Карпош
                           
8294 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

House for rent - Zdanec

Куќата се наоѓа во Жданец на Ул. Теодосиј Синаитски бр. 26Б. Истата е...


1.600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 21:01Промовирано

Kozle 54m2 stan se prodava ITNO!

Se prodava san 54m2 na 2kat sproti domot Goce Delcev, vo niskite zgra...


1.350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 09:51Промовирано

SE IZDAVA STAN NA PRIZEMJE ZA FIRMI

SE IZDAVA STAN NA PRIZEMJE SO DVE PARKING MESTA VO MALA ZGRADA SO 6 S...


220 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

24 фев 13:00Промовирано

IZDAVAM.GARAZA.ZA MAGACIN.VO.KARPOS.LEPTOKARIA

IZDAVAM.GARAZA.ZA.MAGACIN.VO.KARPOS.LEPTOKARIA


30 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

Денес 08:49Se prodava stan vo kuca

Se prodava stan vo sprat od kuca so dobra gradba so zaseben vlez e...


12 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
1.200 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:30ИЗДАВАМ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Се изнајмува деловен простор во Влае на главна улица со лесен пристап...


1 €
или предлог цена
Денес 08:16SE IZDAVA DVOSOBEN NAMESTEN STAN VO TAFTALIDZE

SE IZDAVA DVOSOBEN NAMESTEN STAN VO TAFTALIDZE.TOJ SE NAOGA POZADI PA...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:03stan vo gorce petrov

Se prodava stan 87m2 - 1 kat vo Gorce Petrov vo mala zgrada so vkupno...


990 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 07:36Kuka vo vlae

Se prodava kuka vo vlae na preubavo mesto vednas do kejot...114m2 i d...


150.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 07:30Се изнајмува нов стан во Тафталиџе 2

Станот е на прв спрат во куќа на мирна локација близу до студентски д...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 07:03СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО КАРПОШ 3 - ПОЗАДИ CITY MALL

ШИФРА: 2046S ЦЕНА: 101.400€ КОНТАКТ: 075 988 602 Се продава двос...


101.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 01:13СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ - КАЈ МЛЕЧЕН

ШИФРА: 2075S ЦЕНА: 99.000 € КОНТАКТ: 075 988 602 Се продава тр...


99.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 01:12Се издава дуќан целосно опремен

Се издава (продава) целосно опремен дуќан наспроти ТЦ Олимпико со п...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Денес 00:10Функционален СТАН 68m2 на Одлична Локација

Стан за продавање, Три посебни соби, Дневна со трпезарија и одделна ...


89.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:56Plac so priklucok za struja,voda,Popova kula,Toni-070330982,

Се продава прекрасен плац 1200м2,Нас.Чифлик(Д.Капија),на 2км од Попов...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 23:49Se prodava stan na Ruzveltova

Se prodava stan na ulica Ruzveltova 51 od 79m2 na prv spart, Skopje(K...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:11House for rent - Zdanec

Куќата се наоѓа во Жданец на Ул. Теодосиј Синаитски бр. 26Б. Истата е...


1.600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 21:01KUKA BARDOVCI NA RIDOT

Вкупна површина: Плац 488,25 м2 Куќа 409 м2, приземје. Кат и поткро...


350.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 20:32Се издава куќа во Козле

Се издава доградба од куќа (50м2) со посебен влез и дворно место. Ку...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 20:30Магацин во населба Козле

Се издава подрумски простор од 100м2 во населба Козле погоден за мага...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Магацини

Вчера 20:30Izdavam stan vo vlae

Se izdava kompletno namesten stan vo vlae 075 471 521


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 19:52  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA STAN MOZE DOM.MILENIK KARPOS PEDAGOSKA

.SLOBODEN OD 15 APRIL. CELOSNO NAMESTEN VO PONOVITE ZGRADI


230 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:52  НОВ ОГЛАС

Се издава комплетно опремен стан од 42м2 во Тафталиџе 1.

Комплетно уреден стан во Тафталиџе до школото.


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:47  НОВ ОГЛАС

Се издава реновирано и убаво средено станче во Капиштец.

За подетални информации слободно контактирајте не.


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:35  НОВ ОГЛАС

Lozje na Janicarski rid -Nad germanska ambasada

Se prodava Lozje 584 m2 na Vodno nad Germanska ambasada, mesto vikano...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 18:23Се издава ново убаво трособно станче во Карпош.

Се издава нов стан од 55м2 со две спални соби, дневна со трпезарија и...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:23  НОВ ОГЛАС

Се изнајмува убаво и средено станче од 75м2 во Центар.

Се изнајмува стан од 75м2, позади ТЦ Буњаковец, спроти ОУ Песталоци. ...


380 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:03  НОВ ОГЛАС

Се издава убаво наместено станче во Капиштец.

Се издава наместен стан во Капиштец на 5ти спрат, 45м2.


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:54  НОВ ОГЛАС

Prodavam kuka vo naselba Kozle

Prodavam kuka vo kozle na mirna lokacija kukata e vo dobra kondicija ...


370.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 17:18ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Ново Лисиче !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Ново Лисиче кај...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:13Се продава ста во Карпош 2

Се продава комплетно реновиран стан од 65м2 на крши Технолошки факулт...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:46  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA LUX KUKJA NA TRI KATA VO TAFTALIDZE 2

ШИФРА - 1375 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува модерна, лу...


3.750 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 16:43  НОВ ОГЛАС

Урбан Ливинг издава стан во Карпош 3

Урбан Ливинг издава модерно наместен нов стан во зграда на Елена Лука...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:19  НОВ ОГЛАС

Se izdava del od kuka vo Karpos 1, zoo

Del od kuka na prizemje 1 spalna so kupatilo i dnevna so kujna, reno...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 16:16Дарма Дома издава нов 3_собен стан во Карпош !

Дарма Дома издава нов стан во Карпош 4 , кај City Mall, поседува 75 ...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:14NEVSELUVAM DVOSOBEN STAN VO TAFATALIDZE 1, MLECHEN

ШИФРА- 1331 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува нов, досега ...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:04Baram Garsonjera

Здраво, барам да изнајмам гарсоњера(стан) на подолг период, најважно ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
10.000 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:45  НОВ ОГЛАС

Урбан Ливинг продава стан во Карпош 3

Урбан Ливинг продава стан во Карпош 3 во кулите кај Воена Болница, 37...


57.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:44  НОВ ОГЛАС

Se izdava trosoben prazen 80m2 stan na mlecen

Se izdava stan 80m2 na 1 kat na mlecen vo blizina na restoran sidro. ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:18Стан во Карпош 2

Се продава стан во Карпош 2 Станбена површина 71 м2 + подрум 6м2 ...


98.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
99.000 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:10ДАРМА ДОМА издава нов 4_собен стан во Центар !

Дарма Дома издава нов стан во Центар кај Влада, поседува 185 м2, 4 со...


700 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:51ДАРМА ДОМА издава луксузен 3_собен стан на Водно !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов луксузен стан на Водно ...


1.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:45ДАРМА ДОМА издава нов 4_собен стан во Центар !

Дарма Дома издава нов стан во Центар во Буњаковец, поседува 115 м , 4...


800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:41Страна 1 од 208

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам