 1.6 TDI 85 KW 2018 Godina

Cena : 15.900€ VW TOURAN 1.6 TDI 85 KW 2018 Godina MARKA: VOLKSWAG...


15.900 €
или предлог цена
Денес 13:00VW BEETLE 1.6 TDI 105HP 2012 Godina

Cena : 11.500€ VW BEETLE 1.6 TDI 105HP 2012 Godina MARKA: VOLKSWAGE...


11.500 €
или предлог цена
Денес 13:00VW CADDY 1.6 TDI 55 KW 2015 Godina

Cena : 10.500€ + DDV VW CADDY 1.6 TDI 55 KW 2015 Godina MARKA: VO...


10.500 €
или предлог цена
Денес 13:00BMW 525d xDrive 4x4 160 KW Automatic 2014 Godina

Cena : 21.500€ BMW 525d xDrive 4x4 160 KW Automatic 2014 Godina MAR...


21.500 €
или предлог цена
Денес 13:00Volvo V40 84 KW 2013 Godina

Cena : 10.600€ MARKA: VOLVO MODEL: V40 PROIZVEDENO: 2013 GODINA ...


10.600 €
или предлог цена
Денес 13:00AUDI A7 3.0 TDI QUATTRO 150 KW 2012 Godina

Cena : 20.000€ AUDI A7 3.0 TDI QUATTRO MARKA: AUDI MODEL: A7 3.0 ...


20.000 €
или предлог цена
Денес 13:00VOLVO V40 84 KW 2014 Godina

Cena : 10.600€ VOLVO V40 MARKA: VOLVO MODEL: V40 PROIZVEDENO:...


10.600 €
или предлог цена
Денес 13:00SEAT ATECA 1.6 TDI 85 KW 2017 Godina

Cena 18.500€ SEAT ATECA 2017 Godina MARKA: SEAT MODEL: ATECA 1.6 T...


18.500 €
или предлог цена
Денес 13:00BMW X1 100 KW 2017 Godina

Cena : 19.800€ BMW X1 2017 Godina MARKA: BMW MODEL: X1 PROI...


19.800 €
или предлог цена
Денес 13:00AUDI Q3 2.0 TDI 110 KW 2016 Godina

Cena : 18.800€ AUDI Q3 2.0 TDI 110 KW 2016 Godina MARKA: AUDI MOD...


18.800 €
или предлог цена
Денес 13:00SEAT LEON 1.6 TDI 81 KW 2013 Godina

Cena : 10.900€ SEAT LEON 1.6 TDI 81 KW 2013 Godina MARKA: SEAT ...


10.900 €
или предлог цена
Денес 13:00SEAT LEON 1.6 TDI 81 KW 2014 Godina

Cena : 11.000€ SEAT LEON 1.6 TDI 81 KW 2014 Godina MARKA: SEAT M...


11.000 €
или предлог цена
Денес 13:00FIAT DUCATO MAXI KUFER + RAMPA 96 KW 2012 Godina

Cena : 11.000€ + DDV FIAT DUCATO MAXI KUFER + RAMPA 96 KW 2012 Godi...


11.000 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

Денес 13:00MAN Euro 6

Се продава Ман еуро 6 во работна состојба. Број контакт 078 307 326. ...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 13:00FORD FOCUS 1.6 TDCI 70 KW 2012 Godina

Cena : 7.700€ FORD FOCUS 1.6 TDCI 70 KW 2012 Godina MARKA: FORD MO...


7.700 €
или предлог цена
Денес 13:00FORD FOCUS 1.6 TDCI 70 KW 2012 Godina

Cena : 7.700€ FORD FOCUS 1.6 TDCI 70 KW 2012 Godina MARKA: FORD MO...


7.700 €
или предлог цена
Денес 13:00MERCEDES SPRINTER MAXI KUFER + RAMPA 95 KW 2012 Godina

Cena : 13.000€ + DDV MERCEDES SPRINTER MAXI KUFER + RAMPA 95 KW 201...


13.000 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

Денес 13:00PEUGEOT 208 AUTOMATIC 1.4 HDI 50 KW 2013 Godina

Cena : 7.900€ PEUGEOT 208 AUTOMATIC 1.4 HDI 50 KW 2013 Godina MARK...


7.900 €
или предлог цена
Денес 13:00Iskop i prevoz

Vrshime sekakov vid na iskopi -temeli -kanali -ureduvanje na dvoro...


Денес 13:00KIA RIO ECO Dynamics 1.1 CDRi 55 KW 2012 Godina

Cena : 6.900€ KIA RIO ECO Dynamics 1.1 CDRi 55 KW 2012 Godina MARK...


6.900 €
или предлог цена
Денес 13:00  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 111

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам